Şimdi Ara

Avcılardaki Hırsız / Dolandırıcı Oto servis (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
192
Cevap
7
Favori
30.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
207 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kim haklidir kim haksizsir umrumda degil ama bir isletme disaridan iscilik - malzeme alip parca montaji yapip musteriye sunuyorsa ve musteriye uzerine kar koyup fatura ediyorsa ve musteri bunun maliyetini ogrenmek istiyorsa, o musteri oradan en azindan nazik bir sekildr uzaklastirilmalidir.
    O zaman musteri diyecek ki parcayi sokun ben size sokme takma isciligini vereyim, gidip bobinajcida, beyincide v.s. goturup kendim tamir ettireyim diyecek.
    Boyle bir olay dunya uzerinde yok. Parca tamiri icin, isletmenin icerisinde yeterli ekipman yok ise disarida yaptirilir. Bu dunyanin neresine giderseniz gidin boyledir. Cok samimi oldugunuz yerler vardir yada akrabanizdir, disarida yapilan is icin musteriye filancaya git borcunu ode der.

• Konu up

• Konu up

• Up

• Arabamı böyle yerlere bırakmam ha oldu ya bıraktım 1 dk bile başından ayrılmam.

• quote:

Orijinalden alıntı: ajanblue

Up
    up
  • güncel
  • paraya kıyıp yetkili servise gitseydin o zaman
  • Doğma büyüme istanbulluyum, uzun yıllar istanbul avrupa yakasının tüm bölgelerinde tüm sokaklarındaki esnaflara perakende satış temsilciliği yaptım. Dolayısıyla her bölgenin ekonomik ve demogojik yapısına hakimim

Net olarak söyleyebilirim ki istanbul şehir içinde tutunamayan ne kadar dolandırıcı, üçkağıtçı, kabadayı ya da müptezel varsa hepsi avcılar, beylikdüzü ve esenyurt üçgeninde toplanmıştır... Örneğin yıllar önce bakırköyde piyasayı dolandırıp sırra kadem basan esnafla avcılarda ya da beylikdüzünde karşılaşınca hiç şaşırmıyorum mesela... Defalarca karşılaştım bununla... Perakende satış ya da hizmet sektöründeki aktörler genelde aynıdır, en fazla satış temsilcileri, satış yöneticileri şirket değiştirir, esnaflar da mekan değiştirir... Kafamda kurduğum bu düz mantıkla asla avcılar-beylikdüzü-esenyurt esnafına güvenmem... Eskiden şirinevler yenibosna hattı derdik ama şimdi buralar da dolandırıcıların meskeni...

• quote:

güncel
    Son durum ne ? Gelişme var mı ?

• ajanblue kullanıcısına yanıt
    Geis olsun.Eger hakim savci tanidik ose beya benzer meslekten bir tanidigi var ise adaleti unutun.Normal zamanda bile adalet ancak kaf dahinin ardinda ise bu olayda tecelli etmesi cok zor.

Af buyurun yillar yillar once babamin ortagi kendi isi ile ilgili bir davalik durum varmis.Hakime hanim ve cikolata kutisi gonderilerek tum kararlar lehine cikmis.O zaman anlatmisti unutmam.

• Benim başıma gelse,çekerdim emaneti, öperdim adaleti.

• Cok gecmis olsun. Eger polisle gidip araci slamiyorsaniz boyle düzen olmaz olsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam maalesef adalet bu ülkede verilen bir şey değil alınan bir şey. Geçmiş olsun çokça. Konuyu takibe alıyorum. İnşallah bir daha kimse bu durumlara düşmez. Karaktersizlik artık bir meslek haline gelmiş durumda maalesef.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Allah düşürmesin böylelerinin eline, bu nasıl bir servismiş ya bi adamın böbreklerini almadıkları kalmış
  • up
  • quote:

up
    Hocam servisin ismi ne?

• Kardeşim böyle çok detaylı karma karışık uzun uzadıya konu açmayın, özet yapın özet kimse çok yazıyı okumaz okuyamaz okuyacak olsak üni bitirir profesör olurduk

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslanoto

Kardeşim böyle çok detaylı karma karışık uzun uzadıya konu açmayın, özet yapın özet kimse çok yazıyı okumaz okuyamaz okuyacak olsak üni bitirir profesör olurduk
    olaylar tek kelimeye sığamayacak kadar uzun ve detaylı..
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.