Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (788. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.125.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 786787788789790
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Utku: Ersin yerine oynasa kimse niye oynuyor demez. Oynamasa da niye oynamıyor demez.

Rosier: Gerekirse kulübü ipotek verip, bu adamın bonservisini almak zorundayız. Baba bu adam akıyor. Mert Hakan'dan yediği çalım dışında adam 90 dakika boyunca resital izletti bize. Bir sağ bek bu kadar fark eder mi arkadaş? Kaliteli oyuncu olunca ediyor işte. Bu adamı buldun mu bırakmayacaksın. Sağ bek kolay bulunmuyor.

Montero: Gün geçtikçe iyiye gidiyor. Bu maçta tek hamleleri başarılıydı. Yanında Necip, Vida, Welinton değil de iyi bir stoper olsa daha çok iş yapar.

Necip: Beşiktaş kariyerindeki en önemli işi yaptığı maç oldu. Gerçi ondan sonra yenen golün de baş sorumlusu ama olsun o kadar zaten onu da engelleyebilse her türlü bu takımın vazgeçilmezi olurdu.

Rıdvan: Bu çocuk bas bas bağırıyor ben iyi bir oyuncu olacağım diye. N'Skala uğruna önü kesilirse yazık olur. Gökhan Gönül'ü ve sağ kanatta oynayan herkesi cebinden çıkardı. Pelkas kanat değiştirmek zorunda kaldı.

Josef: Tek kişilik orkestra gibi adam. Geçen yıl Kadıköy'de Elneny ile madara olan orta sahayı bugün adam tek başına ayakta tuttu. Defansa ve kanatlara yardımı muazzam. Gustavo maçın 75'inci dakikasında yürürken, kendisi Gustavo'ya pres yapmakla meşguldü. Kalite farkı.

Atiba: Yoruma gerek yok. En iyi performanslarından biri değildi ama yapması gerekeni yaptı. Respect.

Ghezzal: Oyun zekası çok yüksek ama biraz daha insiyatif alsa gerçekten limitleri bundan çok daha yukarda. İlerleyen haftalarda gollerine başlayacağını umuyorum.

Larin: Attığımız gollerde bu adamın oyun zekasının ne kadar yüksek olduğunu görebilirsiniz. Yetenek ve kalite eksiğini biraz bu oyun zekasıyla kapatıyor. Bu adamın maaşı 500-600 bin € falan olsa, bu takımda çok destek görür ama aldığı maaş yüksek olduğu için maalesef göze batıyor. Bana göre yine bugün çok iyi oynadı atılana kadar. Gördüğü kartlar komedi zaten. Adama suç bulmuyorum.

Mensah: Hayal kırıklığı.

Abou: Abou'ya yorum yapmayı kendimde bir hak olarak görmüyorum. Sadece ona hayranım.

• Maçı 10 kişi tamamlamışız, havadan penaltı kullanmışlar, kartları es geçilmiş. HAKEM SAYESİNDE KAZANDINIZ diyor inanılmaz ya ksafhasflöagsgfva

• Maçı kazanmamıza sevinemedim hakeme küfür etmekten ana avrat sövcem zor tutuyom kendimi kurallar fb için esnetildi eyyamın kralı yapıldı yine yenemediler çünkü ben uzun zamandır bu kadar kötü fb görmedim şampiyon olmayı hak edecek Bi takım yok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 29 Kasım 2020; 21:24:4 >
  • Resmen 12'ye 10 oynadık yine. Yönetimin çok sert açıklama yapması lazım maçtan hemen sonra.

Bu arada Josef çıldırttı fblileri. Helal sana sana ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• quote:

Orijinalden alıntı: vc1903

Gol yiyoruz abi gol yiyoruz. Gol atamayacağımız takım yok işte. İlerdeki adamlar yamyam gibi. 17 gol yemişiz. Alanya 3 gol yemiş ligde.

Ayrıca uçan kaçan takımlar ile maç eksiğine rağmen 4 puan var arada  

sol kanat hariç ligin en iyi iler hattı bizde. Ancak ligin en kötü 3 4 defansından biri de bizde malesef

• Varya şuan çok mutluyum. Maçtan önce enişteme mesaj attım
    Bugün kazanacağımızı hissediyorum diye. Şükür ki hissettiğim oldu

• Ciganito kullanıcısına yanıt

Aboubakar'ın ayak tırnağı = tüm fb ileri hücum hattı.

• Beşiktaş'ın büyüklüğünü kafalarına vura vura göstereceğiz!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu yöneticiler Beşiktaş'a yakışmıyor, futbolla alakaları yok

• Kadronuzu kötülüyorsunuz ama sizin kadro bence iyi bir kadro. Defans bloğunuzda sorun var. Bu maç mensah kötüydü ayrıca. Limit varsa devre arası stoper almalısınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Welinton'un penaltısını da unutmayalım rahat rahat girecektik son dakikalara yine saçma sapan penaltı hediye etti

• quote:

Orijinalden alıntı: vc1903

Ah be hacı. Ucuz penaltı olmasa tersten yapmıştık yine skoru. İyi tahmin ettin.

Alıntıları Göster

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 Tebrikler

• Harika bir maç oynattı sergen hoca her dksını maçtan önce oynamış adam resmen kırmızı yiyeceğimizi bilip onuda çözmüş helal olsun bu galibiyet hocaya yazar ayrıca maçın adamı bana göre josef de souza harika oynadı

• Welinton acilen gitmeli. Gerekirse elde avuçta ne var ne yok kulübe hibe etsin taraftar ve bu adamın sözleşmesi feshedilsin.

• 
Sayfa: önceki 786787788789790
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.