Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (1203. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.125.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12011202120312041205
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İşte kural bize gelince yine değişti bir anda hocam. İnşallah öyledir hocam monteroda pimi çekilmiş bir bomba çok güvenemiyorum hala ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 Bu sene Necipin üstün performansından kaynaklı Vida Necip ikilisi daha hoş geliyor kulağıma :)

• Bu iptal edilen golde başta ben de baktım ulan buz gibi golü nasıl vermedi rakipten sekiyor diye. Sonra bir arkadaş yazılı, resimli halde kuralı atmıştı orda okuduğum kadarıyla kendine avantaj sağlıyorsa ofsayttaki adam yine ofsayt oluyormuş sekse bile. Ne zamanın kuralı bilmiyorum ama şaşırmıştım ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• quote:

Orijinalden alıntı: Kamece

İşte kural bize gelince yine değişti bir anda hocam. İnşallah öyledir hocam monteroda pimi çekilmiş bir bomba çok güvenemiyorum hala  Bu sene Necipin üstün performansından kaynaklı Vida Necip ikilisi daha hoş geliyor kulağıma :)

Daha önce de olmadı mı. Bir gecede ceza maddesi değiştirdiler 6 maç ceza aldı adam.

Antalya maçı vardı pozisyon bariz ofsayt, sonra söylendi ki çarpma.

Normal yani. Montero fb başakşehir maçlarında oynamıştı ve çok iyiydi. Ayağı da iyi hem solak. Vida daha rahat oynar sağ stoper. Mensah lazım bize Mensah. Düzelir umarım.

• Al işte. Kuraldan bir haber fbli yine.

Maç anında BOZ GOBO GOL diye sızlanıyorlardı.

Söyledik arkadaş. Maalesef futbol bilgisi yetersiz adam çok. Sizi gidi algıcılar sizi.

• @vc1903 Kardeşim sen niye bu kadar agresifsin? Gayet düzgün bir şekilde yazdım ofsayt zannettiğimi sonradan kuralı atan birinden gördüğümü. Olamaz mı hepimiz hakem miyiz? Buraya da gelip yazmadım hakemle kazandınız falan diye. Algıcı, ocu, bucu falan hayırdır? Blokladığım kadar varsın daha da yazmayacağım senin gibi bir holigana zaten. BJK forumunda blokladığım tek adamsın yazık.

• Önce git futbol kurallarını öğren sonra algı yap. Madem blok var niye açıyorsun.

Çok üzüldüm gerçekten yahu. Sinirden titriyorum şu an ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• quote:

Orijinalden alıntı: Shieldwall

Bu iptal edilen golde başta ben de baktım ulan buz gibi golü nasıl vermedi rakipten sekiyor diye. Sonra bir arkadaş yazılı, resimli halde kuralı atmıştı orda okuduğum kadarıyla kendine avantaj sağlıyorsa ofsayttaki adam yine ofsayt oluyormuş sekse bile. Ne zamanın kuralı bilmiyorum ama şaşırmıştım  

Söz konusu beşiktaşsa kural falan hikaye. işinize geliyosa ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆

• coobain kullanıcısına yanıt

Hocam eskilere bakarsak bir sürü şey çıkar bizim de dahil. Boşuna germeyin buradaki ortamı. Birazdan üstteki eleman saldıracak size soy ağacı çıkaracak bize yararı olan hataları sıralayıp. Espirileri falan da anlayamıyor. Kuralı bilmeyip öğrendik diye algıcı ilan etti. Bilmemek değil öğrenmemek ayıptır lafını kendisine armağan ediyorum. Gerçi bildiği tek kelime algı olan biri bu cümleden anlam çıkarır mı bilemedim. ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• Kodokoydo 10 sonodor kozonomoyorsonoz

• Ne yapıp edip Mensah'ı yetiştirmek lazım gs maçına.

Ersin

Rosier Vida Montero Rıdvan

Atiba Josef

Ghezzal Mensah Larin

Aboubakar çıkmalıyız

• quote:

Orijinalden alıntı: vc1903

Ne yapıp edip Mensah'ı yetiştirmek lazım gs maçına.

Ersin

Rosier Vida Montero Rıdvan

Atiba Josef

Ghezzal Mensah Larin

Aboubakar çıkmalıyız

Sergen yine bir sürpriz yapıp üç tane 6 numara ile çıkacaktır. Mensah yerine necip gibi.

• vc1903 kullanıcısına yanıt

Cevap vermeye tenezzül bile etmeyin hocam. Kendisinin hala burada insanları tahrik etmesine göz yumanlara da selam ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Whippoorwill

Cevap vermeye tenezzül bile etmeyin hocam. Kendisinin hala burada insanları tahrik etmesine göz yumanlara da selam ederim.

Benim için sıfır sıkıntı. Hepsinin hakkından teker teker gelirim. İşler sakin bu aralar zati. Keyifli oluyor böyle uğraşmak ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• vc1903 kullanıcısına yanıt

İdrak problemi yaşadıkları için zor oluyordur ama siz bilirsiniz.⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• quote:

Orijinalden alıntı: vc1903

Kodokoydo 10 sonodor kozonomoyorsonoz

o maç kadıköyde değildi de neyse ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• quote:

Orijinalden alıntı: Akyol1

Sergen yine bir sürpriz yapıp üç tane 6 numara ile çıkacaktır. Mensah yerine necip gibi.

Alıntıları Göster

Sergen'in derbi maçları;

Beşiktaş - Ts 2-2. Elneny Atiba Boateng

Gs - Beşiktaş 0-0. Elneny Atiba Boateng

Beşiktaş - Fb 2-0. Elneny Atiba Boateng

Ts - Beşiktaş 1-3. Atiba Ozi Mensah

Fb - Beşiktaş 3-4. Atiba Josef Mensah

Sergen büyük maçların adamıdır. Çok sever derbileri. Futbolculuk zamanı da boşu yoktur neredeyse. Cl maçından gelip kadıköyde 2 tane elini kolunu sallaya sallaya tıkırlamışlığı vardır. Uçan kaçan handikap yapan fbye nasıl ders verdi 10 kişi ortada.

• Altınordu, Beşiktaş’tan kiraladığı Oğuzhan Akgün’ün sözleşmesini feshetti.

Bundan bir şey olmayacak sanırım. Gittiği takım sözleşmesini feshedip geri gönderiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Whippoorwill

İdrak problemi yaşadıkları için zor oluyordur ama siz bilirsiniz. 

Kafalarına vura vura öğretiriz ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• Tüm spor yazarları aynı şeyi söylüyor. N'Sakala takımın el freni gibiydi dün.

Ghezzal ve Necip çıktıktan sonra bitti maç. Ghezzal sahada olsa ileride çoğaldığımız dakikalarda en kötü iyi bir orta keserdi.

Ghezzal oyundan çıkmazmış bunu da öğrenmiş olduk.

• 
Sayfa: önceki 12011202120312041205
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.