Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (1223. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
28.935
Cevap
154
Favori
711.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12211222122312241225
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BigKahunaChef

Hellriegel Müdafa nasıl 120 mermi kapasiteli olan açmaya değermi Fabrika olana göre nasıl Açıcaksam AT mayını ile nasıl kill alirim?

Mayını ben şoyle yaparak aldım tren ve araç geçen dar yerler var oraya koy yada aracın seni gormesini sağla ve yere yat seni ezmek için gelirken mayına basıp ölüyorlar yada bir yere diz millet gelince üstüne ateş falan et yada kapi kenarlarına tuzaklı bomba koyuyorlar ya onun hemen yanina koy ben silahı açtım ama beğenmedim cok sekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnadoluEfes -- 28 Temmuz 2017; 10:42:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hellriegel Müdafa nasıl 120 mermi kapasiteli olan açmaya değermi Fabrika olana göre nasıl Açıcaksam AT mayını ile nasıl kill alirim?

Nişan kısmı nedeni ile ben çok oynayamadım, fabrikaya göre isabet oranı az, bipod ile oynamaya (bir yere destek koyarak) alışkınsan sana avantaj sağlayacaktır fakat dalayım çıkayım milletin arasına dersen biraz seni hüsrana uğratabilir.
  • Hocam direkt işlemcini distribütörü ile ya da mağaza zincirinin üst yönetimiyle iletişime geçmeye çalışsanız belki faydası olue.
  • açmaya değer değil, chautchaut silahını aç daha iyi
  • parabellum mg14 leş bir silah buff gelmezse bu silahı açmaya değmez, 700 rpm koymuşlar gerisini boş koymuşlar sanki tarruz sınıfı silahı olmuş
    tüm destek sınıfı silahları bar, madsen, levi ateş etmeye başlayınca mermilerin isabet oranı artar ve çok fazla sağa sola yatay tepmez, bu silah hellriegel müdafanın büyük abisi olmuş
    shosho silahı bile 10 kat daha iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnadoluEfes

Hangisini düzelttiler fabrika olanı mı diğerini mi ?

Evet fabrika olan diğerini daha açmadım büyük ihtimal o da aynıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoÇü

Gerçi ben hellreigeli baya geç açtım. Açana kadar atı alan üsküdarı geçiyor orası kesin. :D O zaman açtığım da silah rezil durumdaydı bunun için mi uğraştım demiştim onlarca saat. Ancak şuan kesinlikle mükemmel bi silah. Açtığım zamana göre çok daha iyi.

Chauchat kullanmanı öneririm. Zımba gibi silah. Fallout'daki Railgun silahına benzetiyorum. Sesi bile benziyor. Yakın mesafeden 35 damage vuruyor
  • şu ana kadar hiçbir dlc silahını beğenmedim, yeni gelecek olanlar da kötüymüş.
  • Meteormta kullanıcısına yanıt
    Vatana ulasti mağaza yogun deyip montaj yapmiyolar rezalet simdiye 90 level olmustum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 21 ağustos pazartesi dice canlı yayın yapacakmış tsar dlcsini tanıtımı yapıcakmış
    22 ağustos salı gününde dlc çıkabilir 4 harita birden, zaten günceleme günü salı oluyor, güncelemeden öncede canlı yayın yapıyorlardı
    ayrıca rus haritaların 4de %95 bitmiş ctede hepsini download yaptıdırlar
    siteyede geri sayım koymuşlar 24 gün kalmış
    https://www.battlefield.com/tr-tr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 28 Temmuz 2017; 17:45:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: renkci

quote:

Gerçi ben hellreigeli baya geç açtım. Açana kadar atı alan üsküdarı geçiyor orası kesin. :D O zaman açtığım da silah rezil durumdaydı bunun için mi uğraştım demiştim onlarca saat. Ancak şuan kesinlikle mükemmel bi silah. Açtığım zamana göre çok daha iyi.

Chauchat kullanmanı öneririm. Zımba gibi silah. Fallout'daki Railgun silahına benzetiyorum. Sesi bile benziyor. Yakın mesafeden 35 damage vuruyor

Premium paketini alınca kullanırız inşallah :D
  • patren kullanıcısına yanıt
    Sanmıyorum. Ağustos da Lupkow Pass haritasını verirler, eylülde tüm Dlc yi verirler. Geri sayım gamescom ile ilgili duruyor.

• Diyeydin at yalanı, seveyim( ) inananı diye. Sert dilden anlıyorlar tanıdık olmadıkça.
  • Meteormta kullanıcısına yanıt
    Geldi şu an PC den yazıyom
    fx 8120 3.1 ghz stock kullanımda BF1 için O.C yapayimmi
    GTX 1060 3 GB var
    16 gb 2133 mhz ram
    imzada yazıyor zaten
    gereklimi
    sıvı soğutucum var
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AnadoluEfes

Hangisini düzelttiler fabrika olanı mı diğerini mi ?

Evet fabrika olan diğerini daha açmadım büyük ihtimal o da aynıdır.

Aman boşver hiç açma ben açtım onca emeğe değecek bir silah değil fabrikanın nişan bölümü daha iyi daha iyi oynarsın
  • 16 GB RAM İLAÇ OLDU İLAÇÇÇ
    FAKAT
    CPU USAGE %100 OLUNCA VE YAKLAŞINCA NADİREN OLUYOR DONMA OLUYO
    4.2 GHZ YAPTIM
    BUS FREKANSI ARTRMADIM SADECE ÇARPANLARI ARTIRDIM RAM MHZ BOZULUYO DİYE
    NASIL İYİMİ
    45 DERECE BF1 DE O.C Lİ
  • quote:

16 GB RAM İLAÇ OLDU İLAÇÇÇ
    FAKAT
    CPU USAGE %100 OLUNCA VE YAKLAŞINCA NADİREN OLUYOR DONMA OLUYO
    4.2 GHZ YAPTIM
    BUS FREKANSI ARTRMADIM SADECE ÇARPANLARI ARTIRDIM RAM MHZ BOZULUYO DİYE
    NASIL İYİMİ
    45 DERECE BF1 DE O.C Lİ

45 derece fena değil o işlemciye oyun içinde

Benim fx 6300 4.4 ghz de oyun içinde 38 derece falan oluyor boşta 23 25 ,hyper 212 evo soğutucu. Bende alsammı diyorum düşünüyorum 8gb ram daha almayı.

• AMD işlemciler ne kadar soğukmuş..
    bende I7-4790k @ 4.4 Ghz 80-85 görüyordu oyun içi( CM Hyper 412S takılıydı ), şimdi laptop var I7-6700HQ işlemcili 80C görüyor.

Yeni bir Bad Company gelir mi arakdaşlar bu konuda bilgisi olan var mı? Bad Compayny 2 çok zevkliydi, nedense BF3 ve BF1 de aynı tadı alamadım oyundan.
    Genelde sniper oynarım, BF1de M1903 ve SMLE Marksman bence en iyi sniper silahlar yerine ve oynayış biçimine göre.
    Genel anlamda sniper oynamak zor ama BF1de WW1 zamanını yansıttığından.
  • AnNka-tr kullanıcısına yanıt
    Şimdi
    Sinirlari zorladim
    260.0x17 CPU yaptim
    4.4 ghz de calisiyo
    61-62 derece

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12211222122312241225
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.