Şimdi Ara

AXESS (JUZDAN) GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK'O) NİSAN 2024 GÜNCELLENİYOR (127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Kobra18 , ssaba , Dtümit , Dtümit , _uuur_ Daha Az
5 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 12 Misafir (3 Mobil) - 11 Masaüstü6 Mobil1 Android
5 sn
28.014
Cevap
1.063
Favori
2.898.421
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cuveyriye

quote:

Orijinalden alıntı: scopiora

Telefonu taksitle almak icin paypala gerek yok. En son kliksa uzerinden alindi telefon 1000 TL ustu kendisi boldi zaten

ne zaman aldınız ? axess ile mi aldınız ? 3 taksit kampanyasını kullanarak mı aldınız ? hangi telefonu aldınız acaba model farkeder mi ? biraz ayrıntı verirsen sevinirim

Ben sucsuzum hakim bey. Saka maka bu sorular ne hocam

taksit yazip yollayin, hangi telefonu alirsaniz alin 3 e boler. Ben kliksadan 100 chippara kazandim ustune sorun yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Nerden alınca oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tardis*

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tardis*

bilgisi olan var mı 800 tl tek çekim geçip telefon aldık taksit yaptırmak istiyorum müşteri hizmetlerini aradım ne aldınız diyor avk olarak görünüyormuş galiba firma adı buharlı ütü dedim daha hesaba yansımamış dedi 3 gün sonra arıcam ne demeliyim taksit için?

Nerden aldiniz? Taksit yazip 4566 a yollayacaksiniz kendisi 3 e boluyor

hocam fiş üzerinde avk izmir gsm yazıyor ama müşteri hizmetleri sadece avk dedi orda görünür mü telefon olduğu? aldığım yer telefon dükkanıydı

Onu bilemiycek hocam siz TAksit yazip 4566 a yollayin belli olur

Taksit fırsatından faydalanmaya başlamak için ilk harcamadan önce TAKSİT yazıp 4566’ya göndermeniz gerekmektedir. Kampanya katılımı, belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve kart sahibine Akbank tarafından kayıt olduğu bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.
    BU İBAREYI ATLAMIŞSINIZ HOCAM. ADAM ALIŞVERIŞİ YAPMIŞ. YAPMAZDAN ÖNCE GÖNDERMESİ GEREKTİ MESAJI.

benzin için aldığım alışverişleri 3 e bölmedi 100 tl aldım bilerek benzini ama bölmedi siz nasıl alıyorsunuz ?

sadece kliksadan aldığım telefonu 3 taksit yaptı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bsrkycn

benzin için aldığım alışverişleri 3 e bölmedi 100 tl aldım bilerek benzini ama bölmedi siz nasıl alıyorsunuz ?

sadece kliksadan aldığım telefonu 3 taksit yaptı :)

bizim belediyenin istasyonu var oradan alınca posta eğitim geçiyor ama benzin ve mazot satıyorlar 3 takiste bölüyor daha önce de konu açmıştım
    hmm anladım teşekkürler :)
  • Sms paketi olanlar denesin..bakarsın kabul edilir

Neo’dan size özel 50 TL chip-para
    Paylaş
    50 TL Chip-para Fırsatı Neo’da Sizleri Bekliyor!
    1 – 31 Ocak 2016 tarihleri arasında, her gün Neo ile yapacağınız ilk alışverişe 3 TL, toplamda 50 TL chip-para hediye edilecektir.
    Kampanyadan faydalanmak için "ÖZEL" yazarak 4566’ya SMS gönderilmesi gerekmektedir.
    Kampanya katılımı, belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve kart sahibine Akbank tarafından kayıt olduğu bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.
    Kayıt olduktan sonraki işlemlerden ödül kazanılacaktır.
    Kampanyada kazanılan chip-paralar kazanım anından itibaren 15 gün sonra geri alınacaktır.
    Ticarı kartlarla yapılan işlemler, chip-para kullanımları ve ATM işlemleri kampanyaya dahil değildir.
    Kampanyadan bir müşterisi sadece 1 kez ödül kazanabilir.
    Kampanyadan kazanılacak ödül tutarı 50 TL değerinde chip-para ile sınırlıdır.
    Kampanya kazanımı olan ödüllerin yükleme anında kart ve kartın bağlı olduğu hesabın açık olması gerekmektedir.
    İptal ve iade işlemlerinde kazanılan ödül tutarı geri alınacaktır.
    Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

• sorun var herhalde akbankta gönderdiğim kampanya smslere cevap gelmiyor kampanyaya katılamaaazsınız ya da katıldınız gibi
  • yeni akaryakıt ya da market kampanyasını hemen başlatsalar bari..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nikopoll

sorun var herhalde akbankta gönderdiğim kampanya smslere cevap gelmiyor kampanyaya katılamaaazsınız ya da katıldınız gibi

Evet bana da gelmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: waybe

quote:

Orijinalden alıntı: Nikopoll

sorun var herhalde akbankta gönderdiğim kampanya smslere cevap gelmiyor kampanyaya katılamaaazsınız ya da katıldınız gibi

Evet bana da gelmedi.

Dün beni deli etti bu durum.
    Alışveriş için sms attim donus olmadi kampanyaya kayıtta etmedi.

Musteri hizmetleride Free icin kayit yapamadi.

• O zaman dünden beri devam ediyor bu durum.
  • Mesaj iletiliyor ama cevap gelmiyor

• Bana geldi
    Kampanyadan sadece SMS ve/veya e-mail ile bilgilendirilen kart sahipleri yararlanabilir.
  • Yurtdışı 10 chip para kampanyası devam edecek mi?
    Bitti mi?
  • Bitti

• quote:

Orijinalden alıntı: Stardustvayno

Bitti

Yurt dışında yapacağınız 100 TL ve üzeri her alışverişinize 10 TL, toplam 50 TL chip-para hediye! Yurt dışına çıkmadan önce GEZ yazın 4566’ya SMS gönderin veya “ Kampanyaya Katıl” butonuna tıklayın, 50 TL chip-para fırsatını kaçırmayın.

Kampanya Detayları:

Kampanya 31 Aralık 2016 tarihine kadar geçerlidir.
  • quote:

Bitti

Bittiği bilgisine nereden ulaştınız acaba?

https://www.axess.com.tr/axess/kampanyadetay/8/149/yurt-disi-alisverislerinize-50-tl-chip-para
  • quote:

Orijinalden alıntı: piri.reis

quote:

Bitti

Yurt dışında yapacağınız 100 TL ve üzeri her alışverişinize 10 TL, toplam 50 TL chip-para hediye! Yurt dışına çıkmadan önce GEZ yazın 4566’ya SMS gönderin veya “ Kampanyaya Katıl” butonuna tıklayın, 50 TL chip-para fırsatını kaçırmayın.

Kampanya Detayları:

Kampanya 31 Aralık 2016 tarihine kadar geçerlidir.

tesekkurler
  • Talebiniz gecersizdir. Lutfen mesaji kontrol edip tekrar deneyiniz. Diye mesaj gelen var mi?

• 
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.