Şimdi Ara

Oyun Muhabbeti: En Başarılı Bulduğumuz Oyun Müzikleri (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
162
Cevap
11
Favori
3.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • command and conquer generalin de müziklerini çok başarılı buluyorum:
  • Severek sizi takip ediyorum hatta google'den çok bsc'ye giriyorum. Ancak oyun muhabbetlerini çok eski oyunlardan oluşturuyorsunuz. Tamam eski oyunlar daha bir kaliteli oluyorlardı ama son 5-10 yıllık oyunlardan yok denecek kadar az bahsediyorsunuz. BSC'de nacizane gözüme takıldığı kadarıyla futbol ve hardcore oyunlarını oynayan sürekli onlarla haşır neşir olan editörler yok. Genel olarak casual, rpg türü oynuyor editörler. Yani kaç oyun muhabbetini izledim ancak hep rpglerden bahsediyorsunuz. Gökhan strateji oynar ama o bile artık bu türden bahsetmiyor. Örneğin pes 2014'e video incelemenizde pes serisi bu oyunlar çıkış yaptı çok güzel demiştiniz ancak pes hayranları bile pes 2014'ü sevmedi zira dünyaca ünlü oyun siteleri de öyle. Bu programda bir AOE, Uncharted, Generals, The Last Of Us gibi türlerde daha aklıma gelmeyen oyunlardan ve bu zamanlarda çıkmış oyunlardan hiç bahsetmiyorsunuz çünkü editörlerinin neredeyse hepsinin ilgi alanı aynı oyun türleri. Yani bu türlerden şikayetçi değiliz ama hep aynı türden bahsediyorsunuz. Oyunlara çeşit çeşit ve genel olarak bahsetmeli, yeni nesil oyunculara da hitap etmelisiniz bence. Farklı farklı oyun türlerine ilgi duyan editörler olsaydı daha bir çeşitlilik olurdu ve oyun incelemeleriniz daha kaliteli olurdu. Umarım ne demek istediğimi haddimi aşmadan anlatabilmişimdir.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.