Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (3020. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: TheUnderTaker- , TheUnderTaker- Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
76.215
Cevap
1.564
Favori
3.789.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30183019302030213022
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Psprices sitesinden de inceleyebilirsin. Son iki yıldır fifanın yıl sonu indirimleri, bf indirim fiyatından biraz daha uygun oluyor.

Bu tabi ki bu sene de öyle olacak anlamına gelmiyor, bf fiyatını yeterli bulup bir an önce oynamaya başlamak isteyen alabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 240 tl'ye plus aldım PS5 gelince. Bugün indirim geldi  

• Daha ucuzunu gören var mı bilmiyorum ama US PSN'de Last of Us 2 29.99 dolar şu an o da 228 ediyor anlık kur ile.

• quote:

Orijinalden alıntı: Arkadiusz Milik

Daha ucuzunu gören var mı bilmiyorum ama US PSN'de Last of Us 2 29.99 dolar şu an o da 228 ediyor anlık kur ile.

US Psn'de Türkçe olmayabilir hocam

• Resident Evil 3 85 TL olmuş. İyi bir indirim olmasını bekliyordum, bu sefer aldım.

• BlackLead kullanıcısına yanıt

Ghost of Tsushima'nın indirimli hali bile 355 TL.

O da FIFA ve NBA gibi net %45-%50 indirim görse düşünülebilirdi ama burada kardeşlikle daha ucuza alınabiliyorken çok zor bu rakamlara her oyunu alabilmek.

Eskiden gerçekten de hangi oyunları alacağımızı seçerdik Black Friday ve diğer indirim dönemlerinde. Artık "Oyun alabilecek miyiz acaba bu indirimde?" diye bakar olduk.

• zepharoth kullanıcısına yanıt
    Hocam vallaha kafam çok karışık.Ps4 pro var elimde onu elden çıkarıp 5 almayı düşündüm ama kimse almıyor konsolu ilginç. Bari elimdeki ile oyuna devam ediyim dedim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fiyatlar saçmalamanın tanımı olmuş yine. Yahu Dark Souls Remastered alayım dedim, bizim TR PSN 144 TL'ye kakalamaya kalkıyor aynı oyun Hindistan PSN'de 75 TL civarına geliyor. İnanılmaz bir durum bu fiyat farkı.

• quote:

Orijinalden alıntı: T0L6@

Resident Evil 3 85 TL olmuş. İyi bir indirim olmasını bekliyordum, bu sefer aldım.

Skyrim ile birlikte göze çarpan en iyi indirim bu olmuş resmen, iyi eğlenceler.. :)

• zepharoth kullanıcısına yanıt

Hocam geçtiğimiz yılın black friday indirimlerini görebiliceğimiz bir site var mı?

• In Flames kullanıcısına yanıt
    Hocam geleceği belliydi zaten her BF'de indirim geliyor, siz orda amatörlük yapmışsınız.

• LAst of us part 2 284TL'ye düştü fakat login olduğum hesapta fiyat çıkmıyor, gizli sekmede çıkıyor :D

Sizde nasıl beyler, bayanlar?

https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP9000-CUSA10249_00-THELASTOFUSPART2

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-781808C66

Hocam geleceği belliydi zaten her BF'de indirim geliyor, siz orda amatörlük yapmışsınız.

Alet gelince heyecandan unuttuk hocam  

• bangez kullanıcısına yanıt

Doğru da dostum black fridayde dualshock 329 TL satıldı geçen sene PS store indirim yapıyor bekleyelim gene gelir indirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler Ghost of Tsushima yanına bir oyun daha almayı düşünüyorum, aklımda Jedi Fallen Order ve Control var, sizce hangisini tercih etmeliyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: Myhres7

Hocam vallaha kafam çok karışık.Ps4 pro var elimde onu elden çıkarıp 5 almayı düşündüm ama kimse almıyor konsolu ilginç. Bari elimdeki ile oyuna devam ediyim dedim

nasıl kimse almıyor? çok yüksek fiyat girmişsindir muhtelemen. piyasa fiyatının 1 tık altına koy hemen mesajlar yağmaya başlar.

• Beyler Ghost Of Tsushima ve Marvel's Avengers arasından hangisini önerirsiniz ?

• Jedi fallen order ben oynadim cok begenmistim ama oyunun banko 2.si cikar yarida kalmis gibi hikayesi lineer oyun hocam unchartad dinamikleri ve save alinca veyahut ölunce olen yaratiklar diriliyor baya guzel leziz bir oyun tavsiye ederim

• baranyilmaz B kullanıcısına yanıt
    Ben ikisinide oynamadim ama yorumlardan videolardan okudugum izledigim kadariyla kesinlikle ghost of tsushima alirdim.

• baranyilmaz B kullanıcısına yanıt
    Düşünmeyin direk tsushima alin.

• 
Sayfa: önceki 30183019302030213022
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.