Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (3288. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.125.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32863287328832893290
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Paniklemekten 7 tane salladık⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

bu cep herkülü de teknik direktör oldu başımıza.Gitsin siyahi oyuncularını falan zincirlesin sever ırkçılığı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: paramedical

aynı saatte fenerinde maçı var fener o maçta puan kaybederse bizde gs maçında garantilemiş oluyoruz

Alıntıları Göster

ihtimaller uzerine kupa geldigi daha once oldu mu bilmiyorum , ama bana fuzuli geliyor. bi onceki mac garantilersin, bi dahaki maca istersin.

sadece kupa degil onun bi seremonisi hazirligi masrafi var tonla, bi ihtimal icin o masrafin hepsini yapmazlar.

• Aydınvag A kullanıcısına yanıt

Ne panikmiş arkadaş.

Sürekli panik panik daha çok gaza getiriyorlar takımı.

3 maç 13 gol attık

Gol ortalaması 4.33 ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• vc1903 kullanıcısına yanıt
    Kendi takımının derdini sırtlanan bununla da yetinmeyip başka liglerdeki takımlar için de dertlenen büyük Beşiktaş taraftarı 😁

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BayAFYOK

Kendi takımının derdini sırtlanan bununla da yetinmeyip başka liglerdeki takımlar için de dertlenen büyük Beşiktaş taraftarı 😁

Biz kendi ligimizi sağ salim kazasız belasız bitirelim de İngilizleri takip ederiz Beşiktaşım için ne olacak (:

Bu Emre nin dediği hiçbirşey çıkmıyor, kendileri panik olmayacak çünkü iddaları yok

• Kadın hakları dendimi yalandan mangalda kül bırakmayan,kendilerinin spor sayfaları yada gazetesi olduğunu iddia edenler,Kadın Futbolunun lokomotifi Beşiktaş şampiyonluğunu manşetler yerine koşu bültenlerinin yanına koymayı uygun görmüşler..

Renk farklı olsa “Helal olsun” nidaları ile “Devrim yapıyorlar” naraları atmazlar mı idi?

Elbet sizlerden kurtulacağız.

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆

• vc1903 kullanıcısına yanıt

Küçük enişte atıp tutuyor işte kendince 😄😄

• lordert kullanıcısına yanıt

Kasıtlı yapıyorlar.

Bu turkuvaz grubundan komple kurtulmamız lazım.

Sadece futbol ile alakası yok yani.

• Gülengül Altınsay aklımdan geçenleri yazmış köşesinde - bu sezon şampiyon olursak gerçekten tarihimizin en anlamlı şampiyonluklarından birisi olacak;

Böylesi yaşanmadı bir daha yaşanmasını da temenni etmem.

Bir yandan pandeminin ağır, bıktırıcı koşulları, bir yandan geçtiğimiz sezon düşmenin kaldırılmasıyla 21 takıma yükseltilmiş ligde 40 haftayı bulan maraton.

Yetmezmiş gibi 2020 Avrupa Şampiyonası nedeniyle sezonun erken bitirilebilmesi için sıkıştırılmış bir maç programı. Kâbus gibi. Bir haftada 3 maç oynuyor takımlar. Futbolcular ağır yük altında. Hele fikstürü yapan arkadaşlar özenli ya da adaletli olmayınca altı günde 3 maç yapan takım bile oldu.

Beşiktaş mesela. Beşiktaş Rize maçının ardından 72 saat sonra İstanbul’da Hatay karşısına çıkarıldı. Anlaşılan takımının sabrı da, kondisyonu da sonuna kadar denenmek istendi.

Beşiktaş demişken önlerine çıkarılan engeller sadece fikstür şanssızlıklarıyla sınırlı kalsaydı keşke. Say say bitmiyor bu zorluklar. Bugüne dek görülmemiş hakem atamaları da yine Beşiktaş’ın başına geldi. Üst üste iki maça aynı hakemi verdiler mesela. Halil Umut Meler’in yönettiği bu iki maçta 5 puan kaybetti Beşiktaş.

Ve tabii ki hakem hatalarıyla birlikte. İlk kez yapılan bir uygulamaydı bu.

Sezon boyu yüzde yüz verilmeyen penaltılar, ki rakiplerine göre en az penaltıyı Beşiktaş almış, gösterilen kolay kartlar, moral bozucu asılsız dedikodular hep yolunu kesmeye çalıştı Siyah-Beyazlıların.

Tüm bu engellemelere rağmen Beşiktaş takımı Sergen Yalçın yönetiminde her gün üstüne koya koya futbolunu geliştirdi, rakipleriyle aralarındaki farkı artırdı ve zirveye oturmayı başardı.

Üstelik Beşiktaş Yönetimi sezon başı transfer döneminde limitlere uyarak mütevazı bir kadro kurmuştu. Öyle bazılarının yaptığı gibi nerde kim varsa toplamadı, kurallara ve bütçesine uygun hareket etti.

Şimdi kaldı 3 maç. Bu 3 maçtan 4 puan çıkarırsa şampiyon olacak Kara Kartallar. Kapı bayağı aralandı yani. Ama kalan maçlara sadece puan olarak da bakmamak lazım. Her bir maçın karşılığı sadece 3 puan değil aynı zamanda galibiyet pirimi olarak TFF’ den gelecek 2.2 milyon. Bu parasızlıkta reddedilemeyecek bir meblağ bu.

Tabii bir de Galatasaray derbisini kazanmanın prestiji var. “Sergen attı, şampiyonluk geldi” hâlâ hatırlarda.

En son olarak önerim şu ki eğer Beşiktaş bu kadar engeli aşıp -ki bunlardan bir kısmını da bizzat TFF koydu önüne- şampiyonluğa ulaşırsa bu sezonun şampiyonluğunun 2 şampiyonluk olarak sayılmasını öneriyorum ben.

Çünkü bu sezon bir sezondan çok daha fazlası.

Özellikle de Beşiktaş için.

Fotomaç bikmadi bu tarz haberlerden..

• mrbaronx kullanıcısına yanıt

Bu adamlar Mete'ye kartal pençesi yapar. Bu hafta verilen penaltı için sesleri çıkmaz. Resmi yayın organı gibiler.

Ben bu cümleleri hatırlıyorum 2016 yılından. Vitor Pereira' da böyle söylerdi sürekli. O sezon da biz Gs' yi deplasmanda yendik. Asıl fener panikleyip Başakşehir' e yenilmişti 1 gün sonra ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆  Hayır Gs' li arkadaşlar dese anlarım sonuçta Gs son haftaları daha iyi oynuyor ancak Fb' liler söyleyince kahkaha atıyorum. Sırf panikten dolayı kaç defa son maç şampiyonuluk verdiler⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• Beşiktaş panikleyecek diyenler ahanda böyle geziyor :))

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆
  • Gs macindan alinacak 1 puan sampiyonlugu getirir bence yenilmemek lazim em kötü ihtimalle,tabi İNŞALLAH kazaniriz..Bu arada Fenerbahçe de A.gucune puan kaybedebilir.A.gucu artik iyiden iyiye düşme hattinda...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrbaronx -- 6 Mayıs 2021; 11:57:47 >
  • Juande kullanıcısına yanıt

Rize'yi yendik Alanya'da takıldılar. O yaşandı hocam bu sene (:

• En çok hakem feneri mağdur etmiş laflarına kahkaha atıyorum tamam sizde mağdur oldunuz ama en çok algısını bırakın bu takımın

Antalyaspor karşısında penaltısı

Alanyaspor karşısında komik bir şekilde ghezzal itilmesine rağmen penaltı verdiler

Kasımpaşa maçı kırmızı artı penaltımız verilmedi

Ankaragücü geraldo atılmadı 2 tane komik penaltı verildi ilk penaltı öncesi de faul vardı atibaya

hatayspor ilk maç larin penaltısı

antep ilk maç ersin kırmızısı

Bu 6 maçta biz 15 puan kaybettik daha çok yapıldı ama buralara yazmıyorum kazandığımız için mesela kayseri maçında 10 numaraları fener maçında mert hakan ve altayın atılmaması kasımpaşa ilk maçında penaltımız verilmemesi gs maçında arda atılmaması

Biz sizin gibide değiliz bize yapılan eyyamlarıda söyleriz josef kırmızı verilmemesi fener maçında gs maçında rossier ikinci sarıdan atılmaması kayseri penaltı bunlar var hatay ilk maçta penaltıları verilmedi

Kimse gelipte sivas maçını taç mevzusu açmasın o pozisyon kantılanmış bir pozisyon izdüşümü çizgiye değiyor kaldıki fenerliler diyor bi de adama sorarlar volkan şen aynısını bize attığında sesiniz nere kaçmıştı ben biliyorumda burada söyleyemem siz anladınız

Gürcan Bilgiç son zamanlarda hep hakem ile şampiyon olduğumuzu ima ediyor eee adam senin forvetin 4 gol atmış benim forvetim onu 1 maçta atıyor sen erzuruma 13 dk da 3 atıyorsun maçın 80 den sonrasını elin kalbinde izliyorsun ben hataya ilk yarı 5 atıyorum dk 70 80 halen bindiriyorum sağlı sollu yani başarıszlıklarınızı başkalarına yüklemeyin yok varda fetö var yok 3 temmuz yok otobüsümüz kurşunlanmış yok doping testine alınsın Bjk yok kural hatası bırakın bu işleri kendi özeleştirinizi yapın

• mdiler27 kullanıcısına yanıt

Yahu üst üste 2 maç aynı hakemi verdiler de 5 puan kaybettik biz?

Tesadüf tabi ki ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nkoudu ve abuşum yine antrenmana çıkmamış böylelikle derbi kadrosu da şekillenmeye başlıyor abuş kadroda olmaz Nkoudu da yedek başlar gibi geliyor

Hoca töre ile başlayıp larin sol açık yapıcak kadro bu şekilde olacak beraberliğe oynarız diyemiyorum bizim takım Çünkü beceremez ilk yarım saat baskı yapıcaz ama bunun çaresine terim bakacaktır ben gs den sert bir oyun ile bizi durdurmasını bekliyorum ve arka kontralarla gol aramasını bekliyorum bakalım gs ne kadar direnç gösterecek bize karşı
  • 
Sayfa: önceki 32863287328832893290
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.