Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (1370. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.125.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13681369137013711372
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok bağırıyo, kafam şişiyo dinlerken. Hakkımızı falan arıyo, güzel tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kültürlü cingen

Fener forumunda Sivas maçını yorumlayıp başarı dileyip geldim

Gidip kışkırtma şunları ya.

Buraya geliyorlar çeneleri çekiyoruz sonra ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• Şu an gündem de iki adam var.

Hulk ve Leo Pereira.

Brezilyalı solak 1.90 boyunda ve süratli.

Videoları izledim fena değil. Ha şu an stoper lazım mı bilemedim.

Vida Montero tandemi gayet başarılı.

• vc1903 kullanıcısına yanıt
    Son zamanlarda izlediğim en atletik ve çevik Beşiktaş oyuncusu. Acayip uçan tekmelerle hava topu alıyor, çalım yiyor dönüp hemen yapışıyor tekrar, kayarak müdaheleleri genelde çok temiz ama biraz azaltabilir.
  • Bu ligde neden ingiliz oyuncular yok?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vc1903 kullanıcısına yanıt
    Montero kiralık bonservisini alabileceğimizi sanmıyorum.

Vidanın yıllık ücreti fahiş fiyat resmen.

Welligton için kararsızım bir iyi bir kötü. Ama monterodan asla iyi değil.

Geriye Necip başkan ile serdar kalıyor.

Sakat cezalı olacak daha çok maç var. Bu açıdan bakarsak stoper alınabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vc1903

Gidip kışkırtma şunları ya.

Buraya geliyorlar çeneleri çekiyoruz sonra  

Alıntıları Göster

Yok canım, gerçekleri dile getirip centilmence başarı dilemiş sadece. ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆

• Montero'nun bonservisini almamak son dönemde yapılan en acemice işlerden biri olur. Bu çocuk en geç 2-3 sene içerisinde çift haneli bonservis rakamını görür. İspanya ligi için biçilmiş kaftan.

Hadi çift haneliyi geçtim, aldığımız fiyata satamazsak ben de futboldan hiç anlamıyorum. 4.5'e al, iki sene oynat, minimum 4.5'e satarsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fabrice

Yok canım, gerçekleri dile getirip centilmence başarı dilemiş sadece.  

Alıntıları Göster

Çıldırtıyor sürekli adamlar. Geçen de gs bölümüne bir bomba bırakmış patladım gülmekten. ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• quote:

Orijinalden alıntı: Sugar23

Bu ligde neden ingiliz oyuncular yok?

Topu topu 10 tane gelmiştir.

Ama en kral 2 tanesi bizdeydi.

1 tanesi Alan Walsh. 89-90'lı yıllarda oynamış. Babam anlatırdı. Biz ufaktık tabi. Maç boyunca hiç bir şey yapmaz. Top ayağına gelince 2 orta kesermiş. Metin Ali Feyyaz'dan biri çıkıp golü atarmış. Efsane muz orta keserdi diye çok dile getirmişti.

Diğeri de malum Les Ferdinand. Anlatmaya gerek yok. Herkes tanır.

Niye gelmezler sebebi şu. Adamların championship'i bile bizim ligden kalitelidir. Gelir giderleri ona göredir.

Bournemouth dediğin takımın kadro değeri 140 milyon euro şu an. Yani adamlara burada vereceğin senelik 3 4 milyon euro onlar için çerez parası dahi değil.

Adamların ikinci liginin değeri bizim ligin iki katı. Adam gider küme düşer yine de gelmez Türkiye'ye. Zaten bırakıyorlar ise eksik vardır o adamda mutlaka.

• Fabrice kullanıcısına yanıt
    Yanlız 4.5 bonservisinin %50 si. 4.5 verirsek yarısini alabiliyoruz. Bu parayı vereceğimizi düşünmüyorum.
  • Sugar23 kullanıcısına yanıt
    Var bir tane yeni geldi. Drinkwater Kasımpaşa kiralık.

Edit: Steven coulker Alanya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mitescere -- 22 Ocak 2021; 18:50:2 >
  • ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sugar23

Bu ligde neden ingiliz oyuncular yok?

ingiliz oyuncular ingiltere dışına çıkmayı sevmez.sadece türkiye değil hiçbir ülkede fazla göremezsin

• Hulk

• Euro 2021 sonrası SG bırakıyor.En guclu aday Sergen Yalcın oldugu konusuluyor kulıslerde.Hatta her ne kadar ınanmasam da ANC Cagdas Atan ıle on sozlesme ımzalamıs

• quote:

Orijinalden alıntı: mitescere

Var bir tane yeni geldi. Drinkwater Kasımpaşa kiralık.

Edit: Steven coulker Alanya
    Aaron Lennon Kayserispor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yedekleriniz de az iyi olsa yani kadronuz daha derin olsa rahat alırsınız ligi, cidden kıskanıyorum sizi bu sene. umarım Rıdvan çok iyi yerlere gelir cidden çok yetenekli çocuk, önü açık olur umarım. yedeklerinizden llajic ve dorukhan yerine adam gibi bir os olsa bir tane de kanat oyuncunuz olsa çok rahatlarsınız. bir galatasaraylı olarak sergen hocayı seviyorum, dobra samimi adam, başarılı olsun isterim.

• Takım oturdu. Herkes katkı vermeye başladı sahada. Hulk ya da herhangi bir transfer olur mu bilemeyiz. Bizim bu saatten sonra yapacağımız tek bir şey var. Futbolcular maçlarda sinirlenmeyecekler, sadece futbollarını oynayacaklar. Akılları sahada ve sadece o günkü 90 dakikada olacak. Şu anda medya acayip dolduruşa getiriyor. Bjk kesin şampiyon, en iyi takım vs. diye. Kesinlikle futbolcular havaya girmemeli ve son maçlardaki futbollarını kendi rutinleri yapmalı.

• intwine İ kullanıcısına yanıt
    Kadro kısıtlı evet. On numara forvet stoper ve kaleci lazim. Hatta bir de sağ bek olsa muhteşem bir şey olur. Ne yazık ki butce yok. Bir de forvet alacağımızı düşünüyorum. Ama en azından Lajic i kazanabilsek en önemli transferimiz olur.

Sergen hoca kral adam. Seviyoruz saygı duyuyoruz. Biz de başarılı olsun isteriz 😁
  • 
Sayfa: önceki 13681369137013711372
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.