Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (3012. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: TheBearGrylls , TheBearGrylls , Cncvdr Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 9 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
76.213
Cevap
1.564
Favori
3.788.892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
33. Sırada  bugün en iyi #11
Sayfa: önceki 30103011301230133014
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yeri değil biliyorum ama benim gibi tüm damdan düşmüşler burada :) yardımcı olabilirler belki...

Spider-Man ön siparişi vermek için hesap açtım. Önce bir kartımdan 200 TL para yükledim, sorunsuzca yükledi... Sonra da başka bi kartı ekleyip oyunu ön sipariş vermeye çalışıyorum ama "bir hata oluştu" diyip duruyor. Farklı kartlardan, web'den, PS4'den denedim ama işe yaramadı. Ne yapmamı önerirsiniz?

2020 yılındayız, 6-7 yıldır aynı kredi kart sorunları be kardeşim insaf!

• Rampage kullanıcısına yanıt

Oynanır herhalde 1 aylık alıp bende fallen order deneyeyim diyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Niye oynayamayasın ki? Ps’teki ea play’e oyunun eklenmeyeceğine dair bir açıklama mı okudun?

• zepharoth kullanıcısına yanıt

ea twitter hesabında yorumlarda herkes xbox gamepass'ten bahsetmiş, xbox çıkışına özel geliyor gibi algıladım.

Öyle diyorsan bekle, oyunun eklendiği belli olduktan sonra üyelik alırsın

• Yaga 125 TL ye düşmüş almak istiyorum. Ama oyun Türkçe ise alicam bilgisi olan var mı ?

Normalde pc de Türkçe ama psn de Türkce görülmüyor

[sizer]Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU]

• Psn plus kardeşlikle ile ilgili sorun yaşayan var mı. Arkadaşımın hesabından giriyorum şu an satın almaya yönlendiriyor. Üyeliğimiz bitmedi. Fifa oynarken yaşıyorum sorunu, diger oyunları kontrol etmedim. Pek online oyunum yok.

Sorun düzeldi ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rasit82 -- 6 Kasım 2020; 14:20:18 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • EA access almak isteyen var mı arkadaşlar...pri seç fark etmez

• plusun verdigi wampyr mi neyse pek sarmadi yaw..ilerlemek gelmedi icimden daha başinda..ne ayak bu oyun acaba

• oyungazi kullanıcısına yanıt

Oyun Türkçe altyazılı

• westberlin kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam

• AC:Valhalla ve Miles Morales Ultimate Edition Black Friday döneminde indirime girer mi ? PlayStation tarafında yeni çıkan oyunlar indirim alıyor mu hiç bilmiyorum da

• Şuan oyun alabilen varmı ? 2 gündür hiçbir şekilde izin vermiyor. Son aşamada bir hata oluştu diyor. Spiderman Miles Morales alacam, alamıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de plus alamıyorum bir hata oluştu diyor son aşamada

• Oyunları herkes kardeşlik mi alıyor yoksa sadece kendi ana hesabı için alıp kardeşliğe filan bulaşmayanlar da var mı az ama öz oyun alıp?

• Kaanowicz kullanıcısına yanıt

2 haftadır alınmıyor plus. Reddit den galan da baktım netlik yok ama sanırım kalktı plus.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sine-FİL

Şuan oyun alabilen varmı ? 2 gündür hiçbir şekilde izin vermiyor. Son aşamada bir hata oluştu diyor. Spiderman Miles Morales alacam, alamıyorum.

Spider-Man'i geçen gün zar zor aldım. Dolu dolu 2 günüme mâl oldu... PS4 üzerinden Cüzdan'a gir, bakiye ekle hocam. Anca o şekilde alabiliyorsun. Hatta tavsiyem birkaç farklı kredi kartı tanımla ödeme yöntemine, çünkü bir kerede maksimum 200 TL falan yüklendiği için ikinci kere bakiye yüklemende yine hata verebilir. Bende hata vermişti, diğer karta geçip onunla yükledim.

• TaKo kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam, uzun uğraşlar sonucu şöyle alabildim.
    1 Pc'den hesabı açıp, yine aynı şekilde kartı Pc'den ekleyin.
    2 Konsoldan hesabı ekleyip, hesap yönetiminden kart bilgilerini tekrar kontol edin, eksik yerleri doldurun.
    3 Konsoldan oyunu alın.

Bu şekilde dün alabildim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: komputerii

AC:Valhalla ve Miles Morales Ultimate Edition Black Friday döneminde indirime girer mi ? PlayStation tarafında yeni çıkan oyunlar indirim alıyor mu hiç bilmiyorum da

Arz talep önemli bu konuda, örneğin az satan crash 4 çıktıktan 1 hafta sonra indirime girdi. Aynı şey bir çok oyun için de geçerli, benim tahminim FIFA 21 PES 21 NBA 2K21 dışında yeni çıkan hiçbir oyun indirime girmeyecektir.

• İyi bari hadi geçmiş olsun :) Anladığım kadarıyla bariz bir yöntem yok, dediklerinizin aynısını yaptım ama bende işe yaramamıştı. Bakiye yükleyerek alabildim ben. Kişiden kişiye, hesaptan hesaba, hatta saat diliminden saat dilimine bile değişiyor sanırım. Sony'nin artık bu sorunları halletmesi lazım, keza 459 TL vermek için bu kadar ısrar etmek istemiyorum şahsen :)

• 
Sayfa: önceki 30103011301230133014
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.