Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (2738. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.125.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27362737273827392740
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne diyonuz la renkliler ŞAMPİYON OLACAĞIZ.

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sivas maçını kaybetsek yine şampiyonuz

GS bu futbolla Beşiktaşı ancak hakemle yener

Adamlar Beşiktaşı kendi sahalarında yenme rüyasına girmişler

Başkan Cengiz ayrıca Galatasaray futbolcularıyla alakalı 'Özellikle futbolcuların haysiyet ve şereflerini hatırlamaları gerek' ifadesini kullandı.

https://www.milliyet.com.tr/skorer/son-dakika-galatasaray-baskani-mustafa-cengiz-konusuyor-6480674

bu ne demek M. Cengizin dediği gibi bu özellik şampiyon olabilir mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 18 Nisan 2021; 0:25:14 >

• https://www.instagram.com/reel/CMVA42iF5li/?igshid=1bpgmrr0tsjau

Haydi yine yeniden kenetlenme vaktidir .

• İnşallah şampiyon olalım burda bizim forumdan bi arkadaşa forma hediye edicem bu sözüm burda dursun..
  • Valla forumdan değil de engelli bir Beşiktaşlı var tanıdığım ona forma alsan bence çok yerinde olur.2016-2017 de ben almıştım adam hayata dönmüştü.

• Ne güzel olur hocam çok memnun olurum
  • quote:

Orijinalden alıntı: tartekin

Çabuk seviniyoruz ,çabuk üzülüyoruz..çabuk şişiniyoruz, çabuk çöküyoruz...hızlı başlıyoruz sonunu aynı hızla getiremiyoruz hatta bazen hiç getiremiyoruz..çabuk kavga ediyor aynı hızla barışabiliyoruz..her şeyimizi uçlarda yaşıyoruz..Türk'üz orası kesin durum bundan böyle ..bir de doğru ve çalışkan olmamız da engellenince ..her ortamdan fake ler troller, sahtekarlar fışkırıyor..Bir beraberlik alıyoruz, rakiplerin biri yeniyor..galibiyet günlerinde ortada görünmeyen şahıslar altımızı oymaya başlıyor ..bir gerçekten Beşiktaşlı olduğu halde panik olan ergen bir kitle var..bir de gri akbabalar..ikinciler en tehlikelisi..bu forumun yüzde kaçı avatarında Beşiktaş arması olduğu halde gerçek Beşiktaşlı değil meçhul  

Ben cogunun kotu niyetli olmadigini dusunuyorum. Bikac tescilli troll disinda bizim taraftarlar cidden panik yapiyor. Rakiplerden tabi bilerek Besiktas bitti yandi diyen daha cok ama onlarin bile akli basinda olanlari gercekten dusundugunu soyluyor bosuna panik yapiyorsunuz diyor.

Biz Trabzona ve Antalyaya ust uste puan kaybettigimizde de Uefa kupasina gidemecegimizi soyleyenler oldu birakin sampiyonlugu. Ben merak ediyorum bu arkadaslar hayatlarinda iste vs bu zayif psikolojiyle nasil basa cikiyorlar hayat mucadelesiyle?

• Ankara Sivas Kayseri üçleminden 7 puan bekliyordum. Tutturucaz inşallah

• Sampiyonluk gram umrumda degil de kulubun borcu cok. Sampiyonlar Ligi'ne gidip gruplara kalmadan duzeltemeyiz belimizi ya da kulup satilacak. Baskanin da yapacagi bir sey yok. Euro olmus 9 adam her ay cepten 5 milyon euro mu verebilecek?

Yani maddi durum haric sampiyonluk umrumda degil. Su tiyatro liginde taraftariyla futboluyla Besiktas gibisi yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

Ben cogunun kotu niyetli olmadigini dusunuyorum. Bikac tescilli troll disinda bizim taraftarlar cidden panik yapiyor. Rakiplerden tabi bilerek Besiktas bitti yandi diyen daha cok ama onlarin bile akli basinda olanlari gercekten dusundugunu soyluyor bosuna panik yapiyorsunuz diyor.

Biz Trabzona ve Antalyaya ust uste puan kaybettigimizde de Uefa kupasina gidemecegimizi soyleyenler oldu birakin sampiyonlugu. Ben merak ediyorum bu arkadaslar hayatlarinda iste vs bu zayif psikolojiyle nasil basa cikiyorlar hayat mucadelesiyle?

Alıntıları Göster

Bizim için engel yok, biz hata yapacağız!

Eee hadi yaptık diyelim ve atbaşı olduk diyelim averaj/avantaj kimde... avantaj biz de.

Onlar yapmadan tüm maçlarını kazanacak :)

Bu can pazarın da bu yiğit Anadolu takımları, düşmemek için onuru ile savaştığında çok zor be.

Hakem nereye kadar iteleyecek, yayıncı kuruluş ne kadar kucaklayacak.

onlar kalan maçlarda 15 puan alsın ellerini öpüp başlarına koysun başlasınlar CL ön elemeye hangimiz gideriz hesabına.

Hayaller ve atmasyon da sakınca yok. Realite önemli ( bu arada Altay sakatlanmış diyorlar çok geçmiş olsun Allah şifa versin )

Bir ata sözü vardır ;

" AÇ TAVUK KENDİNİ DARI AMBARINDA SANIRMIŞ "

Durum açık ve aleni budur.

KOVA ÇAĞI

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• tartekin kullanıcısına yanıt
    son haftalardaki başarılı tahminleri nedeniyle bu hafta ömrümde ilk defa iddia oynayacaktım @vc1903 ama bu haftaki tahminler ilk maçtan yatınca vazcaydım 😁😁

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Son zamanlarda iki camiadan tiksindim iyice. Fener yine biraz sempatikti ama taraftarının tavırları bu fikrimi de bozdu.

Sahada mücadele vermekten çok saha dışı psikolojik mücadele veriyoruz. Bize atılan iftiraların haddi hesabı yok. Sözde hakemle bir yerlere gelmişiz, göz var izan var ama iki camia resmen kör. Adalet duyguları yok.

Artık bundan sonra iğne üstünde yürür gibi dikkatli olmalıyız. Nkoudu'nun penaltı kullanması gibi aptal hareketlere tahammül yok. İşi çok sıkı tutup şampiyon olmaktan başka çare yok. Sergen hocanın da aynı düşündüğüne eminim. Başaracağız.

Herkese günaydın.

• Savaşacağız her şeye rağmen sonuna kadar savaşacağız... Hoca bunu dediği gün ben inandım şampiyonluğa ve başaracağız 🦅🦅

• inonu88 kullanıcısına yanıt

+1903 ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆  Benzerini yazdım yukarıda ..tuttuğu takımın bir beraberliğinde kendini dağıtan adam..hayatın daha büyük ve özel darbelerini nasıl dağılmadan karşılayacak meçhul..tam bir loser psikolojisi⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• Burda birçok kişinin tedirgin olması normal. Çünkü oyun gücümüzde aşırı bir düşüş var. Özellikle 2 3 farkı bile koruyacak futbolcu topluluğumuz yok.
    Sivas maçında kullanacağımız beraberlik ya da mağlubiyet kredisini ankaragücü maçında kullandık. Umarım abunun dönüşü muhteşem olur

• ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 +1903...önde koşan atlet daima ileri bakar..çizgiye bir an önce yetişip kazanabilmek için nefesini ve adımlarını ayarlar..arada sırada da omuz üstünden arkasından gelen rakiplerinin durumunu keser..ama ara sıra...yoksa sürekli arkasına bakıp bunlar bana yetişecek mi korkusu ile koşarsa sonunda ayağı tökezler, düşüp yamyassı olur..şurada kaç kişi yazıyoruz ama anlatamıyoruz bazılarına ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• Herkese merhaba hayırlı sabahlar arkadaşlar,

Maç gününden sonra not aldığım başlıklar ile durumları değerlendireceğim ;

• Sevgili Ali Rıza Sergen YALÇIN'ın kadro seçimlerini bazen anlayamıyorum tamam kazanmak için çabalıyorsun ama ol mu yor, ol mu yor, ol mu yor ! Sen daha ne yapabilirsin ? Bu bağlamda eller belde gamsız (adem), ciddiyetsiz şebek (enkudu) , vitaminsiz (ozi) vs. ile uğraşacağına daha net seçimler ile çözüm aranmalı idi, mesela alt yapıdan çıkart oynat belki tutar devam edersin, denenmişten bir şey beklemek artık bıktırdı, ayrıca bir mevkide eksik, cezalı, sakat var ise onun yerine üç,dört mevkinin yerinin değiştirilmesi herkesin ve takımın ahengini bozuyor bknz forvet devşirme için başta Larin olmak üzere oyuncuların yerinin değiştirilmesi

• Takıma geldiğinden beri ağır eleştirilen Nskala beş, altı hafta geçtikten sonra uyum sağlayıp yükselmeye başladı, BENCE yerinin alternatifi yok, Rıdvan'cılar şunu unutmasın ve sadece sakatlandığı pozisyon ( tese maçı, yanılmıyorsam ekuban'a attığı depar) ile bakılsa bu çocuğun FİZİKSEL olarak CİDDİ bir gelişime ihtiyacı olduğunu görecektir, rakiplerin kelli felli hücum/defans oyuncuları karşında EZİLİYOR, kısaca Rıdvan bir kg pamuk, Nskala ise DEMİR bu nedenle sonuna kadar Nskala,

• Şampiyonluk için en büyük güvencem Evvelallah Atiba idi ( üç çocuk, iki şampiyonluğum var üçlemek istiyorum demişti) ona çok güveniyordum ancak bu kadar profesyonel yaşayan biri de olsa bu trafiği maalesef kaldıramadı bir kaç maç olur bunlar derken üst üste kötü oynamasının BENCE başka bir tanımı yok, bu süreç ağır geldi onu korumak lazım bu nedenle oraya muhakkak emre abici yolluyu koymak lazım Atiba reyiz kollanıp Şampiyonluk yürüyüşünde maximum fayda için planlar güncellenmeli, Atibanın durduğu maçlarda takım duruyor :(

• Desouzanın da iki üç maçlık kötü oynadığı süreç olmamıştı onda da düşüş başladı mı seçemedim ama takip ediyorum,

• Genel olarak takımda düşüş olup olmadığı hakkında net fikrim yok ama rahatta değilim, mübarek Cuma günü gerçekleşen puan kayıpları nedeni ile fobi olmaya başladı bende umarım sonu iyi olur,

• Şampiyon olduğumuz senelerde içimde olan rahatlık hissi bu sene nedense yok, tuzsuz yemek/kremasız pasta/susamsız simit misali keyif kaçıran şeyler oluyor,

• MHK, Fenarasyon vb.etkenler de boş durmamakla birlikte biz de bu oyunlarımız ile onlara hayat bulabilecekleri dokunuşlar yapmaları için fırsat tanıyoruz,

• Kendi masa üstümde altı maçlık periyotluk süreci yazıp rakiplerle baylar eşitlenip eksik maçlar bittiği zaman tahmini puanlar yazmıştım tahminim 12 idi ama ( febe 1, paşa 0, alanya 3, dadaş 3, öcü 1, yiğido ? ) en iyi ihtimalle 11 puan (bence 8 de kalır) yapabileceğiz, gereksiz hesapsız puan kayıpları ile rakipleri motive ettik, a da let tellalı inanılmaz puan kayıpları yaşamasa ( çayreyiz 0, künefe 0, yanangümrük 1) liderlik bile gitmiş olurdu ve 256498744511 yıllık bela olan final haftalarında deplasmanda şinanay ile oynanacak maçta ayrı bir tatava !

• BENCE esas ve muhtemel rakip gese

• Umarım yanılırım ama Sivas maçında NET BİR MAĞLUBİYET bekliyorum,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akabey -- 18 Nisan 2021; 9:9:27 >

• Aynen öyle.

• tnevel92 kullanıcısına yanıt

Çoğu Beşiktaşlı da sizin gibi Ankaragücü maçına 3 puan, Sivas maçına ise 0 ya da 1 puan gözüyle bakıyordu. Sivas maçından 3 puan alırsak Ankaragücü maçının etkisi sıfırlanır.

Yalnız burada önemli olan bizim oyunumuzun günden güne geriye gidiyor olması. Hatırlarsanız bundan 4-5 maç öncesine kadar bizim sorunumuz ilk golü atana kadardı. İlk golü attıktan sonra takım coşuyordu. 3'ü, 4'ü arıyordu ve maçları çok rahat kazanıyorduk. Şimdi ise 2 farklı öne geçmemize rağmen skoru koruma telaşı içine giriyoruz. Bence bunun 2 sebebi var.

1)Takım artık ciddi anlamda yoruldu.

2)Şampiyonluk stresinden futbolcular normal futbollarını oynayamıyorlar.

• ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆

Son bir şarkı istiyorum senden.Lanet olası son bir iş adamım.

• 
Sayfa: önceki 27362737273827392740
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.