Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (726. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.125.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 724725726727728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

BJK yeni iletişim sorumlusu ve basın sözcüsü eski YK üyesi Erol Kaynar oldu.

Kaynar, iletişimde Ali Baransel* ve Ertuğrul Akgündüz’le birlikte çalışacak.

Hayırlı olsun.

*Beşiktaş taraftarına tinerci diyen adamı göreve getirmişler. Kadroya bakıyorsun A Spor kadrosu. Bu yönetimden hiçbir halt olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 19 Kasım 2020; 17:32:44 >
  • utku'da sakatlanmış sizde galiba öyle bir haber gördüm 2004 lü bir kaleci oyanaycakmış başak maçında

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-781808C66

Şenol Güneş denen zatın daha beter olması dileğiyle...

Rıdvan Dilmen'in anlattıklarından sonra bu adama en ufak sempati besleyen Beşiktaşlılar kendini sorgulasın.

referans alinan kisi de ridvan dilmen. :D bu daha komik.

senol hoca gittiginden beri takim surunuyor. keske yarin gelse baslasa besiktas'ta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E41040413 -- 19 Kasım 2020; 19:14:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arkadiusz Milik

Güven milli maçlarda çok iyi oynuyor ya inşallah önümüzdeki maç 11 oynar

Solda kanat forvet olarak Larin'den daha faydalı olur bence. Yani elbet isteriz orada elit bir futbolcu oynasın ama eldeki imkanlarla Güven daha faydalı olur bence

• Bonobo şempanzesi 13 yıl Beşiktaş’ta oynasa Necip’ten daha çok faydalı olurdu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beşiktaş'ımızda bir skandal biter, diğeri başlar. Şimdi de iletişimci olarak aldıkları adamın yardımcısı olan şahısın zamanında Beşiktaş taraftarına "tinerci" dediği tweetler ortaya çıktı. Her şeyi hazmeden, aman ağzımızın tadı kaçmasın modunda gezip, yalakalığın cılkını çıkaran azılı yönetim savunucusu olan tipler eminim ki kendilerine "tinerci" diyen bu kişinin, tuttukları takımda görev yapmalarını da savunur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şenol Güneş konusunu aradan aylar yıllar geçtikten sonra tekrar konuşmanın faydası yok. Fakat "Şenol Güneş gitti böyle olduk" ya da "Şenol Güneş şöyle başarılıydı böyle başarılıydı" güzellemeleri yaparken arkadaşlardan ricam ŞG'e verilen kadro ile Avcı ya da Sergen'e verilen kadroları da kıyaslamaları.

ŞG bekler GG / Adriano-Caner, stoperler Pepe / Vida, orta saha Atiba / Talisca ileri üçlü Babel / Cenk-Negredo / Q7 olan €90M+ bütçeli Beşiktaş tarihinin en pahalı takımı dördüncü yapmış bir kişidir .

Bence de keşke ŞG gitmeseydi de kendisine GG / Caner, Vida / Ruiz, Atiba / Elneny / Adem (Diaby), N'koudu (Boyd) - Burak - Diaby (Lens) kadrosunu verseydik. Ya da daha iyisi kalede Ersin, sol bekte N'Sakala ve stoperde Welinton'lu bu seneki kadroyu verseydik. Bakalım nasıl "başarılar" elde edecekti bu ekiple ben de merak ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fabrice

Şenol Güneş konusunu aradan aylar yıllar geçtikten sonra tekrar konuşmanın faydası yok. Fakat "Şenol Güneş gitti böyle olduk" ya da "Şenol Güneş şöyle başarılıydı böyle başarılıydı" güzellemeleri yaparken arkadaşlardan ricam ŞG'e verilen kadro ile Avcı ya da Sergen'e verilen kadroları da kıyaslamaları.

ŞG bekler GG / Adriano-Caner, stoperler Pepe / Vida, orta saha Atiba / Talisca ileri üçlü Babel / Cenk-Negredo / Q7 olan €90M+ bütçeli Beşiktaş tarihinin en pahalı takımı dördüncü yapmış bir kişidir .

Bence de keşke ŞG gitmeseydi de kendisine GG / Caner, Vida / Ruiz, Atiba / Elneny / Adem (Diaby), N'koudu (Boyd) - Burak - Diaby (Lens) kadrosunu verseydik. Ya da daha iyisi kalede Ersin, sol bekte N'Sakala ve stoperde Welinton'lu bu seneki kadroyu verseydik. Bakalım nasıl "başarılar" elde edecekti bu ekiple ben de merak ediyorum.

Bu kadroyla Cl gruplarını lider bitirmiş. Onu da söylesenize.

Var mı bu kadroyla Cl'de 3.lük dışında bi mücadele verecek teknik adam bu ülkede?

ŞG'yi biz de eleştiriyoruz ama herifin başarılarını sadece kadro kalitesine yormak nedir ya

Beğenmediğiniz her insana her yerden vurmaya çabalıyorsunuz. Beğendiğiniz insanların her şeyi iyi güzel.

Bayıyorsunuz artık beyler. Birini sevmeyebilirsiniz ama adama hakkını verin. Kafasız ama herif tarihi başarıya imza attı deyin. Taktikten gram anladığını düşünmüyorum ama son 20 yılın en iyi futbol takımını yarattı deyin. Atiba'yı Sosa'yı Oğuzhan'ı Gomez'i öyle bir oynattı ki Gs'lisi Fb'lisi maçımızı izledi deyin.

Cidden şu tayfa çok bayıyorsunuz. Okudukça şu forumdan cahillik fışkırıyor. Müptezel müptezel yazılar yazıyorsunuz.

Ceza almayacağımı bilsem daha uygun söylemlerim var sizin gibilere karşı ama siz bitmezsiniz ki arkadaş. Siyasette de futbolda da sanatta da hep aynı kafada sizin yorumlarınız.

Birini beğenmiyorsanız o tamamen başarısız tamamen yeteneksiz tamamen boktur.

Ya biriniz de çıkıp söyleyin bu herif Leipzig deplasmanında NECİP'le galip geldi. Hem de Necip gibi bir adamın potansiyelini katlayarak. Solda Pektemek stoperde Mitrovic'le.

Her şeyi mi kötüydü ya bu Şenol Güneş'in. Her şey mi tesadüftü her şey mi kadro değeriydi.

Valla kusası geliyor insanın bazılarınızın yorumlarını okuyunca. Bu ülke bu seviyeye nasıl düştü arkadaş

• ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10 Numara

Defans hattına bak toplam 4 kişi

• yarın başakşehir karşısında çok ağır bir malubiyet bekliyorum.Takımda oyuncu ve hoca yok kaleyi 15 yaşında çocuk koruyacak.Muhtemelen sezonun en sansasyonel skoru olacak.

haftaya fener maçını da sıradan bir skorla kaybederiz.

sergen yalcın aralığın ilk haftası kovulur

• ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆

Yetenek sizsiniz jurisinden teknik direktör yapmaya çalışırsan konyadan da 4 yersin çemişgezekspordan da.

Oyuncusuna açık açık çöp diyen adam takımı yönetirse çoluk çocuk herkese madara olursun

TV programına bağlanıp pandemide takım antreman yaptı mı bilmiyorum ki diyip ehehehe gülersen sana da gülerler sergen.

Besiktasta teknik direktör olmasa Kolpaçino 4’te başrol oynayacak adam teknik direktörlük yapıyor.Şafak sezeri koysan daha disiplinli takım olurduk

• @Sertancanluksenburg

Biz de istifa istiyoruz da ne alaka hahahhaa. Adama para veriyorlr juri de olur yarismaci da ne olacak yani ??

O zamanlarin en cok izlenen yarismasiydi oturup yorum yapiyorsun para geliyor kim kabul etmez?

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt

Adamın anladıgı tek şey şovmenlik.Hayata bakış açısı bu yukarda yazdığım gibi bu adam Kolpaçino 4’te başrol oynasa kim şaşırır? kimse...

ciddiyetsiz,likayatsiz,teknik ve taktik bilgisi yok denecek seviyede bir adam sergen yalcın.Zaten teknik direktörlüğe bakış açısı ligin 2.yarısı takım alıp parayı kazanıp o klüpten ayrılmak sonra da kazandığı parayı yazın kıbrısta yemek...

istekli olmadığı aşikar.yarın beşiktaştan kovulsa anadoluda bir takıma gider,ordan ayrılır survivor’a katılır parasını kazanır.

eminim şuan ben nasıl bir saçmalık yaptım da beşiktaşa geldim diyordur.Yazık günah şu klübün haline.Bir de bu kadar saçmalayıp eleştirileri kabul etmemesi yok mu..Gerçekten değişik bi insan,eleştirilmemek için istifa etmediğine adım gibi eminim ama ispatlayamam.Kovulunca kovuldum diyip gider,istifa ederse ihale ona kalır.

ama 2 hafta sonra kovulacagına yine adım gibi eminim

• Kovulmaz ama istifa etmeye zorlanir. Ben de yarin guzel bir yenilgi bekliyorum hatta onumuzdeki 2 mac direk yenilgi.

• Aklı başında adam josefi stoper başlatır.

• Kazanırız, bizim gençlere Nsakala, Welinton'dan daha çok güveniyorum.

• Bugünkü Beşiktaş/Başakşehir maçı için Beinconnect Smart Tv ulaşabilirsiniz

• 
Sayfa: önceki 724725726727728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.