Şimdi Ara

AXESS (JUZDAN) GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK'O) NİSAN 2024 GÜNCELLENİYOR (534. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: centianni , centianni , karizmaaa1907 , Mr. Ketmut Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 12 Misafir (3 Mobil) - 11 Masaüstü5 Mobil1 Android
5 sn
27.987
Cevap
1.063
Favori
2.896.824
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 532533534535536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • son aylarda hiç market kampanyası yapmadı sanki ,ne oldu bu akbanka
  • quote:

Orijinalden alıntı: C.CEMİL

son aylarda hiç market kampanyası yapmadı sanki ,ne oldu bu akbanka
    Buyuk ihtimal axess mobil 2.yasinda kampanyasi gelicek bugunlerde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende onu bekliyorum geçen yıl 100₺ chip-para vermişti ama tarihi tam hatırlayamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: 55_42

Bende onu bekliyorum geçen yıl 100₺ chip-para vermişti ama tarihi tam hatırlayamadım
    9 10 11 kasimdaydi 1 hafta kullanm suresi vardi

• Merhaba arkadaşlar 2 gün önce internetten free kart başvurusu yaptım platinyum kart çıkartmışlar. Böyle bir olay başına gelen var mı? iptal edin dedim arayan soran yok boşuna basılıp gönderecekler herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kartel1

Merhaba arkadaşlar 2 gün önce internetten free kart başvurusu yaptım platinyum kart çıkartmışlar. Böyle bir olay başına gelen var mı? iptal edin dedim arayan soran yok boşuna basılıp gönderecekler herhalde.
    kart gelince free karta geçersiniz bırakın gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chaplinn

kart gelince free karta geçersiniz bırakın gelsin.

Alıntıları Göster
    Kullanmayacağım kartı niye basmışlar ki işin yoksa tekrar free karta başvur bunu iptal ettir...
  • chip para alayım diye kredi kartı limit düşürme talebi verdim geri viteste yapamayınca kart limitini düşürdüm alacaklarım vardı

6 ay önce almıştım chippara demek ki çıkmadı anlamadım keşke vazgeçtim deseydim diyemedim de
  • 9-11 kasım da gelmiş kampanya

şubeye gidip anında kart almıştım sms ile katılmıştım çok iyi hatırlıyorum
    https://forum.donanimhaber.com/axess-mobil-in-1-yasina-ozel-harcadigin-kadar-chip-para--135727620
  • Gercekten Axess iyi kartmış niye diyeceksiniz; 0.6 kuruşa 60 tl kampanyasına dahil olmuştum kart ücreti 150 kesmişler talep etmeden de geri iptal etmişler.
  • C.CEMİL kullanıcısına yanıt
    Sen öyle dedin bu geldi Cemal abi.
    Market alisverislerinize Axess ile 50 TL'ye varan Chip-para hediye! Her 125 TL ve uzeri Market ve Cesitli Gida alisverisinize 10 TL, toplamda 50 TL Chip-para kazanmak icin SANS yazip 4566'ya gonderin veya Axess Mobil kampanya sayfasindaki HEMEN KATIL butonuna tiklayarak kayit olun. Son gun: 30 Kasim Detayli bilgi:www.axess.com.tr/7dc9 Axess Mobil'i henuz indirmediyseniz:www.axess.com.tr/d032 Ucretsiz sms almak istemiyorsaniz 'smsistemiyorum' yazip 8885'e gonderebilirsiniz. Mersis: 0015001526400497 B001

• Kaydınız alınmıştır. 250 TL ve üzeri her internet alışverişinize 25 TL, toplamda 100 TL chip-para kazanabilirsiniz. Son gün: 12 Kasım B001

• Bu ne kampanyası hocam

• pvnrt34 P kullanıcısına yanıt
    Axess gönderdi,detaylar mesajda.

• Kampanyadan sadece SMS ve/veya e-posta ile bilgilendirilen kart sahipleri yararlanabilmektedir.Mevcut kampanyalarimizi web sitelerimizden goruntuleyebilirsiniz. B016

• Kayıt oldunuz. Kartınızla her ay market, restoran, giyim ve elektronik sektörlerinden yapacağınız 150 TL ve üzeri harcamalarınıza % 10 (ayda en fazla 50TL), 31 Mayıs 2020 tarihine kadar toplamda 250TL indirim kazanabilirsiniz.www.axess.com.tr/aabf B001
    ~ N11 den yapılacak 2 bin üstü bilgisayara 50 chip para yüklenir mi bilen arkadaşlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • lassaban kullanıcısına yanıt
    Kampanya 19 Eylül-31 Aralık 2019 yılı içinde yeni Axess ve Wings asıl kredi kartı başvurusu yapan müşterilerimiz için geçerlidir.

siz yeni başvuru mu yaptınız ?
  • C.CEMİL kullanıcısına yanıt
    Evet hocam yaptım ve kampanya kaydını mh yaptı sonra böyle sms geldi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -frambuaz

Sen öyle dedin bu geldi Cemal abi.
    Market alisverislerinize Axess ile 50 TL'ye varan Chip-para hediye! Her 125 TL ve uzeri Market ve Cesitli Gida alisverisinize 10 TL, toplamda 50 TL Chip-para kazanmak icin SANS yazip 4566'ya gonderin veya Axess Mobil kampanya sayfasindaki HEMEN KATIL butonuna tiklayarak kayit olun. Son gun: 30 Kasim Detayli bilgi:www.axess.com.tr/7dc9 Axess Mobil'i henuz indirmediyseniz:www.axess.com.tr/d032 Ucretsiz sms almak istemiyorsaniz 'smsistemiyorum' yazip 8885'e gonderebilirsiniz. Mersis: 0015001526400497 B001
    bu yeni kart alanlar için geçerli :)

edit : pardon bu kampanya farklıymış ,size özel yani :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.CEMİL -- 9 Kasım 2019; 1:22:18 >

• lassaban kullanıcısına yanıt
    Kampanya sadece market, restoran, giyim ve elektronik sektörlerinden yapılacak işlemlerde geçerlidir.

şartlar bunlar ve internetten alım için olumsuz madde olmadığı için n11 de geçmesi lazım
    ancak ben tam bilmiyorum n11 ne olarak geçiyor ,eskiden elektronik olarak geçiyordu galiba

tam bilen bir arkadaş açıklarsa daha iyi olur
  • 
Sayfa: önceki 532533534535536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.