Şimdi Ara

AXESS (JUZDAN) GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK'O) NİSAN 2024 GÜNCELLENİYOR (361. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: tbskvk55 , ankakuşu0634 , bilginorhan , bilginorhan Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 6 Misafir - 8 Masaüstü2 Mobil
5 sn
27.986
Cevap
1.063
Favori
2.896.425
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: veracocha

arkadaşlar mh ile görüştüm saçma sapan şeyler söyledi bende iptal ettirdim, ancak üyelik ücretini ödemedim, yani ödemeden iptal ettirmiş oldum, başka borcuda yok kartın ödemelimiyim

Odemedinse borç yazılır internet veya mobil şubeden bakabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Harcama yapmadan kartı kapatın, bddk nın sitesinden basvuru yapın. Hemen iade edeceklerdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ddurusu

Harcama yapmadan kartı kapatın, bddk nın sitesinden basvuru yapın. Hemen iade edeceklerdir.

Kartı kapattım hocam dediğiniz gibi BDDK'ya şikayet yazacağım şimdi ancak nasıl bir metin yazmalıyım ?
  • Bu konunun adı ne zaman düzeltilecek. Eyy yönetim burada kart ücreti iadesi haricinde kampanya gibi alâkasız konulardan bahsedenler var. Silsenize bunları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ktdgvr -- 24 Ekim 2017; 11:22:18 >
  • Şimdi beni aradalar 6 ay boyunca aylık 1500 tl harcama sözüne 50 tl cip para teklif ettiler,harcamadığım her ay için 4 tl kesilecek dediler,kabul ettim 6 ay boyunca harcamazsan bile 26 tl karda oluyorsun haberiniz olsun sizi de arayabilirler.
  • Altı ay önce bugün limit azaltmamaya hem axess hem free kartım için yüz tl chip para teklif edilip kabul etmiştim bugün yine aradım free için 45 tl axess için 30 tl teklif ettiler yine kabul ettim genel politikası bu kez çok bonkör olmayacaklar gibi geldi bana bol şanslar

• mrtsrky45 M kullanıcısına yanıt
    Ne kadarda ne kadara düşürmek istediniz

• 5500 den free için 1000 axess için 1550 ( mecburi)

• quote:

Orijinalden alıntı: mrtsrky45

5500 den free için 1000 axess için 1550 ( mecburi)

lımıte gore edıyorlar teklıfı o zaman

19 dan 10 a düşürmek ıstedım dırek 100 teklıf ettıler
  • 2 ayrı karta Kapatmama sözüne 15 chippara teklif ettiler.dalga geçiyorlar resmen

• quote:

Orijinalden alıntı: omer14

quote:

5500 den free için 1000 axess için 1550 ( mecburi)

lımıte gore edıyorlar teklıfı o zaman

19 dan 10 a düşürmek ıstedım dırek 100 teklıf ettıler

Geçen yıl da aynı şekilde talep ettim her iki kartta yüz tl yüklediler bu yıl bu kadar bonkör olmayacaklar sanki tabi sizin gibi yüz tl ler de olacaktır

• omer14 kullanıcısına yanıt
    hocam telefonla mı yoksa direkt den chat ile mi işlemi yaptınız?
  • quote:

Altı ay önce bugün limit azaltmamaya hem axess hem free kartım için yüz tl chip para teklif edilip kabul etmiştim bugün yine aradım free için 45 tl axess için 30 tl teklif ettiler yine kabul ettim genel politikası bu kez çok bonkör olmayacaklar gibi geldi bana bol şanslar

bana geçen seferde 10 lira vermişlerdi yine 10 lira verdiler her ay en az 600 liralık alışveriş yaptığım için çantada keklik olarak görüyorlar herhalde halbuki başka bir bankadan kart çıkartcağımda demiştim yani

• içinde borç olduğu için ve dolayısı ile kullanılabilir limit düştüğü için bu sefer 20 tl verdiler
  • 6000 den 3000 e dusurmeye 30 verdi kabul etmedim.

• 37500 liradan 3000 düşürüdüm 1 lira bile teklif etmediler. geçen sefer yüzlira vermişlerdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mx0131

hocam telefonla mı yoksa direkt den chat ile mi işlemi yaptınız?

gecen sene ki yağmadan sonra kaldırdılar o bolumden o yetkıyı

sadece telefon
  • 50 tl yüklediler 6 ay ayrılmama sözüne. Tabi kart parası olarak 119 tl yi geçirmişler.
    5 tane fatura ödemem vardı, hepsini aldım.
    Artık sadece benzin kampanyasında kullanacağım bir kart oldu axess.
  • Bu kart limit düşürme işini İnternet üzerinden yapabiliyor muyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: onat

Bu kart limit düşürme işini İnternet üzerinden yapabiliyor muyuz?

Hayır müşteri hizmetlerini aramanız gerekli.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.