Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (1236. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.125.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12341235123612371238
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

başak fb alanya gs eşleşmeleri çok güzel olmuş  

• yunus626emre kullanıcısına yanıt

Covid dolayısıyla bütün turlar tek maç üzerinden bu sene.

• Fabrice kullanıcısına yanıt
    Aaa çok iyi o zaman.
    Çift maç olsa elenelim gidelim derdim de 3 maça kupa veriyorlarsa çıkıp paşa paşa oynayalım
  • Ben ceyrek ve Yari finali cift eleme saniyordum tek olmasi daha iyi. Yari final de tek mi ondan hala emin degilim gerci.

Konya zor takim eleniriz gibi geliyor bana. Ligde olsa korkmam da kupada favori olmayanlar genelde daha avantajli 3 buyukler turu zor gecti mesela, hele Gs penaltilarla.

Tabi fener ve gs nin kurasi daha zor o acidan sansliydik biz onlari cekebilirdik seribasi degiller ligi 10. fln bitirince tabi.

Keske sadece pandemiden degil surekli tek mac olsa seribasi sistemi de kalksa, Ingiltere de 6.lig North Conference takimi, Premier lig takimini eliyor. Biz de 3 buyukleri yari finale kadar getirmek icin herseyi yapiyorlar.

• Kupada Gs çok şanslı kura çekmiş. Bjk, Fb ve Başakşehir'i görmeden finale çıkma şansları var.

• Requiem for a Dream kullanıcısına yanıt

Maçın iptali değil de zeminin rezil olması beni korkutuyor. İki takımda istediği futbolu oynayamaz ve bu durum deplasman takımına yani gs'ye yarar.

• Mesut Özil = Exxen

Haydin Beşiktaşlılar, pamuk eller cebe Exxen Platforma üye olmaya. Mutlu Mesut transfere katkıya, ana sponsor Acun kardeşe ayıp olmaya :)

• Ne alaka nerden uyduruyorsunuz ya sırf acunla ilişkisi iyi diye millet uyduruyor

Mehmet Ali Aydınlar imza ücretini ödeyecek Ali Koç kendi şirketlerinden biriyle sponsor olacak seneye puma sponsorumuz olacak forma o da belli bir kısmı karşılayacak

Bana biri söylesin exxen de program mi yaptiricak ozile adam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fabrice

Covid dolayısıyla bütün turlar tek maç üzerinden bu sene.

Yarı final çift maç benim bildiğim

• Takımda maaşlar yatmış gs maçına da prim sözü verilmiş. Vidanın pazar günü kesin golü var  

• quote:

Orijinalden alıntı: orox

Melih Şendil'in söylediğini haklı çıkarmaz ama cinsiyetten bağımsız olarak bu tarz "muhtemelen" torpilli çok fazla yorumcu var. Yorumcu kadar anlamsız bir meslek yok zaten, beleşten maaş çeki alma kapısı resmen. Önder Özen gibi işin içinde bulunmuş tecrübeli veya Ali Ece gibi bilgili kişileri ayrı tutuyorum. Şu forumda çoğu kişi en az A Spor daki boş beleş tipler kadar yorumlar en az. Hiçbir şey yapamıyorsan Sabri Sarıoğlu gibi söylenen her şeyi onayla veya farklı olacağım diye Tümer gibi her şeye muhalefet ol bu kadar basit.

Alıntıları Göster

Haklı değil mi kadın?

Biz de gomezi alınca bizim mill takımda oynatmıştık  diye hatırlıyorum.

😉

• quote:

Orijinalden alıntı: KOVA_ÇAĞI_KARTALI

Mesut Özil = Exxen

Haydin Beşiktaşlılar, pamuk eller cebe Exxen Platforma üye olmaya. Mutlu Mesut transfere katkıya, ana sponsor Acun kardeşe ayıp olmaya :)

İşin içinde Acun'un olması başlı başına almama sebebi zaten abi.. Çöplüğe çevirdi saçma sapan,seviyesiz programları ile Tv'yi

• Andres Escobar kullanıcısına yanıt

https://www.tff.org/Resources/TFF/Documents/STATULER/2020-2021/2020-2021-ZTK-STATU.pdf

B – FİNAL AŞAMASI

(1) Çeyrek Final müsabakaları, Son 16 turu müsabakaları sonucunda tur atlayan 8 (sekiz) takım arasında ve tek maç eleme usulüne göre oynanır. Eşleşmeler TFF tarafından düzenlenecek kura çekimi sonucunda belirlenir. Kura çekiminde, bu statünün 3. maddesi uyarınca belirlenecek olan 4 (dört) takım, seri başı olur ve diğer 4 (dört) takım ile eşleşir. Müsabakalar küçük numarayı çeken takımların sahasında oynanır.

(2) Yarı Final müsabakaları, Çeyrek Final müsabakaları sonucu tur atlayan 4 takım arasında ve tek maç eleme usulüne göre oynanır. Eşleşmeler Çeyrek Final müsabakaları kura çekimi esnasında belirlenir.

(3) Müsabakaların normal süresi sonunda eşitliğin bozulmaması halinde on beşer dakikalık iki devre halinde uzatma oynanır. Uzatmada da eşitliğin bozulmaması halinde tur atlayan takım, seri penaltı atışları sonucunda belirlenir.

(4) Final müsabakası, yarı finalde tur atlayan iki takım arasında, TFF tarafından belirlenecek olan tarafsız sahada tek maç eleme usulüyle oynanır. 

• Derbiye 3 defansif orta saha ile çıkarsak 3 puan GS'ye hayırlı olsun. Diğer derbilerdeki gibi Mensah'ın oynaması şart.

Ne olursa olsun psikolojik olarak iyi olmalıyız. Geçmiş senelerdeki gibi saçma sapan taçtan gol bile yesek maçı bırakmamak lazım. Yenilsek de önemli değil zaten GS veya FB'de namağlup bitirebilecek bir kadro yok. Kapanan takımları açıktan sonra biz her türlü geçeriz onları.

• Adam Şeyda 1 ve Şeyda 2 yi mi beslesin ..FB ye mi kol kanat gersin ? ne yapsin o da şaşırdı. .Şahsen sevimsiz bulduğum bir tip..kapımdan para taşsa Exxen e abone olmam zaten. ...Bir soru bizim BJK TV nin tekrar açılma ihtimali var mı acaba duyduğunuz bir şey??

• tartekin kullanıcısına yanıt
    Bence artık Yuutptan devam eder.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • husamsdu kullanıcısına yanıt

Keşke açılsa..ama masrafları karşılayamıyor herhalde..GS ve FB TV varken bizimkinin olmaması can sıkıyor biraz

• Dark Saga kullanıcısına yanıt
    tartekin kullanıcısına yanıt

Anormal üstü kurnaz iyi bir santranç ustası gibi 6 hamle sonranın hesabını yapıyor ve hep şah mat diyor.karısındaki hedefi her ne olursa olsun iyi analiz yapıyor, verdiğinin katlarını alıyor. Gücü yetmez ise yanaşmıyor yahut aslan payını gözünü kırpmadan bırakabiliyor. Halk deyimi göz bağcı.

şu an yaptığı pazarlama strateji, youtuberler 100.000 takipcisi olan var çoğu daha + da hitap ettiği kesim genel de 12 ve 35 arası yeni nesli yakalamak istiyor ve sistem tv kanallarından sanal platformlara evriliyor. şimdi fb taraftarını da arkasına alma gayretinde evet fb fanı ama gerekli yardımıda yapar fazlası ile yapar fakat duygusal yönü yani parayı kazanmayı biliyor.

Gıybet ettik be üstadım :)

@tartekin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KOVA_ÇAĞI_KARTALI -- 15 Ocak 2021; 20:19:5 >

• "Fikstür Oyunları" kupada da son sürat devam ediyor.

TFF'nin bilgisayarları virüslü sanırım. Yıllardan beri 2. yarı GS ile oynatıyor; FB ile olası kupa maçını ligdeki FB derbisi öncesine yerleştiriyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 15 Ocak 2021; 20:34:30 >
  • Kupa maçını bilmiyorum ama ligdeki Gs deplasmanlarını hep 2. yarılarda oynamamız tesadüf olamaz.

• 
Sayfa: önceki 12341235123612371238
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.