Şimdi Ara

Bebek Arabası [Ana Konu] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
631
Cevap
36
Favori
197.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Karub77 K kullanıcısına yanıt
    Sayın Karub77 merhaba,

Mesajınızda belirttiğiniz CAM markasını Joker'de sordum ve mağazada denedikten sonra CAM Minu modelini aldım. Kampanyalı fiyatı ana kucağı ve birkaç aksesuarı ile birlikte 1099 TL oldu.

Fluido'yu da denedim. Hatta daha hafif olduğu için daha sempatik gelmesine rağmen, Fluido'nun arka tekerlerin arasındaki aks sürerken ayağıma takılması nedeniyle Minu'da karar kıldık.

Ancak bebeğimizi inşallah ay sonunda kucağımıza alacağımız için henüz deneme fırsatımız olmadı. Siz arabayı deneyebildiniz mi? Yorumlarınızı paylaşır mısınız?

Şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hermano

Sayın Karub77 merhaba,

Mesajınızda belirttiğiniz CAM markasını Joker'de sordum ve mağazada denedikten sonra CAM Minu modelini aldım. Kampanyalı fiyatı ana kucağı ve birkaç aksesuarı ile birlikte 1099 TL oldu.

Fluido'yu da denedim. Hatta daha hafif olduğu için daha sempatik gelmesine rağmen, Fluido'nun arka tekerlerin arasındaki aks sürerken ayağıma takılması nedeniyle Minu'da karar kıldık.

Ancak bebeğimizi inşallah ay sonunda kucağımıza alacağımız için henüz deneme fırsatımız olmadı. Siz arabayı deneyebildiniz mi? Yorumlarınızı paylaşır mısınız?

Şimdiden teşekkürler.

Merhaba,

Uygun almışsınız, güle güle kullanın. Bizimde henüz deneme fırsatımız olmadı, bizde inşallah bu ay sonunda kavusacagız bebeğimize, baya erkenden almış olduk biz :) Ama baldızım 1 ayı geçkindir combi modelini kullanıyor, bu model minu ile aynı. Onunkisinde portbebe de vardı. Onu baya çok kullandılar ve ondan memnunlar. Ana kucagını zaten çok az kullandılar. Ana kucagı için biraz büyük geldi dedi ama zaten bebişde çok küçük henüz :) Bir havlu sermişti ana kucagına tam otursun bebek diye öyle kullanıyordu :) Bir memnunsuzlukları yok şimdilik, tabi çok az kullanabildi onlarda.

• Karub77 K kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler Karub77,
    İnşallah bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hermano H kullanıcısına yanıt
    Faydam olduysa ne mutlu. Ama biraz inceleyince kalitesinin fiyatına göre gayet iyi olduğu görülüyor. 1000tl civarinda bu kalitede çok az ürün var.

İnşallah hepimiz sağlıkla alırız.
  • Biz de Concord Neo almaya karar verdik. Genel olarak herkes memnun gibi.
  • bende 3 arac arasinda kaldim
    ped prego book 1800tl
    concord neo 1800tl
    romer b agile 4 1200tl
    yardimci olursaniz cok memnun kalirim.
    ozellikle romer kullanan ve tavsiye eden varmi acaba?
    romer in yatis ayarlama kismi germe ip sistem olmasi kafami kurcaladi. zamanla sikinti cikarirmi acaba..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burock41 -- 14 Eylül 2015; 1:32:06 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bebe confort streety almıştık joker den sanırım 1200 tl idi 3 yıl önce. dere tepe arazi dağ bayır gezdik bana mısın demedi. hem kaliteli hem dayanıklı hem kullanışlı herkese öneririrm.
  • Arkadaşlar merhaba,

Benimde yeni çocuğum oldu, tek eksiğimiz araba kaldı...

Bütçe olarak çok uçmamayı planlıyorum.

Mesela şunlar hakkında bilgisi olan var mı?

http://urun.gittigidiyor.com/bebek-anne/pierre-cardin-ps-409-travel-sistem-bebek-arabasi-167430271#product-detail
    http://www.epttavm.com/item/7948531_pierre-cardin-ps-407-le-mans-cif-yonlu-bebek-arabasi---siyah

gitti gidiyorda olan yeni modeli ve amortisörlü sanırım.

Onu alsam beni üzer mi yoksa iyi idare eder mi sizce?

• Eger limitiniz 1500 civari ise gidin e bebeke, mamas papas armadillo flip modelini inceleyin derim.. Bi kac tane yetkili, bebek arabalarinin mercedesi dedi

• Arkadaslar pusetli travel sistem ayni zamanda portbebe olarak da kullanilan bir bebek arabasi ariyorum,bugun casual cadillac`a baktim,hersey super ama kumas kalitesi hosuma gitmedi,sonra chicco urbani gordum,o da cok agir,bu urunlerin muadili onerebileceginiz,bir bebek arabasi var mi? Simdiden cok tesekkur ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: biraylakadam

Arkadaslar pusetli travel sistem ayni zamanda portbebe olarak da kullanilan bir bebek arabasi ariyorum,bugun casual cadillac`a baktim,hersey super ama kumas kalitesi hosuma gitmedi,sonra chicco urbani gordum,o da cok agir,bu urunlerin muadili onerebileceginiz,bir bebek arabasi var mi? Simdiden cok tesekkur ederim.

cadillac derken air trona cadillac mı yoksa trona cadillac mı? air trona cadillac güzel bence..
  • Cadillaclar arasindaki o farki da pek bulamadim,malum internette cok net gostermiyor. Bilginiz varsa paylasir misiniz?

• Sitesinden girerek teker teker karsilastirdim arkadaslar,air trona cadillacin digerlerinden farki;
    Deri tutma kılıfı,ic koltuk pedi,sisme lastikler,renkli şase. Bunlarin haricinde birsey yok. Ama gormedigim icin aralarinda kumas kalitesi farki var mi bilmiyorum? Bilen var mi peki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biraylakadam -- 27 Ekim 2015; 8:15:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: biraylakadam

Sitesinden girerek teker teker karsilastirdim arkadaslar,air trona cadillacin digerlerinden farki;
    Deri tutma kılıfı,ic koltuk pedi,sisme lastikler,renkli şase. Bunlarin haricinde birsey yok. Ama gormedigim icin aralarinda kumas kalitesi farki var mi bilmiyorum? Bilen var mi peki?

ben de bu arabadan almayı planlıyorum. kumaş kalitesi daha iyi olması lazım. daha pütürlü bir yüzeyi var ve silmek için daha uygun diye biliyorum. n11 de kampanya var cardfinansa inceleyebilirsiniz.
  • biraylakadam kullanıcısına yanıt
    Merhaba belki bu britax-römer ilginizi çekebilir.
    n11 de 1000 Tl ye tamamladığınızda card finansa 111 TL puan veriyr 888 tl ye gelir ayrıca bu hediye çeklerinden falan varsa daha da uyguna gelir . Bir bakın cadillac tan biraz daha iyi bir marka bu diye düşünüyorum. Portbebeli istiyorsanız değerlendirebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: athensaus

Merhaba belki bu britax-römer ilginizi çekebilir.
    n11 de 1000 Tl ye tamamladığınızda card finansa 111 TL puan veriyr 888 tl ye gelir ayrıca bu hediye çeklerinden falan varsa daha da uyguna gelir . Bir bakın cadillac tan biraz daha iyi bir marka bu diye düşünüyorum. Portbebeli istiyorsanız değerlendirebilirsiniz.

Britaxi bende cok isterim,tesekkur ederim haber icin. Yalniz bunda puset yok degil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biraylakadam -- 28 Ekim 2015; 22:53:29 >

• ben sordum satıcıya araba+portbebe fiyatıymış.
  • Merhaba,
    Hızlıal.com da 600 tl ye Chicco liteway plus + ana kucağı aldım.Ancak bugün siparişi temin edemediklerini söylediler. Başka sitelere baktığımda bayağı şaşırdım çünkü 850 tl den aşağı yok. Araştırırken bir yerde Beneto BT-180 travel sistem baston puset gördüm 400 tl ye. Bu beneto nasıldır bir fikri olan var mı?_
  • Chicco liteway ürünü düşünüyoruz bizde sizce nasıl. Uygun fiyatları

http://www.ceybebe.com/arama?q=chicco+liteway
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.