Şimdi Ara

^ASUS MG278Q İNCELEMESİ^>>AMD Freesync KULLANICILARI KLÜBÜ<< (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
744
Cevap
11
Favori
21.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Logitech G serisinde var sadece bu ozellik oyunlarina gore davraniyor klavye :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rorschach_

Teşekkürler :) 44fps de filan bile bisey farkedilmiyor normalde olsa anında 60hz monitorde belli eder kendini. Video da bile belli olur. Güle güle kullanın. Klavye bomba :D

Benim diger 144hertz vg248qe dede oyleydi fps dans ettikce takilma yirtilma oluyordu bazen lagtan mouse bile hareket ettiremiyordum.Freesync sayesinde o olay kalkti daha iyisi senin olsun arkadasim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Overlord7134 -- 18 Nisan 2016; 12:25:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DonanımcıAhmetD

Bende diyorum bebim g910 neden gta 5 e girince sapıtıyor demek özelliğiymiş :D

G410 atlas spectarumla g910 hersey ayni neredeyse sadece g410 portatif numlock tuslari yok zaten kullanmiyorum masamda kucuk o yuzden g410 aldim hem yerden tasarruf etmis oldum.klavye ozellikleri saymakla bitmez onun icin ayri inceleme yapmak lazim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Overlord7134 -- 18 Nisan 2016; 12:24:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tired of waiting

sanirim mg serisi freesync pq serisi gsync destekli.

pq serisini takip ediyorumda özeliikle 278q ve 279q alanlarin cogu pisman. acerin predator x27 si cok daha sorunsuz

Evet arkadasim aynen oyle asus mg serisi freesync destekli pg serisi ise gsync destekli .Bende forumda pg serisi alanlar pisman oldugu icin freesync olan mg serisi almaya karar verdim iyikide ole yapmisim

• Banada R9 390x veya Furyx şart oldu :D

• quote:

Banada R9 390x veya Furyx şart oldu :D

Bence yeni cikacak seri bekleyin bu yaz cikar buyuk ihtimal ve kat kat ustun kartlar olcak deniyor 4k 60fps oynaticak orta seviyeler deniyor .Bende yeni seri bekliyorum

• Overlord7134 kullanıcısına yanıt
    Hd530 onboardla yapamam hocam :D

• quote:

Orijinalden alıntı: berdush42

Valla ben bu monitör ile benq xl2730z arasında gidip geliyorum. Sanırım Benq 2730z alıcam.

BenQ 2730z ile ekleyeyimmi sizide klübe? Yeni üye kayıtlarimiz devam etmektedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Overlord7134 -- 18 Nisan 2016; 23:07:12 >
  • Amdfx41 kullanıcısına yanıt
    LG 29'' UM67 Class ile klübe ekledim sizide hayirli uğurlu olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Overlord7134 -- 18 Nisan 2016; 23:05:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: klement

Yeterince açıklayıcı-bilgilendirici olmuş güle güle kullanın monitörünüzü darısı başımıza artık.....
    quote:

Orijinalden alinti: klement

Yeterince açiklayici-bilgilendirici olmus güle güle kullanin monitörünüzü darisi basimiza artik.....

Tesekkürler yardimci olabildiysem ne mutlu bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Overlord7134 -- 18 Nisan 2016; 22:59:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SJess

güzel bir inceleme olmuş emeğine sağlık.

Tesekkürler yardimci olabildiysem ne mutlu bana
  • quote:

Hd530 onboardla yapamam hocam :D

Keşke apu a10 7850k felan olsaydı onlarada var freesync desteği AOC G2460PF ile ekledim sizi klübe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Overlord7134 -- 18 Nisan 2016; 23:06:07 >
  • Overlord7134 kullanıcısına yanıt
    Paraya bir kıyabilsem
  • Bilgilendirici bir konu olmuş emeğine sağlık

Geçen Hafta Benq xl2730z aldım ama ölü piksel olması yüzünden iki gün kullanıp servise gönderdim monitorü bugün servis ile görüştüm değişim için rapor yazmışlar benq ya benq nun onay vermesi gerekiyormuş sonrasında yeni monitörü göndericeklermiş

monitör ile ilgili ön inceleme olarak :

iki günlük hafta sonu kullanımım adına monitörde ölü pikseller dışında herşey güzeldi. freesycn aktif ve 144 hz de cs go da ve battlefield da ilk izlenimim çok ama çok fark ettiriyor 1080p 60 hz eski monitörüme göre belirgin bir akıcılık farkı oldu iki oyunda da ayrıca benq nun black ekolizer ayarları ile sadece karanlık bölümleri belirginleştirmek mümkün oluyor buda güzel bir özellik . free sycn ile gta 5 te kırılma sorunu ortadan tamamen kalktı yüksek fps lerde olmasa bile freesycn etkisi belli ediliyor yırtılma ve görüntüde kırılma olmadığı için oyun daha güzel bir hal alıyor.

Monitörde eksi olarak eklediğin video kadar olmasada ghosting vardı . bende ghosting konusunu biraz araştırdım aldığım monitör frimware v001 versiyondu bununla ilgili Benq v002 frimware güncellemesi getirmiş bu güncellemeden sonra bu durumun baya azaldığını gösteren video incelemesi mevcut youtube da servisten yeni gelen monitör hangi frimware ile gelicek beklemedeyim v001 gelirse güncelleme yaptırıcam teslim almadan önce v002 ye burada da sonuçlarını yazarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tonyhawk -- 18 Nisan 2016; 23:42:19 >

• bendede lg29um67 var ekleyebilirsin
  • hmmm yararlı bi konu olmuş..
  • quote:

Orijinalden alıntı: berdush42

Paraya bir kıyabilsem

Tamam kıyınca haber edersiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: tonyhawk

Bilgilendirici bir konu olmuş emeğine sağlık

Geçen Hafta Benq xl2730z aldım ama ölü piksel olması yüzünden iki gün kullanıp servise gönderdim monitorü bugün servis ile görüştüm değişim için rapor yazmışlar benq ya benq nun onay vermesi gerekiyormuş sonrasında yeni monitörü göndericeklermiş

monitör ile ilgili ön inceleme olarak :

iki günlük hafta sonu kullanımım adına monitörde ölü pikseller dışında herşey güzeldi. freesycn aktif ve 144 hz de cs go da ve battlefield da ilk izlenimim çok ama çok fark ettiriyor 1080p 60 hz eski monitörüme göre belirgin bir akıcılık farkı oldu iki oyunda da ayrıca benq nun black ekolizer ayarları ile sadece karanlık bölümleri belirginleştirmek mümkün oluyor buda güzel bir özellik . free sycn ile gta 5 te kırılma sorunu ortadan tamamen kalktı yüksek fps lerde olmasa bile freesycn etkisi belli ediliyor yırtılma ve görüntüde kırılma olmadığı için oyun daha güzel bir hal alıyor.

Monitörde eksi olarak eklediğin video kadar olmasada ghosting vardı . bende ghosting konusunu biraz araştırdım aldığım monitör frimware v001 versiyondu bununla ilgili Benq v002 frimware güncellemesi getirmiş bu güncellemeden sonra bu durumun baya azaldığını gösteren video incelemesi mevcut youtube da servisten yeni gelen monitör hangi frimware ile gelicek beklemedeyim v001 gelirse güncelleme yaptırıcam teslim almadan önce v002 ye burada da sonuçlarını yazarım

Sizin adınıza üzüldüm başınıza böyle talihsiz bi olay gelmesine.BenQ'larda şahane mönitör ama klasik ölü pixel onlarda daha çok çıkıyor nedense üretirken acelemi ediyorlar bilmiyoru şu bi gerçek benQ asus monitörlerden bile fazla satiyor belkide f/p oranı daha yüksek şu muzdarip sorunlardanda monitörlerini kurtara bilseler
    Ekledim klübe sizide hayirli olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: SZR_CLN

bendede lg29um67 var ekleyebilirsin

2.ci LG 29'' UM67 Class ile klübe ekledim sizide hayirli uğurlu olsun
    Şuanki en popüler monitörümüz
  • quote:

Orijinalden alıntı: TaymekHoldem

hmmm yararlı bi konu olmuş..

Sağolun teşekkür ederim yardimci olabildiysem ne mutlu bana.
    Yalniz hocam sizdeki EIZO FG2421 240hertzde cs go da kullanırlarken gördüm adam felaket oynuyordu ya naviden biriydi sanirim okadar hizli utanmasa mermelerile yarişcaklar oyunda
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.