Şimdi Ara

Battlefield V (2018) [ANA KONU] (241. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.945
Cevap
86
Favori
345.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 el oynadım 3. elde tuhaf takılmalar olmaya başladı çıktım. Haftalık görevleri yarıladım
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

2 el oynadım 3. elde tuhaf takılmalar olmaya başladı çıktım. Haftalık görevleri yarıladım
    son görevi yapan şansa yapmış olur. Adamların benzinde hem zırhlı araçla olcan hemde ölmeden adam vuracan iyice saçmalamışlar bunda 14 adam vurdum dahada ilerlemiyor aldığım araca troller biniyor birde bunu kapatmanın bir yolu yok mu hocam ? örnek aldığım jipe kimse binmesin görev yapmam lazım trollerle uğraşıyorum birde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: boss06

son görevi yapan şansa yapmış olur. Adamların benzinde hem zırhlı araçla olcan hemde ölmeden adam vuracan iyice saçmalamışlar bunda 14 adam vurdum dahada ilerlemiyor aldığım araca troller biniyor birde bunu kapatmanın bir yolu yok mu hocam ? örnek aldığım jipe kimse binmesin görev yapmam lazım trollerle uğraşıyorum birde.

Alıntıları Göster
    Malesef yok.

En azından bir squadda olmayıp üzerine doğmaları engelleyebilirsiniz. Ama etrafınızdaki takım arkadaşlarınız gelip binebilir.
  • quote:

Malesef yok.

En azından bir squadda olmayıp üzerine doğmaları engelleyebilirsiniz. Ama etrafınızdaki takım arkadaşlarınız gelip binebilir.

Alıntıları Göster
    squad da tek ben oluyorum kilit koyuyorum ona rağmen doluşuyorlar araca sinir oldum bu tank görevine hocam adam doğma ekranında bir anda araçta oluyor. Oyundan soğudum kd düştü birde üstüne sinir katsayım arttı ne saçma bir görev tanklar tek atıyor. Birde bazukacılar var onlar yetmiyormuş gibi troll takım arkadaşları var. 50 tank imha et dese daha basit bu nedir ben anlamadım.

• quote:

squad da tek ben oluyorum kilit koyuyorum ona rağmen doluşuyorlar araca sinir oldum bu tank görevine hocam adam doğma ekranında bir anda araçta oluyor. Oyundan soğudum kd düştü birde üstüne sinir katsayım arttı ne saçma bir görev tanklar tek atıyor. Birde bazukacılar var onlar yetmiyormuş gibi troll takım arkadaşları var. 50 tank imha et dese daha basit bu nedir ben anlamadım.

Alıntıları Göster
    iğrenç bir görev evet son görev.
  • Squad liderinin çağırdığı araç ile 300 puan topla.
  • Şu düşman bölgesinde araçla adam öldürme görevi nasıl bir zihniyetin eseri anlamıyorum. Koca koca adamlar toplanıp böyle saçma sapan görevleri nasıl oyuna ekliyorlar anlamıyorum. Nefret ettim oyundan resmen.

• HAAltuntas kullanıcısına yanıt
    hocam sonunda aldım şu tankı kd düştü sinir katsayım arttı ama sonunda inat ettim aldım takımdaki noob lar bir tarafta karşı takımın tankları oyuncuları bir tarafta aldım tavsiyem panzerstorm haritasınad ingiliz birliğinde oynamak genelde c bölgesinde adam vurdum zor oldu ama başardım sonunda umarım bu tanka değer o kadar uğraş.
    Battlefield V (2018) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boss06 -- 17 Şubat 2019; 2:30:30 >
  • quote:

Şu düşman bölgesinde araçla adam öldürme görevi nasıl bir zihniyetin eseri anlamıyorum. Koca koca adamlar toplanıp böyle saçma sapan görevleri nasıl oyuna ekliyorlar anlamıyorum. Nefret ettim oyundan resmen.
    ben son görev için pilotluğu öğrenmeyi düşünüyorum. karşı takımın bayraklarına bomba yağdırıp durucam.. elbet birinden biri değer.

• Uçakla yapamazsın o görevi. Zırhlı araç yada jip in üzerindeki makinalı tüfekle adamlar kendi bölgesindeyken bölgeye girerek vurman lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

hocam sonunda aldım şu tankı kd düştü sinir katsayım arttı ama sonunda inat ettim aldım takımdaki noob lar bir tarafta karşı takımın tankları oyuncuları bir tarafta aldım tavsiyem panzerstorm haritasınad ingiliz birliğinde oynamak genelde c bölgesinde adam vurdum zor oldu ama başardım sonunda umarım bu tanka değer o kadar uğraş.
    Hayırlı olsun. Bu akşam bitirmeyi düşünüyorum ben de dün 11 tane öldürmüştüm 9 tane kaldı bakıcam birazdan.

• Şu görevide açıklayabilirmisin.

Capture an objectivi while in a tank or half-track
  • Tank veya zırhlı araç ile bir bayrak ele geçir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • battle royale ne oldu ?
  • chaos7 kullanıcısına yanıt
    Tersekkurler Tumunu bıtırdım gorevlerın sagolasın.
  • quote:

Uçakla yapamazsın o görevi. Zırhlı araç yada jip in üzerindeki makinalı tüfekle adamlar kendi bölgesindeyken bölgeye girerek vurman lazım.
    tahmin etmiştim olmıyacağnı ama görev o kadar gıcık ki deneyim demiştim. şimdilik 5 adamdayım ben yolum uzun gerçi stug'u kullanacağımı da sanmıyorum ya neyse.
  • Ben dün 1 saat uğraştım 1 adam vurabildim sen yine iyisin
  • Son görev için bayrağa girmeden düşman öldürünce sayıyor. Ayrıca tanklarda 2. koltuktaki makineliyle alınan killeri de sayıyor.
  • Roterdam map'ında oyun başlamadan tüm düşmanları öldürebileceginiz komik bir bug buldum Fixlenmesi için reddit'te konusunu açtım.

Merak edenler inceleyebilir.

https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/as24ii/fix_it_dicei_found_a_bug_that_you_can_kill_whole/

Edit: konu tutmuş reddit yıkılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi btk06 -- 19 Şubat 2019; 3:2:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: btk06

Roterdam map'ında oyun başlamadan tüm düşmanları öldürebileceginiz komik bir bug buldum Fixlenmesi için reddit'te konusunu açtım.

Merak edenler inceleyebilir.

https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/as24ii/fix_it_dicei_found_a_bug_that_you_can_kill_whole/

Edit: konu tutmuş reddit yıkılıyor

• 
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.