Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (1130. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.125.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11281129113011311132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Haftanın golü oldu Hasic'in golü muhtemelen.Hatta sezonun en iyi ilk 10 golüne aday.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 6 Ocak 2021; 22:36:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-781808C66

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆
  • quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Haftanın golü oldu Hasic'in golü muhtemelen.Hatta sezonun en iyi ilk 10 golüne aday.

Beinsport: Sizlerin oylarıyla haftanın golü Diagne'nin kullandığı penaltı seçildi. Teşekkürler.

• Şuan boştaymış sanırım, ne versek gelir gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faıthful

Sana ihtiyacım var talisca

Alex texeira gelse şuan sözleşmesi bitti.Alınabilse güzel olurdu sol kanat ofansif orta saha ve forvet.

Taliscayı salla gitsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Faıthful

Talisca gelirse 3 yil şampiyonuz

Bu yıl bi olalım da sonrasını düşünürüz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mirtazo01

Maçı izlemedin muhtemelen.

Rize kötü felan değildi Beşiktaş çok iyiydi önde baskı ikili sıkıştırma dikine oynama oğuzhanın etkisiyle macı kopardık.

Yoksa bu rize dediğin kadar kötü değildi

Evet dostum ozeti izledim. Haklisin

• Arkadaşlar Hatay maçı Galatasaray maçı kadar önemli.Vida-Wellington oynamalı kesinlikle.Birşeyden korkmadan devam etmeliyiz.Hatay iyi bir takım.Risk alıyorsak bence değer.Hatayı da yenersek Galatasarayın morali iyice bozulur.O maça daha rahat çıkarız.Hele hem Hatayı hem Galatasarayı yenersek adım adım ilk yarı liderliğine yürürüz.

• quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Alex texeira gelse şuan sözleşmesi bitti.Alınabilse güzel olurdu sol kanat ofansif orta saha ve forvet.

Taliscayı salla gitsin.

Alıntıları Göster

Alex Teixeira en az 7-8 milyon maaşla bir Arap ülkesine gider.

• Teixera ne ya yine ben arfa Fenerbahçe ye geliyor haberleri gibi oldu
  • vc1903 kullanıcısına yanıt
    Valla ben medelin ufacık görünen boyu ile çizgiden kafa ile top çıkartmasını unutamıyorum. Kafa toplarında çok iyiydi.
  • vc1903 kullanıcısına yanıt

Atibanın muadili bence Kasımpaşa ve Göztepede oynayan Castroydu.Medel bence iyi bir 6 numaraydı fakat şuan Atiba 8 oynuyor.Yine de bence Atiba Medelden daha faydalı ve bizim takıma daha çok uydu.

• samuel20 S kullanıcısına yanıt

Aynen katılıyorum. Hatay'ı yenince 3 Gs'yi yenince 6 puan vermiyorlar. Elbette Gs'yi yenmek daha önemli, ama o maç bir derbi. Derbilerde her skor olabilir. Önemli olan Anadolu takımlarıyla oynanacak maçları kayıpsız geçmektir. O zaman derbi kazanmak mecburiyetimiz de olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: jervis

Valla ben medelin ufacık görünen boyu ile çizgiden kafa ile top çıkartmasını unutamıyorum. Kafa toplarında çok iyiydi.

Stoper olarak harikalar yarattığı maçlar var. Ama bazen aşı tutmuyor işte. Şenol Güneş çok verim alamadı ondan. Bu adamlar duygusal adamlar birde. Kesik yediği vakit küsüyorlar.

Birde gittiği vakit kimse arkasından hayıflanmadı. Atiba reyiz'in belli bir standartı var en azından. Ne çok iyi ne çok kötü. Standart. Devlet memuru gibi (:

• Transfer yapılsın da şu ortam bozulmasın. Kimya tuttu. Arkadaşlık üst seviyede. Bu ortama ayak uyduracak, kapris yapmayacak adam gelsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: orox

bu kim

Alıntıları Göster

Bu kardesim sampiyonlugun garantilenmesidir.

• Mandzukic gelirse N'Koudou yerine sol kanatta oynar. Ghezzal de merkez orta sahaya geçer. Sağda Larin devam.

Larin kadar gole yakın adam yok bu takımda. Abou da dahil.

• quote:

Orijinalden alıntı: MAF10

Aynen katılıyorum. Hatay'ı yenince 3 Gs'yi yenince 6 puan vermiyorlar. Elbette Gs'yi yenmek daha önemli, ama o maç bir derbi. Derbilerde her skor olabilir. Önemli olan Anadolu takımlarıyla oynanacak maçları kayıpsız geçmektir. O zaman derbi kazanmak mecburiyetimiz de olmaz.

Bende katılıyorum. Hatay maçı çok önemli şu an. gsliler düşünsün bizimle olan maçlarını, onlar düşünsün kara kara.

• Ulen bu souzayi fb nasıl bırakmış be
  • 
Sayfa: önceki 11281129113011311132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.