Şimdi Ara

beIN CONNECT (TODTV) [ANA KONU] (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir (3 Mobil) - 9 Masaüstü3 Mobil
5 sn
4.358
Cevap
135
Favori
466.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tutkulu420 -- 29 Kasım 2020; 23:40:57 >
  • Güncelleme geldi Apple tv uygulamasına uydu kullanıcısı olanlar kontrol etsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Olması gereken 150tl fatura ödeyip ATV den kısıtlama ile yayım izleyememek tam bir rezillikti

• Abdull81 A kullanıcısına yanıt
    Çok tepki vardı çözmeleri iyi olmuş

• programmer_onur kullanıcısına yanıt

Ben de uydu abonesiyim tv uygulamasında canlı tv geldi bana ancak maçları canlı izletmiyor. Aradım çok saçma dedim kapadım 😄 şu pandemide evdeyiz de sonrasında hep anarım gibime geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sezonluk paket almayı düşünen varsa kaçırmasın trendyolda indirimli satılıyor. Satın alıyorsunuz promosyon kodu gönderiyorlar o kad ile hesabınıza yüklemeyi tamamlıyorsunuz

• Trendyolda 4 ekran sezonluk paket 399 tl
    Trendyolda 3 ekran sezonluk paket 259 tl
  • mi box tv üzerinden izlicem 3 ekran alsam sıkıntı çıkar mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: suskun_451

Sezonluk paket almayı düşünen varsa kaçırmasın trendyolda indirimli satılıyor. Satın alıyorsunuz promosyon kodu gönderiyorlar o kad ile hesabınıza yüklemeyi tamamlıyorsunuz

Hocam acaba yıllık annelik için 2 kod satin alsak, 2 kodu aynı anda tanımlayıp, 2 yillik yapıyor mu üyelik suresini? Eğlence paketi için düşünüyorum da.

• buraoca2 kullanıcısına yanıt
    Sadece 1 tane yükleyebilirsin
  • quote:

Sadece 1 tane yükleyebilirsin

Peki hocam çok sağolun, o zaman darısı seneye  

• quote:

Sezonluk paket almayı düşünen varsa kaçırmasın trendyolda indirimli satılıyor. Satın alıyorsunuz promosyon kodu gönderiyorlar o kad ile hesabınıza yüklemeyi tamamlıyorsunuz

Şampiyonlar ligi ve Avrupa ligi yok bu pakette haberiniz olsun, müşteri hizmetleri var demiş ama yok

• LİVERPOOLYWNA kullanıcısına yanıt
    Ben sezon başında promosyon kodu ile aldım dediginiz gibi avrupa maçları dahil degil bu paylaşımı ihtiyacı olan arkadaşlar için yaptım. Avrupa maçları olmasada fiyat yinede çok uygun
  • Arkadaşlar connect almayı düşünüyorum maçlar için ama ofisteki internet adsl ve kalite düşük acaba sorun yaşar mıyız? Deneme yayını veya iade seçeneği sunmuyorlarmış o yüzden arada kaldım.

• suskun_451 kullanıcısına yanıt
    Kendi sitesinde de aynı fiyat hocam.
  • Digitürk Canlı yardıma bağlandım, ısrarla Mi Box'da programda sıkıntı yaşayacağımı söylüyorlar. Uygulama olduğunu söyledim. Onlar da içerikler açılsa bile sürekli olarak eklenti kaynaklı sorunlar yaşarsınız sağlıklı bir yayın hizmeti alınamaz dediler.

Doğru mudur bu? Mi box ile kullanan var mı?

• alaria kullanıcısına yanıt
    1 aylık ücretsiz paketi alın dizilere ve Canlı tv lere bakın. Maçlarda da canlı tv izliyorsunuz sonuçta. 6 nın altında çok verimli olmaz ama
  • Böyle bir mail geldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sui-Generis52

Digitürk Canlı yardıma bağlandım, ısrarla Mi Box'da programda sıkıntı yaşayacağımı söylüyorlar. Uygulama olduğunu söyledim. Onlar da içerikler açılsa bile sürekli olarak eklenti kaynaklı sorunlar yaşarsınız sağlıklı bir yayın hizmeti alınamaz dediler.

Doğru mudur bu? Mi box ile kullanan var mı?

Hocam ben Bein connect smart tv destekli eğlence paketini Mi stick ile kullanıyorum, Canlı Tv kısmı dahil sorun yaşamadım. Mi box ile 1-2 kere denedim yine sorun yaşamadım. Ama izlediğim kanallar sinema kanalları. Bunu da belirtiyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

Hocam ben Bein connect smart tv destekli eğlence paketini Mi stick ile kullanıyorum, Canlı Tv kısmı dahil sorun yaşamadım. Mi box ile 1-2 kere denedim yine sorun yaşamadım. Ama izlediğim kanallar sinema kanalları. Bunu da belirtiyim.

Alıntıları Göster
    Hocam trendyoldan cep + tablet paketini alsam mi box ile izleyebilir miyim? Mi box üzerine bein connecti apk olarak yükleyip kurmuştum play store da olmadığı için şimdi bu şekilde izlenen yayınlar smart tv ye girmiyor apk içerisinden izlediğim için cep paketi olarak izlenebilir mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.