Şimdi Ara

ASUS DSL-AC88U Modem ve Yönlendirici (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.723
Cevap
17
Favori
74.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Horoz Nuri

Bütün forumlar sessiz, bir şey mi oldu acaba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dolardandır 5,20
  • Sahi vatan da fiyat ne olmuş bakayım

2138 olmuş
  • Ben 2 saat önce 5.20 yazmışken, şu an 5.30
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drahmizm

Sahi vatan da fiyat ne olmuş bakayım

2138 olmuş
    Bu fiyata zor satarlar. en son beta yazılımdan memnunum bunun üstüne bir ana yazılım çıkarsalar daha cihazı ellemeyecegim.
  • Forum yaz tatilden sanırım
    (ac88U'su olmayan forum sakini)
  • Beta da çıkarmadılar. Son öğrendiğim şey bellek sızıntı probleminin Asus tan değil Broadcom dan kaynaklandığı. Bakalım yeni fw ne zaman gelir, 578. yapıyı deniyorlar ama sunmadılar 5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 9 Ağustos 2018; 22:25:27 >
  • Mobil app özelliklerin bir çoğu kullanılmıyor. Bu kadar süre içerisinde Asus ne yapıyor diye sormak lazım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu modem beni netten soguttu aldıgımdan beri sorun yani illahlah ettirdi elim kırılsaydıda ac68u üzerine bunu almasaydım.

lenovo y520 bir laptop aldım 4-5 gün önce oyun bilgisayarı normal nette dolaşıyorum chromede sayfa bulunamadı internet yok hatası veriyor sonra birden sayfa açıyor deli etti beni hep laptopa kabahat buluyorum. sürücülerini güncelliyorum vs en son aklıma modem geldi Cihaz Yazılımı 2018/05/18
    Sürüm: 1.10.06 Yapı: 561 ana yazılımını yükledim. modem resetledim. kurulum yaparken bir kaç kez anormallik yaptı adres şifreyi yazdıktan sonra uzun sürdü mecburen iptal ettim. sonuç üç dört denemede kurdum. gene aynı sorunu yapıyor laptop.

Bugün sabah modemi söktüm ttnet verdigi dandik tplink modemi taktım 3 saattir hiç sayfa açamadıgım yok yani arkadaş alt tarafı adsl kullanıyorum bu kadar sorun nedir bu ve ac68u kullanma ana nedenim pc açık kalmasın modemle torrent olayını halledeyim ama bezdim yemin ederim.

Ne yapıcam bilmiyorum bu modemin muadili şöyle kaliteli bir şey varmı önerebileceginiz. Bu modem modelle bana huzur yok anlaşıldı. Yahu birde 3 bin tl yapmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Easy Ice -- 12 Ağustos 2018; 15:48:2 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Easy Ice

Bu modem beni netten soguttu aldıgımdan beri sorun yani illahlah ettirdi elim kırılsaydıda ac68u üzerine bunu almasaydım.

lenovo y520 bir laptop aldım 4-5 gün önce oyun bilgisayarı normal nette dolaşıyorum chromede sayfa bulunamadı internet yok hatası veriyor sonra birden sayfa açıyor deli etti beni hep laptopa kabahat buluyorum. sürücülerini güncelliyorum vs en son aklıma modem geldi Cihaz Yazılımı 2018/05/18
    Sürüm: 1.10.06 Yapı: 561 ana yazılımını yükledim. modem resetledim. kurulum yaparken bir kaç kez anormallik yaptı adres şifreyi yazdıktan sonra uzun sürdü mecburen iptal ettim. sonuç üç dört denemede kurdum. gene aynı sorunu yapıyor laptop.

Bugün sabah modemi söktüm ttnet verdigi dandik tplink modemi taktım 3 saattir hiç sayfa açamadıgım yok yani arkadaş alt tarafı adsl kullanıyorum bu kadar sorun nedir bu ve ac68u kullanma ana nedenim pc açık kalmasın modemle torrent olayını halledeyim ama bezdim yemin ederim.

Ne yapıcam bilmiyorum bu modemin muadili şöyle kaliteli bir şey varmı önerebileceginiz. Bu modem modelle bana huzur yok anlaşıldı. Yahu birde 3 bin tl yapmışlar.
    O yazılım sorunlu olduğu için kaldırıldı hatta Asus tarafından yayınlanmadı zaten.

İki defa 503 yazılımını yükleyip fabrika ayarlarını almayı dene bakalım yine olcak mı ?
    http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/wireless/DSL-AC88U/FW_DSL_AC88U_11005503.zip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 12 Ağustos 2018; 17:8:48 >

• Bunu deneyecegim son beta yazılım yüklüydü onda yapınca bu yazılımı yükledim bundada yaptı şimdi bu verdigini deneyecegim tşk
  • Bende de bugün bir acayiplikler oldu, 2,4 GHz de interneti kesiyordu ama 5 GHz de vardı.

AiProtection kullanıyor musun ? Ben ondan şüphelendim çünkü uzun bir süredir yazılım güncellemiyordum yani tek güncellenen şey Aiprotection veri tabanı.

Son durum: 2,4 GHz bende artık çalışmıyor. Telefonda da PC de de kullanamıyorum, sadece 5 GHz çalışıyor. Açık görünüyor ama cihazlarda çıkmıyor yada çıksa da tekrar kayboluyor.

İlk frimware e dönüp fabrika ayarlarına alayım bakalım.http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/wireless/DSL-AC88U/FW_DSL_AC88U_11000320.zip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 12 Ağustos 2018; 22:44:51 >

• Bemim düzelmedi kutusuna koydum servise yolluyacam iade alsalar oda fatura parası 1000 tl çek verecek bi işe yaramıyacak yenisiyle degiştirsem muamma bezdim valla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Easy Ice -- 13 Ağustos 2018; 15:39:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Horoz Nuri

Bemim düzelmedi kutusuna koydum servise yolluyacam iade alsalar oda fatura parası 1000 tl çek verecek bi işe yaramıyacak yenisiyle degiştirsem muamma bezdim valla

İlginç, ikimizde de aynı anda aynı sıkıntı çıktı ve firmware ile düzelmiyor

Benim şu an sorun düzeldi gibi gerçi ama emin değilim. Akşama yoğun olarak kullanayim bakalım. Preample ı kısa yapmıştım, uzun yapınca oldu sanki ama ondan değildir. Normal şartlarda modemi kapatıp açınca ilk önce 2 GHz ondan sonra 5 GHz sinyali geliyordu. Çok ilginç bir şekilde artık 2 GHz gelip gidiyor sonra tekrar geliyor. Bu işte bir acayiplik var. Senin sorun da 2,4 GHz deydi değil mi ?

5 GHz de bir problem yok, PC ve telefondan sorunsuz bağlanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 13 Ağustos 2018; 15:53:52 >

• 2.4 GHz: 79°C - 5 GHz: 86°C - CPU: 72 °C

Sıcaklık değerleri 1 saat 30 dakika kullanımda yukarıdaki gibi. Değerler bana yüksek geldi fakat antalya akşam saatlerinde da bu aylarda normal midir bilemedim .
  • 2.4 GHz: 62°C - 5 GHz: 73°C - CPU: 57.415°C

Benim bu şekilde, modem dik duruyor. Dışarısı 25 derece şu an.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 14 Ağustos 2018; 21:52:34 >
  • Dışarısı 30 içerisi 35 derece nem oranı %50 . Normal konumdaydı modem test etmek açısından cm emektar notebook cooler ının üzerine koydum. Şuan 65 derece den aşağıya inmeye başladı . Sanırım kışa kadar cooler la rahatlatacağım.

• sıcaklık kopma yapabilir. Ac68u çok yaşamıştım bu problemi ama şuanda bir sıkıntı yok.

• 35 derece içerisi fakat hissedilir sıcaklık nemden dolayı çok Antalya da . Emektar cooler master notebook cooler işe yaradı.

2.4 GHz: 65°C - 5 GHz: 72°C - CPU: 57.902°C
  • quote:

Orijinalden alıntı: :S

35 derece içerisi fakat hissedilir sıcaklık nemden dolayı çok Antalya da . Emektar cooler master notebook cooler işe yaradı.

2.4 GHz: 65°C - 5 GHz: 72°C - CPU: 57.902°C
    Nasıl bir fan modemle resmini çekip koymanız mümkünmü?
  • 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.