Şimdi Ara

Behzat Ç. | Blu Tv (Efsane Geri Geliyor) (709. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
14.647
Cevap
59
Favori
483.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 707708709710711
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: YediyuzYetmisYedi

Korsan izlerse millet bu dizi 1 sezon anca surer. Taş mi yiyecek bu adamlar. Bekledikleri talep olmazsa neden devam etsinler
    Blutv yayınlarını korsan izlemek biraz zor. Çok kısa sürede telif geliyor. İzlemek imkansız değil ama zor. Yani uğraştırır adamı. Blutv sırf bu yüzden 7 günlük ücretsiz denemeyi Türkiye'de kaldırdı. Sıfır bir dizisinde millet sürekli ücretsiz deneme üyeliği alarak izledi.

Behzat Ç. güzel diziydi fakat eski tadı verir mi bilmem. Eski dizleri yeniden çekip başaralı olan göremedim ben. Eski hep eskide kaldı. Eğer o tadı verirse üyelik alınır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YOURMOVE -- 23 Nisan 2019; 12:18:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GuitarxtanbuL

hemen girip siteye kadroya bakayım dedim varlarmı diye

bence akbaba vardır daha sonrada beraber başka dizide rol aldılar adını unuttum :) eda olmaz artık o popüler oldu harunun şu an bir projesi yok aynı şekilde aynı şekilde hayalet sabride bir projede yok şu an komserim olduktan sonra yanındakiler çokta önemli değil :)

Alıntıları Göster
    Hayalet kesin var 1 sayfa geride zaten Metin Uca'yla videosu var orada o açıklıyor zaten dizinin başlayacağını. Ama Harun ve diğerlerini bilemiyorum.

"Oradan bir rakı koy la"

• Başlığı güncelleyin la

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek bölümüne bile bakmadim dizinin? Bakmaya deger mi? YouTube Kanalinda tüm bölümler var. Bu arada ilk sayfalarda diziyi cok gömmüsler, sonradan efsane olmus.

• sakulta8585 kullanıcısına yanıt
    İlk sezon efsane bence.

Sonra kalite düşüyor

• yunus626emre kullanıcısına yanıt
    Daha bakmak istedigim dizi olarak Leyla ile Mecnun'da var. Bu yaz döneminde bakalim zaman bulabilecekmiyim. Behzat C. mi, Leyla ile Mecnun'mu henüz karar ver(e)medim.

• sakulta8585 kullanıcısına yanıt
    Leyla ile Mecnun tabiki de zaten 13.bolumdu galiba Behzat Ç geliyor diziye. Lm ilk 30 bölüm efsanedir. Sonra istersen devam et ya da Behzat'a başla.

• Netflix alsaydı sansür falan olmazdı da şimdi BluTV falan sıkıntı olacak büyük ihtimalle. Sağlam yapımların tek platformda bulunmasını isterdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: sakulta8585

Daha bakmak istedigim dizi olarak Leyla ile Mecnun'da var. Bu yaz döneminde bakalim zaman bulabilecekmiyim. Behzat C. mi, Leyla ile Mecnun'mu henüz karar ver(e)medim.
    L & M açıkçası baştan sona oturup da düzenli olarak izlenecek bir dizi değil. Diğer arkadaşın da dediği gibi ilk 20-30 bölümden sonra sıkıyor, şahsi tavsiyem bu bölümlerden sonra Youtube'da en iyi sahnelere daha doğrusu gereksiz boş yerlerin olmadığı kısımlara ait kolaj videoları var onlardan devam edebilirsin, baştan sona sırayla yapanlar var bu videoları.

Behzat Ç ise baştan sona izlenebilir bir dizi. 1. sezondan sonra sıkıcı bir durum pek olmuyor. Zaten dizinin en efsane bölümleri 78'nci ve 81'nci bölümdür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fulton

L & M açıkçası baştan sona oturup da düzenli olarak izlenecek bir dizi değil. Diğer arkadaşın da dediği gibi ilk 20-30 bölümden sonra sıkıyor, şahsi tavsiyem bu bölümlerden sonra Youtube'da en iyi sahnelere daha doğrusu gereksiz boş yerlerin olmadığı kısımlara ait kolaj videoları var onlardan devam edebilirsin, baştan sona sırayla yapanlar var bu videoları.

Behzat Ç ise baştan sona izlenebilir bir dizi. 1. sezondan sonra sıkıcı bir durum pek olmuyor. Zaten dizinin en efsane bölümleri 78'nci ve 81'nci bölümdür.

Alıntıları Göster
    Ben de ilk sezonu çok seviyorum. Daha ufak tefek hayatlar, basit ama içten geliyor bana.

• Fulton F kullanıcısına yanıt
    Bu söylediginizi degerlendirecegim. Tesekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: -BurakBey

Başlığı güncelleyin la
    Tamamdir.

• Çok iyi olacak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • keşke blutv yerine netflix alsaydı da gönül ferahlığıyla izleseydik neyse uzun zamandır zorrent kullanmıyorduk vesile olur. ayrıca eski tarzından baya bir uzak olacağını tahmin ediyorum çünkü behzat ç. son 1-2 yılda popüler kültürün öğesi haline geldi.
  • Blutv'yi inceledim, ıçerik olarak netflix ile kıyas edilemeyecek derecede zayıf bana göre.
    Zevkler ayrıdır tabi ama, kendimce "2. kez, hatta 3.kez izleyeyim" diyebileceğim hiçbir yapıma da rastlayamadım.
    Lakin, amirim için alacağız, başka yolu yok. üye olmamız dizinin yayın geleceği ile ilgili neticede.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Okuduğum habere göre behzat amirimin abisi ve savcı esra oyuncu kadrosundaymış. Abisi tamam ama savcı esra nasıl olacak çok merak ediyorum.

• Hayallerinde olacak galiba savcı. bunca zaman sonra ölmedi demeleri saçma olur.
  • Canan Ergüder savcı Esra olarak katılmış kadroya behzatın hayali olarak oynayacakmış, ayrıca memduh başganımızda kadroya katılmış,onun dışında Ahu Türkpençe ve Atılay uluışıkda kadroya katılmış

• Ayriyetten bir sonraki sezon bile düşünülüyormuş şimdiden,Yalnız harunla akbaba olmadan nasıl olucak bilemiyorum sonuçta bu dizinin bu kadar seçilmesini sağlayan takımdan önemli 2 parça olmucak bakalım inşallah yeni sezonda olurlar bari

• Oooo Ercüment Çözerde geliyormuş.
    Akbaba ile Harun yok . Memduh başganda geliyormuş. Efsane olacak be Akbaba ile Harun un olmaması daha iyi. Harun öküzün tekiydi. Akbaba da zaten son filmde narkotiğe geçmemiş miydi zaten daha tutarlı olur olmaması.

http://www.cumhuriyet.com.tr/amp/haber/kultur-sanat/1387958/Behzat_C._dizisinin_ekibine_hangi_oyuncular_katildi_.html

• 
Sayfa: önceki 707708709710711
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.