Şimdi Ara

İlk İzlenim: Battlefield 4 (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
1
Favori
2.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Çok sıkıcı herşey digitalleşti ve oyunun suyu çıktı oyun oynamaktan ziyade dice fiyakalarını izliyoruz boş almam ben
    ben battlefield 3ü yeni aldım oynamaya başladım 1 hafta oldu.

şu gameplay videolarını izliyorum sanki aynısı gibi geldi bana battlefield 3 ile. yada bana öyle geldi bilmiyorum.
  • quote:

Çok sıkıcı herşey digitalleşti ve oyunun suyu çıktı oyun oynamaktan ziyade dice fiyakalarını izliyoruz boş almam ben
    Rezalet yaa.. Ulen cod'a o kadar laf söylüyoruz Bf4 resmen rezalet olmuş arkadaş bu kadar kötü beklemiyordum oyunu.. Bugun bi kaç bölüm oynadim ama Nedendir anlamadim oyunu Yapamamişlar ????? Çok şaşirdim bu duruma.. Senaryo zaten tirt daaa arkadaş Multide tirt olmuş yaa.. Yenilik getirelim değişiklik yapalim diye oyunu mahfetmişler Tüm oynanabilirlik uçup gitmiş..
  • Ersin askere gittinmi
  • gtx 760m olan bi dizüstü var biraderde ona bf4 alsam ultra ayarda açar mı?
  • Isteyen oynasın isteyen oynamasin bf3'ten farkı yoksa ona bakarsanız 2007'den beri cod da bir degisiklik yok. Eğer oyundayiz cekmeyi düşünüyorsaniz bende katılmak isterim :)
  • minecraftın grafikleri daha iyi diyen nerde :)
    yaw buarada herkez grafiklere kötü demiş merak ettim aynı oyunumu oynuyoruz
  • quote:

bf3'den güzel en azından bf3'ü zorla bitirdim yani
  • quote:

Betasına katılmıştım Live'da fakat beğenmemiştim, bu sene COD: Ghost oynayacağım sadece FPS oyunlarından.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kzmsefa

Kaç yıldır Cod serisi oynuyordum bu sene bf'nin görüntü kalitesine aldanıp gittim aldım cd key ini ama görüntüden başka hiç birşey yok oyunda oynanışın codla hiç alakası yok yani BF4 pişmanlıktır şimdi COD ghostu nasıl alıcam parayı bfye harcadım onu düşünüyorum :D <br>Call of duty'nin gözünü seviyim görüntü 8 bit bile olsa oynanışı akıyor o yeter yani!

Le bi git şu siteden utanıyorum sen bu sitedesin diye bf4 ü 2 saat önce aldım pc ye mp çok güzel lan neyin kafasındasın senaryo modu da süper akıcı olmasada yapay zeka güzel abi oyunun grafik ayarını ultrada açtım hiç bişey yok mükkemmel grafikli harika frosbite 3 levolution sistemiyle beraber manyak bi oyun.bf 4 olmasaydı cod gene almıcaktım.ne alcaktım biliyor musun? ps4 alıp killzone shadow fall alcaktım.çünkü cod 6 senedir aynı oyun motorunu kullanıyor.6 senelik yemeği ısıtıp önüne koyuyor.harita bir evin koridoru kadar küçük.araç yok.bf4 de yada shadow fallda öylemi? araç kullanımı 100 sp100 mp100 maplar 100 oyun modları 100 ben codun 3 oyununu severim cod1 cod modern warfare1 modern warfare sonra sapıtılar zaten.

• quote:

zenci değil siyah lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: HardGamerYaman1

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: kzmsefa<br><br>Kaç yıldır Cod serisi oynuyordum bu sene bf'nin görüntü kalitesine aldanıp gittim aldım cd key ini ama görüntüden başka hiç birşey yok oyunda oynanışın codla hiç alakası yok yani BF4 pişmanlıktır şimdi COD ghostu nasıl alıcam parayı bfye harcadım onu düşünüyorum :D <br>Call of duty'nin gözünü seviyim görüntü 8 bit bile olsa oynanışı akıyor o yeter yani!</blockquote><br><br><br>Le bi git şu siteden utanıyorum sen bu sitedesin diye bf4 ü 2 saat önce aldım pc ye mp çok güzel lan neyin kafasındasın senaryo modu da süper akıcı olmasada yapay zeka güzel abi oyunun grafik ayarını ultrada açtım hiç bişey yok mükkemmel grafikli harika frosbite 3 levolution sistemiyle beraber manyak bi oyun.bf 4 olmasaydı cod gene almıcaktım.ne alcaktım biliyor musun? ps4 alıp killzone shadow fall alcaktım.çünkü cod 6 senedir aynı oyun motorunu kullanıyor.6 senelik yemeği ısıtıp önüne koyuyor.harita bir evin koridoru kadar küçük.araç yok.bf4 de yada shadow fallda öylemi? araç kullanımı 100 sp100 mp100 maplar 100 oyun modları 100 ben codun 3 oyununu severim cod1 cod modern warfare1 modern warfare sonra sapıtılar zaten.
    Kardeşim sen kominist misin ? Oyunu 2 saat önce aldım oynadım çok güzel neyin kafasını yaşıyosun ne ya ! Ben sevdim sende seveceksin ulan diyosun adama resmen yapmayın bunu kardeşim ya ... Üstteki yorumda ayrı bi saçma bf4 aldım hiç sevmedim hiç cod a benzemiyor ne demek arkadaşım .. Cod ve bf ayrı oyunlar ulan duvarlara söyleseydik şimdiya anlamışlardı ayrıca kardeşim bf4 olmasa cod almazmışın killzone alıcakmışın bizene arkadaşım senin psikolojik sorunların var sanırım ... Bide cod a harita küçük araç yok diyo senin gibi oyuncu olmaz olsun eğer oyuncu olsan anlardın cod un stili böyle oyun yapısı böyle sen fifada karşımıza bi jet çıksın onu roketle düşürelim diyosun niye böyle bişey yok fifada çünki o oyun futbol oyunu stili böyle cod unda stili küçük haritalar arcade ve hızlı oynanış ... Siz varya koyun gibi yaşıyosunuz bi halttan anladığınız yok şuralara yorum yapıp sitenin kalitesini düşürüyosunuz .. Allah sizi bildiği gibi yapsın ...

• quote:

Orijinalden alıntı: furko83

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: HardGamerYaman1<br><br><blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: kzmsefa<br><br>Kaç yıldır Cod serisi oynuyordum bu sene bf'nin görüntü kalitesine aldanıp gittim aldım cd key ini ama görüntüden başka hiç birşey yok oyunda oynanışın codla hiç alakası yok yani BF4 pişmanlıktır şimdi COD ghostu nasıl alıcam parayı bfye harcadım onu düşünüyorum :D <br>Call of duty'nin gözünü seviyim görüntü 8 bit bile olsa oynanışı akıyor o yeter yani!</blockquote><br><br><br>Le bi git şu siteden utanıyorum sen bu sitedesin diye bf4 ü 2 saat önce aldım pc ye mp çok güzel lan neyin kafasındasın senaryo modu da süper akıcı olmasada yapay zeka güzel abi oyunun grafik ayarını ultrada açtım hiç bişey yok mükkemmel grafikli harika frosbite 3 levolution sistemiyle beraber manyak bi oyun.bf 4 olmasaydı cod gene almıcaktım.ne alcaktım biliyor musun? ps4 alıp killzone shadow fall alcaktım.çünkü cod 6 senedir aynı oyun motorunu kullanıyor.6 senelik yemeği ısıtıp önüne koyuyor.harita bir evin koridoru kadar küçük.araç yok.bf4 de yada shadow fallda öylemi? araç kullanımı 100 sp100 mp100 maplar 100 oyun modları 100 ben codun 3 oyununu severim cod1 cod modern warfare1 modern warfare sonra sapıtılar zaten.</blockquote>Kardeşim sen kominist misin ? Oyunu 2 saat önce aldım oynadım çok güzel neyin kafasını yaşıyosun ne ya ! Ben sevdim sende seveceksin ulan diyosun adama resmen yapmayın bunu kardeşim ya ... Üstteki yorumda ayrı bi saçma bf4 aldım hiç sevmedim hiç cod a benzemiyor ne demek arkadaşım .. Cod ve bf ayrı oyunlar ulan duvarlara söyleseydik şimdiya anlamışlardı ayrıca kardeşim bf4 olmasa cod almazmışın killzone alıcakmışın bizene arkadaşım senin psikolojik sorunların var sanırım ... Bide cod a harita küçük araç yok diyo senin gibi oyuncu olmaz olsun eğer oyuncu olsan anlardın cod un stili böyle oyun yapısı böyle sen fifada karşımıza bi jet çıksın onu roketle düşürelim diyosun niye böyle bişey yok fifada çünki o oyun futbol oyunu stili böyle cod unda stili küçük haritalar arcade ve hızlı oynanış ... Siz varya koyun gibi yaşıyosunuz bi halttan anladığınız yok şuralara yorum yapıp sitenin kalitesini düşürüyosunuz .. Allah sizi bildiği gibi yapsın ...

Ulan Sen kim oluyon.kominist falan.ben açık şeyi söylüyorum cod 6 senedir affaladı küçükken çatır çutur oynardım derdim cod 5 falan nasıl olur acaba off diye ama artık oyun ticarete döndü.asıl senden oyuncu olmaz olum!

• tek kelimeyle hayal kırıklığı abi bu nedir böyle bu oyun yeni nesil falan değilki bildiğin online tarayıcı oyunu yapmışlar.... umarım cod içinde aynı şeyleri söylüyor olmayız....
  • quote:

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: BSC Misafiri<br><br>Arkadaşlar bir şey soracağım oyunu kutulu aldım ben dlc paketi alsam onu internetten indirebiliyorum değil mi?</blockquote><br><br>Kutulu aldığın zaman zaten Origin'den aktif edeceksin . DLC'ler de uptadelerde Origin üzerinden iniyor .

Eyvallah kardeşim sağol.
  • quote:

Kaç yıldır Cod serisi oynuyordum bu sene bf'nin görüntü kalitesine aldanıp gittim aldım cd key ini ama görüntüden başka hiç birşey yok oyunda oynanışın codla hiç alakası yok yani BF4 pişmanlıktır şimdi COD ghostu nasıl alıcam parayı bfye harcadım onu düşünüyorum :D <br>Call of duty'nin gözünü seviyim görüntü 8 bit bile olsa oynanışı akıyor o yeter yani!

bence senaryo zayıf bf 4 de COD da CAPTAİN PRİCE yetiyor zaten ... aynısı banada oldu git cd key al müthiş oyun gazladır ben iyiki almadım alan arkadaşlarım da pişman cod un online ında şu söz yetiyor zaten:: Take no prisoners comrades!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: daedlus

quote:

bence senaryo zayıf bf 4 de COD da CAPTAİN PRİCE yetiyor zaten ... aynısı banada oldu git cd key al müthiş oyun gazladır ben iyiki almadım alan arkadaşlarım da pişman cod un online ında şu söz yetiyor zaten:: Take no prisoners comrades!!
    Cod, BF'yi Tekme Tokat ağzini burnunu dağita dağita döver bu sene çok belli oldu... BF4 Rezalet olmuş..

• quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

<b>Cod, BF'yi Tekme Tokat ağzini burnunu dağita dağita döver bu sene çok belli oldu... BF4 Rezalet olmuş..</b>

Karşılaştırmayın 2 oyunu yeter sanki kendileri para kazanıolar ghosts çıkmadan 2 oyunu karşılaştırıp hangisinin iyi oyun olduğuna karar verilmez bunu öğrenin bu taraflılıktır.
  • Oyunun sadece single ilk 3 bölümünü oynadım.
    1- Hava şartları çevredeki duman sis yağmur patlama epey gelişmiş ortamı savaş alanında olduğunu hissettiriyor.
    2- Işıklandırmalar hakikaten çok güzel olmuş
    3- Açık arazi kaplamalar detaylar arka plan görüntüleri çok daha iyi olmuş.
    4- Özellikle bina içleri geminin içlerindeki görüntü önceki oyundan bile kötü geldi ama bu oyun motorundan değil resmen biz uğraşmadık yazıyor duvarlarda) (1. bölüm hariç)
    5- Yapay zeka ben geri zekalıyım diyor. Bir anda saldırıp savaş hissatı veririken 2 sn sonra ortalıkta adam kalmıyor sadece hava şartlarının verdiği sanki sibiryada tipiye yakalanmışızda kimse yokmuş gibi ortalıkta
    6- Bir sahneden diğerine geçerken arka planda giden savaş uçakları kaybolabiliyor. Bunun gibi birçok bug
    7- Abi O BF3 deki tankları ne yaptınız ya yuh diyorum sanki jeep oldu pata küte giden görkemi kalmamış. Açık arazide eteş ettiğinde tozu dumana katan efekleri felan tanklar yalan olmuş,
    8- Deniz araçlarını güzel yapmışlar
    9- Oyunun perfomasına gelince Ultra ayarlardan aşağı çekince o hava ve ışık oyunları kalkıyor ve resmen oyunun tadı kaçıyor. Single kesinlikle ultrada oynanmalı
    10- Oyun ister ultrada ister lowda olsun, kayıt anında yada sis, yağmur vb hava şartlarının sert olduğu yerlerde anlık bir sahne değişiminde yada hızlı bir dönüş yaptığında 40 FPS lerde 10-15 FPS lere kadar düşebiliyor.

Benim sistemim;
    X4 955 4.0 ghz
    8 Gb Kinston 1600
    GTX 465 (gpu 800/ shader1600 mhz / ram 3600 Mhz )
    990FXA-UD3
    1Tb 7200rpm Segate

Oyunu Ultraya (1080p) aldığımda 4mssa kapatınca ortalama 35 FPS alıyorum bazen min 18 max 50 fps görüyorum. Ancak çok büyük patlamalarda aşırı sis ve benzeri yerde 8 fps gördüm ilk 3 bölümde 2 yerde var. Low da da ortalama 45 FPS alıyorum. Açık arazide 25 fps de rahatsız edici kasma olmaz iken bir geminin içinde kapı açar iken yada 2 kişinin konuştuğu arka planın olmadığı sahnede 45 FPS yazmasına resmen görüntü parça parça geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: C28_

Oyunun sadece single ilk 3 bölümünü oynadım.
    1- Hava şartları çevredeki duman sis yağmur patlama epey gelişmiş ortamı savaş alanında olduğunu hissettiriyor.
    2- Işıklandırmalar hakikaten çok güzel olmuş
    3- Açık arazi kaplamalar detaylar arka plan görüntüleri çok daha iyi olmuş.
    4- Özellikle bina içleri geminin içlerindeki görüntü önceki oyundan bile kötü geldi ama bu oyun motorundan değil resmen biz uğraşmadık yazıyor duvarlarda) (1. bölüm hariç)
    5- Yapay zeka ben geri zekalıyım diyor. Bir anda saldırıp savaş hissatı veririken 2 sn sonra ortalıkta adam kalmıyor sadece hava şartlarının verdiği sanki sibiryada tipiye yakalanmışızda kimse yokmuş gibi ortalıkta
    6- Bir sahneden diğerine geçerken arka planda giden savaş uçakları kaybolabiliyor. Bunun gibi birçok bug
    7- Abi O BF3 deki tankları ne yaptınız ya yuh diyorum sanki jeep oldu pata küte giden görkemi kalmamış. Açık arazide eteş ettiğinde tozu dumana katan efekleri felan tanklar yalan olmuş,
    8- Deniz araçlarını güzel yapmışlar
    9- Oyunun perfomasına gelince Ultra ayarlardan aşağı çekince o hava ve ışık oyunları kalkıyor ve resmen oyunun tadı kaçıyor. Single kesinlikle ultrada oynanmalı
    10- Oyun ister ultrada ister lowda olsun, kayıt anında yada sis, yağmur vb hava şartlarının sert olduğu yerlerde anlık bir sahne değişiminde yada hızlı bir dönüş yaptığında 40 FPS lerde 10-15 FPS lere kadar düşebiliyor.

Benim sistemim;
    X4 955 4.0 ghz
    8 Gb Kinston 1600
    GTX 465 (gpu 800/ shader1600 mhz / ram 3600 Mhz )
    990FXA-UD3
    1Tb 7200rpm Segate

Oyunu Ultraya (1080p) aldığımda 4mssa kapatınca ortalama 35 FPS alıyorum bazen min 18 max 50 fps görüyorum. Ancak çok büyük patlamalarda aşırı sis ve benzeri yerde 8 fps gördüm ilk 3 bölümde 2 yerde var. Low da da ortalama 45 FPS alıyorum. Açık arazide 25 fps de rahatsız edici kasma olmaz iken bir geminin içinde kapı açar iken yada 2 kişinin konuştuğu arka planın olmadığı sahnede 45 FPS yazmasına resmen görüntü parça parça geliyor
    inceleme için teşekkürler gökhanı çok takdir ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

<b>Cod, BF'yi Tekme Tokat ağzini burnunu dağita dağita döver bu sene çok belli oldu... BF4 Rezalet olmuş..</b>

yaşın 12 falan herhalde git kumda oyna sen en iyisi
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.