Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (1129. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.125.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11271128112911301131
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lincoln Burrows. -- 6 Ocak 2021; 21:51:54 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roberto Baggio

Bu arada Josef'in sözleşmesi sezon sonunda bitiyormuş. Umarım opsiyon falan vardır sözleşmesinde. Dorukhan gereksiz ve vasıfsızı ile uğraşacağımıza, Josef, Rosier, Ghezzal ile uğraşmalıyız.

Var var. 1+1 yaptık. Zaten çok mutlu. Kesinlikle gitmez.

Defansif orta saha rotasyonunu genişletmek isteyen Beşiktaş, Al Ahli ile sözleşmesini tek taraflı olarak fesheden Josef'i transfer etti. 

Sabah gazetesinin haberine göre Brezilyalı orta saha ile 1+1 yıllık bir sözleşme imzalandı.

Josef'in sezon başına 1.3 milyon euro kazanacağı belirtildi.

Josef oynama şartı aranmaksızın 25 maçta kadroya alınırsa sözleşmesi otomatik olarak uzayacak. 

• orox kullanıcısına yanıt

Süper olmuş..Adana kebabını Beşiktaş ta yemeye kalkmasından olmasın...imPARAtor kurtar bizi dediler ama yaşının geçtiğini fark edemediler maalesef..Arda ile tavla atıp anılarını anlatırlar birbirlerine ancak..⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• vc1903 kullanıcısına yanıt
    3-0'ken yazmıştım onu ben ya :) hala üzülüyorum 10-0 olacaktı. Doyumsuzluk
  • quote:

Orijinalden alıntı: vc1903

Var var. 1+1 yaptık. Zaten çok mutlu. Kesinlikle gitmez.

Defansif orta saha rotasyonunu genişletmek isteyen Beşiktaş, Al Ahli ile sözleşmesini tek taraflı olarak fesheden Josef'i transfer etti. 

Sabah gazetesinin haberine göre Brezilyalı orta saha ile 1+1 yıllık bir sözleşme imzalandı.

Josef'in sezon başına 1.3 milyon euro kazanacağı belirtildi.

Josef oynama şartı aranmaksızın 25 maçta kadroya alınırsa sözleşmesi otomatik olarak uzayacak. 

Alıntıları Göster

Heh, iyi bari. Bazıları pusuda bekliyor çünkü. Aldıkları 9684154205 tane bir orta saha Josef etmiyor. Adam iyi oynadıkça ağızlarının suyu akıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü Kayı

Bir kaç yorum gördün diye nasıl böyle genelleme yapabiliyorsun şahsen bu hafta Galatasaray'ın da Beşiktaş'ın da 3 puan alacağını düşünüyordum Galatasaray'ın mağlubiyeti sürpriz oldu.

Alıntıları Göster

Hafta başı yazdım. Her iki takımda puan kaybedecek. Yarın Alanya ile oynuyorsun kasımpaşa değil ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• quote:

Orijinalden alıntı: Roberto Baggio

Heh, iyi bari. Bazıları pusuda bekliyor çünkü. Aldıkları 9684154205 tane bir orta saha Josef etmiyor. Adam iyi oynadıkça ağızlarının suyu akıyor.

Alıntıları Göster

Avuçlarını yalarlar. Zaten öyle bir göndermişler ki adamı hırsından Lemos'u öldürecekti ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• Normaldir sarı ikisinin de ortak rengi değil mi??

• İsmi Mario olan adamdan Beşiktaş'a zarar gelmez. En fazla tadını damakta bırakıp gider.

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆
  • Bu arada arkadaşlar sanırım çoğumuz dikkat etmedik, yazan olduysa da ben göremedim. 6 Ocak ta 6-0 kazandık. ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• quote:

Orijinalden alıntı: MAF10

Bu arada arkadaşlar sanırım çoğumuz dikkat etmedik, yazan olduysa da ben göremedim. 6 Ocak ta 6-0 kazandık.  

• quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Diğer maçlar pas sayısı 600 650.

Sebebi Atiba. Kötülemek için demiyorum.

İçeride oynuyor isen 500 pasa gerek yok. 350 pas ile de dikine oynayarak kilidi açarsın.

Atiba (o bizim canımız) bugün olsa maalesef ki uyuşuk uyuşuk pas yapacaktık yine.

İlk gole dikkat edin 4. pas top kalede. Büyük maçlarda rakibi bozmak topu tutmak için oynat Atiba'yı eyvallah. Ama son zamanlar çok el freni reyiz (:

• Genç oyuncularımızın başarısını UEFA BEĞ lisanslı malum antrenöre borçluyuz. Bir şey olmaz ptt topçusu dediği Rıdvan’da Hasiç’de tuttu, reis.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆
    Hocam iyi bir medel mi iyi bir atiba mı ? Ben medelde ısrar edilse atiba emekli olurdu diye düşünüyorum
  • Beyler fazla uçmayalım, henüz dikkate değer bir puan farkı yok. Hiçbir şey olup bitmedi henüz, umarım bu formu devam ettiririz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Sana ihtiyacım var talisca
  • quote:

Orijinalden alıntı: jervis

Hocam iyi bir medel mi iyi bir atiba mı ? Ben medelde ısrar edilse atiba emekli olurdu diye düşünüyorum

Hocam Atiba tabi. Medel'de değişik bir adamdı. Ama çok dengesiz. Aşırı hırslı. Top kaybı yapabiliyordu. Ama dikine seri oynuyordu. Aslıdan zor bir soru (:

Atiba Atiba. O başka ya.

• 
Sayfa: önceki 11271128112911301131
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.