Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (2006. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.125.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20042005200620072008
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yıllardır 30 33 haftası direk gs ile oynuyoruz.

Buna da ses çıkarsanız ya.

Hani derdiniz ADALET ya  

• quote:

Orijinalden alıntı: ademis

Çebi başkan daha bugün canlı yayında yineledi : "Önerimiz yabancı hakemlerdir" diye.
    Buyrun açık oylama yapılsın kabul eden kulüpleri görelim

Alıntıları Göster

Gördüğünüz gibi ısrarla sormama rağmen yabancı hakem konusunu, cevap alamadım!

Sonra çıkıp adalet falan diyorlar, hey yavrum hey. Siz adalet değil kararların sizin forma renginize göre ayarlanmasını istiyorsunuz. Daha sorduğum soruyu bile görmemezlikten geliyorsunuz.

Son defa yazıyorum. Soru çok basit, gelip buraya adalet-haksızlık vs gibi yazan diğer takım taraftarlarına soruyorum.

Yabancı hakem istiyor musunuz, istemiyor musunuz?

İstiyorsanız nedenlerini veya istemiyorsanız nedenlerini 2 satırla ifade ederseniz, gerçek niyetiniz ve düşüncelerinizi anlamış olacağız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pitx1

Gördüğünüz gibi ısrarla sormama rağmen yabancı hakem konusunu, cevap alamadım!

Sonra çıkıp adalet falan diyorlar, hey yavrum hey. Siz adalet değil kararların sizin forma renginize göre ayarlanmasını istiyorsunuz. Daha sorduğum soruyu bile görmemezlikten geliyorsunuz.

Son defa yazıyorum. Soru çok basit, gelip buraya adalet-haksızlık vs gibi yazan diğer takım taraftarlarına soruyorum.

Yabancı hakem istiyor musunuz, istemiyor musunuz?

İstiyorsanız nedenlerini veya istemiyorsanız nedenlerini 2 satırla ifade ederseniz, gerçek niyetiniz ve düşüncelerinizi anlamış olacağız.

Alıntıları Göster

YE MEZ  

• denizli'nin sahası, zemini çok güzel. keşke düşmese. bazı uyanık anadolu takımları gibi kasıtlı olarak patates tarlasında oynamaya çalışmıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pitx1 kullanıcısına yanıt
    Var kayıtlarına da ulaşamazlar o zaman ya da var kayıtları üzerinden de tehdit edemezler. Avrupa maçlarında hakemlerin karşısındaki hal ve hareketlerini görüyoruz biliyoruz. Tek laf edemiyorlar
  • https://www.worldfootball.net/table_calculator/tur-sueperlig//

Kalan haftaları simüle ettim.

1. Beşiktaş 89 Puan
    2. Fenerbahçe 88 Puan
    3. Galatasaray 87 Puan
    4. Hatayspor 78 Puan
    5. Trabzonspor 73 Puan

Sezon sonu uplayacağım. Medyum Memiş gururla sunar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

denizli'nin sahası, zemini çok güzel. keşke düşmese. bazı uyanık anadolu takımları gibi kasıtlı olarak patates tarlasında oynamaya çalışmıyor.

Umarım düşmez. Tellerin ilk kaldırıldığı sahadır Denizli'nin sahası. Birde trafik kazasında vefat eden rahmetli Doğan Seyfi var. Hem egemizin takımı.

Düşmesi gereken

1 Gençlerbirliği. Birilerinin yıllardır yan şubesi. Her zaman yetişirler.

2 Ankaragücü. Nefret dahi etmiyorum.

3 Yine bir yan şube olan Malatya.

Ve de başak gitsin artık. Siyasetin oluşturduğu çirkin topluluk.

Denizli Erzurum Rize kurtarır inşallah.

•  

• vc1903 kullanıcısına yanıt

Seçimler güzel lakin sarı gelinlere bedelsiz transfer yaptırıp ,bize gelince dirsek çeviren Kasımpaşa'yı da eklemek lazım..Hepsinin birden bu sene düşmesi imkansız ancak bir kısmı da seneye olur inşallah  

• vc1903 kullanıcısına yanıt

zaten lideriz diyesim geldi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Naganzo

zaten lideriz diyesim geldi :)

Şu an gizli lideriz.

Resmi olarak  

• quote:

Orijinalden alıntı: tartekin

Seçimler güzel lakin sarı gelinlere bedelsiz transfer yaptırıp ,bize gelince dirsek çeviren Kasımpaşa'yı da eklemek lazım..Hepsinin birden bu sene düşmesi imkansız ancak bir kısmı da seneye olur inşallah  

Topçu veriyorlar ama genelde yatmıyorlar. Kazanmaya çalışıyorlar.

• Helal lan Denizli. Çevirdi vallahi  

• Gsli arkadaşların yabancı hakem isteğine yanıt vermemesine kahkaha attım fddghdghgdhh

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Denizlispor penaltı bekliyor. Ceza alanı sol çaprazından Ayman'ın ortasında Chebake'e çarpan top sonrası ev sahibi ekip penaltı bekledi ancak oyun devam etti.

ayman kim ya eskiden ayman diye ortasaha vardı

• Prossi kullanıcısına yanıt
    Ayman Abdelaziz'di o, Kocaelispor Trabzonspor Malatyasporda falan oynamıştı.
    Bu Ayman ben Muhammed
  • Malatya bizim maçta taca, auta, kornere, topa müdahalelere, gol pozisyonlara vs herşeye itiraz ediyordu. Bu maçta tık yok  

• 
Sayfa: önceki 20042005200620072008
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.