Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (785. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.125.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 783784785786787
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Fenerli arkadaşlara cevap vermeyin kendileri dejavu yaşıyor.⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆

Hakemi arkalarıma almalarına rağmen 10 kişi resmen bıyıkları çıkmamış çoluk çocuk ile yendik ya daha bir keyifli oldu.

Kalede utku stoper necip sol bek rıdvan. Hahahahahaha.

Ya 11 kişi olsak ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• Maçtan önce attığım twit. Mario Gomez,Belhanda,Sneijder,Cardozo yu yıllar önce transfer etmiştim bilen bilen kahin diyorlardı.. bugün sabah uyandığımda Korona'dan günlerdir çektiğim acı yoktu içim kıpır kıpırdı sağlığıma kavuşmuşluk hissi vardı ve artığım twiti ekliyorum... :)

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eren1s -- 29 Kasım 2020; 21:12:16 >

• hakeme rağmen bastık geçtik. welington hariç herkes çok iyiydi

pelkasın sarısı varken baldıra tekmesi es geçildi

mert hakanın sarısı varken larinin ikinci sarısının aynısını yaptı es geçildi.

son saniyedeki altayın kırmızısını saymıyorum bile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆

• hakemleri bile kurtaramadı onları! Şerefimizle oynadık hakkımızla kazandık...

Ayrıca;

• quote:

Orijinalden alıntı: Andres Escobar

Silme bu mesajı bende alintilicam

Bu arada maç öncesi bjk takım golü aldım 1.5 üst ulan ersin yapacağın işmi ya

Alıntıları Göster

N'aber ilk 3 hafta şampiyonu?

• Ne oldu? Yol yapıyorlardı kalemize, raks ediyorlardı? ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• Helal olsun kardeşlerim ananinizin ak sütü gibi helal bir galibiyet aldınız maçı izledim hakemin leyhimize çok net bir kararını gormedim iki takımada hatalı kararları oldu ama kartal gibi mücadele ettiniz ve 10 kişiyle hakketiginiz bir 3 puan aldıniz ben her bjk macinda olduğu gibi bu maçtan da çok keyif aldım sergenin aklı Eroli dize getirdi fanatizmin gereği yok sezarin hakkını sezara vermek lazım 👏👏

• rosier in bonservisini almak lazim.

souza da cok buyuk oynadi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E41040413 -- 29 Kasım 2020; 21:14:33 >
  • Allahım nolur şu saçma sapan puan kayıplarını bırakalım.
    Bugün harika oynadık harikaa
  • Abouuuu!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whippoorwill -- 29 Kasım 2020; 21:14:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

"Beşiktaş, 23 Mart 1941'deki özel karşılaşmayı 7-1 kazandı. Siyah-beyazlılar, 6 Ocak 1990'da Fenerbahçe'yi 5-1 yenerek ligde rakibine karşı en farklı skorlu galibiyetine ulaştı. Fenerbahçe ise siyah-beyazlı rakibi karşısında en farklı skorlu galibiyetini 6 Aralık 1958'de oynanan özel maçta 7-0'lık skorla aldı."

Öyle bir fark benim hatırladığım 20 senedir yok da Sizin bize 4 gol attığınız son maç 2009 kupa finali. Bizim attığımız daha yakın.

Alıntıları Göster

Ah be hacı. Ucuz penaltı olmasa tersten yapmıştık yine skoru. İyi tahmin ettin.

• Son dakika josefin lemosa girmesi.. Allahım için nasıl eridi nasıl rahatladım o pozisyonda

• Haydi beyler

• Bu adam hakemlikten men edilmeli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 783784785786787
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.