Şimdi Ara

Football Manager 2012 İnceleme (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
28.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ben fm 10 oynuyorum ve buna göre 1000 kat daha güzel bi oyun bunda çok aşırı saçmalıklar var
  • Fotball Manager'i 2004'den beri oynarım hepsini oynadım en güzelleri bana göre fm 2006 ve 2008. Oyuncu gelişimleri, transfer, bütçe ayrımı, stadyum vb upgrade'ler olsun ama şöyle bir durum var.

Football Manager her önceki yılın standartlarını bozup yeni eklentiler getiriyor, bu eskiyi aramamıza ve gelecekte de düzeltilmiş olacağına inanıyoruz. Böylelikle en azından bence olsun hep bir merak, hem de nostalji yaratıyor. Bence de böylelikle pazarı ellerinde tutuyorlar. Championship Manager Add new user seçeneğini kapatarak kendi fişini çekti, ama FM bunu yapmıyor .

FM 2012'yi 3 aydır oynuyorum, oyuncu gelişimleri çok berbat, sakatlandıktan sonra hemen bütün gücü geriye vuruyor özellikle doğal sağlık gücü geriye gidiyor. Bu kötü bir özellik bir başka gözüme çarpan olay ise, tansiyonu bol maç olarak beklediğim maçlarda sarı kart çıkmazken, saçma sapan maçlarda 6-7 sarı kart görüyorum. Bu hiç normal değil cm 05 de vardı saçmalık en son.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hasnun Galip

Fotball Manager'i 2004'den beri oynarım hepsini oynadım en güzelleri bana göre fm 2006 ve 2008. Oyuncu gelişimleri, transfer, bütçe ayrımı, stadyum vb upgrade'ler olsun ama şöyle bir durum var.

Football Manager her önceki yılın standartlarını bozup yeni eklentiler getiriyor, bu eskiyi aramamıza ve gelecekte de düzeltilmiş olacağına inanıyoruz. Böylelikle en azından bence olsun hep bir merak, hem de nostalji yaratıyor. Bence de böylelikle pazarı ellerinde tutuyorlar. Championship Manager Add new user seçeneğini kapatarak kendi fişini çekti, ama FM bunu yapmıyor .

FM 2012'yi 3 aydır oynuyorum, oyuncu gelişimleri çok berbat, sakatlandıktan sonra hemen bütün gücü geriye vuruyor özellikle doğal sağlık gücü geriye gidiyor. Bu kötü bir özellik bir başka gözüme çarpan olay ise, tansiyonu bol maç olarak beklediğim maçlarda sarı kart çıkmazken, saçma sapan maçlarda 6-7 sarı kart görüyorum. Bu hiç normal değil cm 05 de vardı saçmalık en son.

Katılıyorum hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Nick Rey

quote:

Fotball Manager'i 2004'den beri oynarım hepsini oynadım en güzelleri bana göre fm 2006 ve 2008. Oyuncu gelişimleri, transfer, bütçe ayrımı, stadyum vb upgrade'ler olsun ama şöyle bir durum var.

Katılıyorum hocam

Bu olumsuzluklar da bu oyundan vazgeçmemize neden olmuyor. Böyle bir oyun işte FM

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Nick Rey

quote:

Katılıyorum hocam

Bu olumsuzluklar da bu oyundan vazgeçmemize neden olmuyor. Böyle bir oyun işte FM

Aynen hocam ben oyunu bu sene oynamadım nerdeyse öbürki serilere göre pek zevk alamadım

• Valla ssd ye kurunca muazzam hızlı çalışıyor o yüzden oynuyorum ama hala Türkçe yaması yok piyasada doğru dürüst, o olaydı tadından yenmezdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: __Tyler Durden__

Valla ssd ye kurunca muazzam hızlı çalışıyor o yüzden oynuyorum ama hala Türkçe yaması yok piyasada doğru dürüst, o olaydı tadından yenmezdi

http://www.fmgraphics.net/forum/fm-2012-turkcelestirme-calismalari/50300-turkce-fm-2012-v1-5-yayinlandi.html

%100 e yakın tr yama

• quote:

Orijinalden alıntı: berkaydj

quote:

Orijinalden alıntı: __Tyler Durden__

Valla ssd ye kurunca muazzam hızlı çalışıyor o yüzden oynuyorum ama hala Türkçe yaması yok piyasada doğru dürüst, o olaydı tadından yenmezdi

http://www.fmgraphics.net/forum/fm-2012-turkcelestirme-calismalari/50300-turkce-fm-2012-v1-5-yayinlandi.html

%100 e yakın tr yama

Teşekkürler hocam eve gidince kuracağım hemen

• Güzel olmuş. 2010 Tr yamasını bunda çalışır mı?
  • teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: smyrna

Türkiye ligi'ne transfer yapmak çok zorlaşmış. En basitinden Norveç ligi'nden bile oyuncu alamadım. Eski serilerde bu böyle değildi. Güzel bir tabirle; Parayı verdin mi düdüğü çalıyordun. Gerçekte de böyledir.

Kesinlikle.İstediği parayı maç başı primini basın konuşmasını yalakalıgı her türlü taklayı atıyosun ''imza atmaya niyetim yok'' Gelmezsen gelme lan dangalak
  • Türkiye ligleri sorunl maalesef.
  • Oyunun orjinalini almıştım.Fakat ingilizce olduğundan pek oynamamıştım. %100 türkçe yama çıktığında tekrar yükledim.118 saat civarı oynadım.Fakat ilerki tarihlere gelince oyun çok kolaylaşıyor.Regenler oyunun içini ediyor.
  • Güzel oyun ama her sene Türkçe yama sorunu yaşanıyor
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.