Şimdi Ara

AXESS (JUZDAN) GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK'O) NİSAN 2024 GÜNCELLENİYOR (398. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
27.981
Cevap
1.063
Favori
2.895.860
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 396397398399400
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benden almadıkları için sorun yok alanlarda free çıkarsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Şirketin sözleşmesinde aidat alınmayacak diye bir madde yokmuş. Seneye alırlar 3 ün 1 ini....

Merhaba.

Akbank'ın vadeli/vadesiz hesap müşterisi, ihtiyaç kredisi olan, HGS ve otomatik fatura talimatları olan bir müşteri olarak yazıyorum.

3 senedir kart ücretini arar aramaz iade ediyorlardı, bu sene iade etmediler. Kartı kapatın dedim, kapattılar. Ben de hakem heyetine başvurdum.

Akbank, sanırım kart aidatı konusunda tavrını değiştirdi(belki daha az bir kitlenin iade talebini kabul ediyor olabilirler).

Bilginize.

• Biliyorum hocam, bu sene çok nadir iade ettiler. Ben TBB, BDDK ya şikayet ettim olumsuz sonuçlandı. Neymiş imzalattıkları sözleşmede aidat alınır maddesi varmış. Umarım sizin olumlu sonuçlanır ama zor....
  • Extralarge kullanıcısına yanıt
    İade alamasam da artık Akbank'ı kullanmayacağım. Belki bir müşteriyi kaybetmek onlar için önemli olmayabilir. Ama kart aidatı iade edilmeyen herkes kartını kapattırsa banka için de istenmeyen bi durum ortaya çıkmış olur.

Saygılar.

• Taksit Kampanyası başlamış, Axess ve Wings'te 28 Şubata kadar 100 TL üstü peşin (akaryakıt, market,gıda, telekom, kozmetik, ofis, yurtdışı hariç ) 3 taksit.

Alışverişten önce 0532 752 45 66, TAKSİT yazın. Ben denedim çalışıyor.
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    ben de dün, aidat alacaklar mı almayacaklar mı, alacaklarsa iade ederler mi etmezler mi, etmezlerse ne kadar chip para teklif ederler veya hiç mi etmezler, rest çekip kapatın desem çat diye kapatırlar mı kapatmazlar mı sorunsallarından kurtulmak adına free karta başvurdum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: vlimoncu

İade alamasam da artık Akbank'ı kullanmayacağım. Belki bir müşteriyi kaybetmek onlar için önemli olmayabilir. Ama kart aidatı iade edilmeyen herkes kartını kapattırsa banka için de istenmeyen bi durum ortaya çıkmış olur.

Saygılar.

Valla 119 almışlar puanımı harcayıp arayacam iptal ederler mi bilmem hiç de geri Yok kapatsınlar çok daha kazandırdı.Helali hoş olsun derim

• bu sene kart aidatını geri alamadım kartıda kapatamıyorum aralık ayında 99 lira chip para aldım ama ilk fırsatta kapatcam.
  • Bugün axess 105 TL aidat yansıttı anında aradım. İade etti hiç ikiletmedi müşteri temsilcisi. Odea axess içinde aradım 107 TL yansımıştı, 100 TL chippara olarak iade etti. Sanırım harcama işlemlerim yüksek bu yüzden her sene iade yada chippara olarak iki kartta da geri alıyorum.

• Benim aidat geçen yıl 19/06/2017 tarihinde alınmış. Bu yıl da o tarihte mi alınır? Aidat yansımadan kartı kapatmak istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet 1905

Benim aidat geçen yıl 19/06/2017 tarihinde alınmış. Bu yıl da o tarihte mi alınır? Aidat yansımadan kartı kapatmak istiyorum.

Şimdi siz söyleyince baktım,3 senedir aynı tarihlerde kesilmiş aidat.

• Sevgililer günü kampanyasından kazanılan 10tl chip para 21 şubatta yatacaktı. Az önce baktım henüz yatmamış. Alan oldu mu arkadaşlar?
  • dodiko kullanıcısına yanıt
    Dün yattı.

• dodiko kullanıcısına yanıt
    Bana da yatmamış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaeneMenefaLeh

Bugün axess 105 TL aidat yansıttı anında aradım. İade etti hiç ikiletmedi müşteri temsilcisi. Odea axess içinde aradım 107 TL yansımıştı, 100 TL chippara olarak iade etti. Sanırım harcama işlemlerim yüksek bu yüzden her sene iade yada chippara olarak iki kartta da geri alıyorum.

Aylık ortalama ne kadar alışverişiniz var, kampanyalardan chip para kazanımınız nasıl? Ben de aktif kullanıyorum her ay 1000-1500 garanti harcıyorum ama geri verirler öi diye şüphelerim var, önümüzdeki ay aidat alacak, şimdiden kapatsam mı diye düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: tekne11

Dün yattı.

Dün yatamaz. 21 şubatta yani bugün yatması gerekiyor ama henüz yatmadı. Akşama doğru yatıyor genelde.
  • MaeneMenefaLeh M kullanıcısına yanıt
    Benimde ödemelerim sorunsuz gününde ve yüksek ödeme yapıyorum. Benden neden aldı o zaman ?
  • Akbankı çözemedim arkadaş, iki gün önce free kart başvurusu yaptık, aradılar bilgileri aldılar, dün tekrar arayıp kimlik güncelleme için en yakın şubeye gitmeniz gerekiyor dediler ok dedik gittik şubeye, bir sürü sözleşme imza kartonu vs imzaladık, ne iştir anlamadım yadaha önce akbankta hiçbir kaydım yoktu bu arada..

Şimdi başvuru takibinden bakınca da kart tipi axess mastercard gözüküyor, freeye başvurduğum halde nedense

Müşteri hizmetlerine bağlanmak ayrı çile zaten kartı almadan nefret ettim ya..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bella Ciao -- 21 Şubat 2018; 10:25:36 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: boyka06

Akbankı çözemedim arkadaş, iki gün önce free kart başvurusu yaptık, aradılar bilgileri aldılar, dün tekrar arayıp kimlik güncelleme için en yakın şubeye gitmeniz gerekiyor dediler ok dedik gittik şubeye, bir sürü sözleşme imza kartonu vs imzaladık, ne iştir anlamadım yadaha önce akbankta hiçbir kaydım yoktu bu arada..

Şimdi başvuru takibinden bakınca da kart tipi axess mastercard gözüküyor, freeye başvurduğum halde nedense

Müşteri hizmetlerine bağlanmak ayrı çile zaten kartı almadan nefret ettim ya..

Axess gelirse alın. Sonra Free'ye başvurun. Ortak limitle gelir o da, sonra Axess'i kapatırsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: dodiko

Sevgililer günü kampanyasından kazanılan 10tl chip para 21 şubatta yatacaktı. Az önce baktım henüz yatmamış. Alan oldu mu arkadaşlar?

10tlyi daha yatırmamışlar, ama mesaj gelmişti 1250tl harcamaya 45tl vardı şubat kampanyası diye yatırmışlar.
  • 
Sayfa: önceki 396397398399400
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.