Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (464. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.125.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 462463464465466
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hatırlatma : Utku'yu Beşiktaş'a penaltılar karşısındaki ekstra başarısı getirmişti
  • Larin davarı atmasın.
  • Penaltılarda muhtemelen eleniriz de artık kafamızı devekuşu gibi kuma gömerek görmezden geldiğimiz bir acı gerçek yine suratımıza çarpıyor. Rakip takımın temposuna ve kondisyonuna yetişemiyoruz. Biri koşu mesafelerini verse de görsek, 4-5 km az koşmuş olabiliriz. Ne gücümüz yetti ne nefesimiz.

Artık fiziki olarak yeterli değilsen rakip kim olursa olsun üstünlük kuramıyorsun.
  • İnşallah eleniriz
  • Hadi hiç kimseyi araştırmadı scout ekibi. Şu rakipleri de mi izlemediniz hiç. Herif içimizden geçti. Elenelim bitsin bu çile. Bu kupada para da yok zaten. Avr fatihi artırsın puanını ülkenin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Milan 3-1 öndeymiş zaten Bodo karşısında, çok da dert etmeye gerek yok bu maçı. Hatta burada efendice elenelim, 10 tane gol yemeyelim Milan'dan.
  • Ts maçı herkesin gözünü boyadı. Burada söyledik 50 kere. Ama 3-1 olunca maç herşey toz pembe oldu! Bunlar daha iyi günlerimiz...
  • Welinton geliyor eyvah
  • Welinton ...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yuh ulan istesen öyle atamazsın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ayağı düzgün stoper
  • Welinton dağlara taşlara vurdu penaltı atışında geçmiş olsun elendik....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sokrates 1983 -- 24 Eylül 2020; 22:46:43 >
  • Welinton harikalar yaratıyor
  • Uzatmayı izlemedim. Hatta 1.yarı sonrasını izlemedim. İlk yarı kaçırılan pozisyonlar sonrası dedim ligdeki gibi olacak biz veririz bu maçı diye. Bence evlenelim. Nasıl olsa milan bizi ezer geçer. Ama benim anlamadığım lig 2.si statüsünden giden takım nasıl 5. Olanla aynı seviyede eleme oynuyor. Nasıl saçma bir iş bu.

• wellington kim ya penaltı kullanıyor ki a...
  • Evet, adı geçen adamlar beklenildiği gibi kaçırdı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Welinton kazmasına hangi kafayla penaltı kullandırdılar.
  • Şampiyonlar ligi liderliğinden senede 2 defa elenen takıma düştük..

• Amk yapacağınız işin

• 
Sayfa: önceki 462463464465466
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.