Şimdi Ara

Battlefield V (2018) [ANA KONU] (144. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.945
Cevap
86
Favori
345.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: İtalyan Aygiri

bütün diller var mı yoksa sadece rusça mı? bir de üstteki arkadaş yazmış banlanma gibi bir durum olur mu?

Alıntıları Göster
    ingilizce
  • tek dil değil hocam.ben ingilizce kullanıyorum.ban işini konu içinde bilen arkadaşlar var.farklı ülkelerden üst üste denemedikçe

sorun olmuyor gibi ama garantisi yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bmw.

arkadaşlar ukrayna uzerınden deluxe edition pre order yapmaya çalışıyorum

Your request could not be processed.
    We were unable to verify your credit or debit card. Please check your payment details and try again. Alternatively try another credit card or payment option or check with your card issuer or bank.

Farklı zamanlarda tekrar deneyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [F][u][r][k][a][n] -- 13 Kasım 2018; 9:33:19 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

Zamanında BF3 videolarından etkileyici gelen anlardan birisi. Bir aksiyon yok ama ordunun ilerleyişi o atmosfer falan akılda kalıcıydı benim için. Bir benzerini gördüm son trailerda.

0:49

1:55
    Bildigin bf1 ne farkı var saka mı ?

• Arkadaşlar normal Origin kullanıcısı olarak en ucuz ne kadara alabiliriz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrSAVIOR

Bildigin bf1 ne farkı var saka mı ?

Alıntıları Göster
    Merhaba,

Bu oyunun tanıtıldığı twitch yayınında binlerce insan copy paste bf1 yazdı.
    Ta o zamandan belliydi, Ne black ops 4 ne bf5'te umduğum havayı bulamadım. Ucuzlarsa bir ihtimal bf5 alabilirim
    Oda oynayacak oyun kalmadığı için yayında gidip süper mario oynayacam yakında.
  • Dostlar, hali hazırda BF1 premium kullanıcısıyım.
    Levelim de ortalama 130.
    BF5'e geçeceğim fakat önceki yazıları okudum çok karışık yorumlar var satı alımla ilgili.
    Birisi ORİGİN yazmış, diğeri Ukrayna Rusya VPN vs.
    Bu oyunu satın almak bu kadar zor mu?
    PS Store'den veya BF1 devamında direkt satın alamıyor muyuz?
    Dil Türkçe yok mu BF5'de?
    Bir de bunların BF1'deki gibi seçenekleri var sanırım.
    Deluxe Ultimate Standart gibi.
    En verimlisi hangisidir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrtkn

Dostlar, hali hazırda BF1 premium kullanıcısıyım.
    Levelim de ortalama 130.
    BF5'e geçeceğim fakat önceki yazıları okudum çok karışık yorumlar var satı alımla ilgili.
    Birisi ORİGİN yazmış, diğeri Ukrayna Rusya VPN vs.
    Bu oyunu satın almak bu kadar zor mu?
    PS Store'den veya BF1 devamında direkt satın alamıyor muyuz?
    Dil Türkçe yok mu BF5'de?
    Bir de bunların BF1'deki gibi seçenekleri var sanırım.
    Deluxe Ultimate Standart gibi.
    En verimlisi hangisidir?
    *Oyunu normal bir şekilde Origin üzerinden 59,90 Euro'ya alabilirsiniz. Fakat bu miktar TL'ye çevrildiğinde yüksek olduğundan daha uyguna alabilmek için VPN kullanarak yurtdışından yine Origin üzerinden alma yöntemi var. Önceki mesajlarda bir arkadaş bahsetmiş o da şu şekilde:

quote:

PROOFF

1.ExpressVPN indirin Chrome eklentisi

2.Google origin yazıp vpnsiz olarak origin hesabınız ile giriş yapın sonra chrome kapatın. tekrar açın

3.ExpressVpn Açıp(eklentiyi aktif hale getirin) kayıt olun, sonra ukraine olarak serveri seçin

4.Chromedan origin hesabınıza giriş yapın , para birimi ruble olarak görünecek origin access premieri seçip alımı gerçekleştirin.

5.Vpn kapatın. normal hayata devam edin :)

*BFV'de Türkçe dil yok.

*Standart ve Deluxe versiyonları var. Önceki Battlefieldlerdeki gibi harita, dlc vs sonradan gelmeyeceği için standart sürümünü alırsanız oyunun içindeki her şeyi kullanabilirsiniz.
    Deluxe alırsanız ileride oynayarak açabileceğiniz ekstra geliştirmeleri peşinen almış olacaksınız. Standart şuan için yeterli görünüyor.

• #ApologizeforUSSR

bu muhabbet nedir ya her yerde bu var.Trailer altında yorumlar da..DICE twitter sayfasında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _GRKM_

#ApologizeforUSSR

bu muhabbet nedir ya her yerde bu var.Trailer altında yorumlar da..DICE twitter sayfasında.
    Anlamış değilim
  • _GRKM_ kullanıcısına yanıt
    Reddit’te okuduguma göre twitter da ussr hakkında yorum gibi birşey söylemiş, rus ve almanlar arasında saldırmazlık paktı ve almanlar rusyaya bilerek girmiş öle bişey, saçmalıyorlar.

Rus player lar buna kızmış bilerek rusyaya girmişler felen filan sallamayın fazla oyununuza bakın, votkayı fazla kaçırmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaymonD7 -- 13 Kasım 2018; 13:21:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • deluxe edition aldım 295 tl tuttu, ruble kuruyla 277 tl olarak hesaplamıştım finansbank fazla çekti sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaymonD7

Reddit’te okuduguma göre twitter da ussr hakkında yorum gibi birşey söylemiş, rus ve almanlar arasında saldırmazlık paktı ve almanlar rusyaya bilerek girmiş öle bişey, saçmalıyorlar.

Rus player lar buna kızmış bilerek rusyaya girmişler felen filan sallamayın fazla oyununuza bakın, votkayı fazla kaçırmışlar.
    bu muydu be bende zannettim bir şey var :) sağol kardeşim bilgilendirme için.
  • Evet oyunu an itibari ile almış bulunmaktayım hayırlı olsun.
  • Oyunda çok az silah ve map var, en iyisi battle royal modu çıkana kadar beklemek hem buglar düzeltiler hem yeni içerikler eklenir hemde ucuzlar, şu hali ile çok boş.
  • Merhabalar,
    Ben de bf1942'den beri seriyi oynuyorum ama açıkçası daha önce Rus , Ukrayna VPN ile falan almak aklıma gelmemişti. Ama artık kurlardan muzdarip olduğumuz için almak istiyorum. Nasıl olacağını anladım, hotspotshield ücretsiz Rusya'dan bağlatıyor, o şekilde alayım diyorum ama güvenemedim. 10-20 sayfadır okuyorum yazılanları bir arkadaş banlenme riski var demiş, hatta birisi de bir arakdaşım banlendi güney koreden alırken demiş. Onlar acaba çok mu zroladı olmayınca tekrar tekrar mı denedi bilmiyorum. Açıkçası 15'inde oyunu oynamak istiyorum o yüzden alacağım ama tırstım account banlenmesin şimdi, boşuna vermeyelim parayı.

Bir de black friday de kendileri ya da g2a falan indirim yapmaz mı diye düşünüyorum ama.
    Varsa yorumunuz sevinirim.
    Teşekkürler,
  • BlackRobe B kullanıcısına yanıt
    rahat olun arkadaşlar, vpn yolu ile alın ukrayna dan premier geçin gitsin.

340 tl iş bankası işlem yaptı.

dil ingilizce.

ben daha önce de bu yolla expansion vs almıştım, hiçbir şey de olmadı.
  • rubenmartin kullanıcısına yanıt
    Deluxe paket için mi ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • No Way Out kullanıcısına yanıt
    Seviye ne olacak peki ?

• Direk origin üzerinden aldım, ön sipariş ile aldım, vpn kullanmadım, riske giremem, hesabımda önemli oyunlar ile dolu. 523 TL ödedim.

• 
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.