Şimdi Ara

ASUS DSL-AC88U Modem ve Yönlendirici (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.723
Cevap
17
Favori
74.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ASUS DSL-AC88U Firmware version 1.10.05-Build503 (This product supports Annex A)
    Release note:
    - Fixed AiProtection/ Parental Control App & Webs filter features related issues.
    - Fine tune the check button of firmware upgrade page.

Please unzip the firmware file first then check the MD5 code.
    MD5: 10CAA287855260C4E0E55423BCA405FD

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 527 Yapı numaralı beta yazılım

İndirme bağlantısı:https://goo.gl/Ec8u4u
    Yedek bağlantı:https://goo.gl/1215Fv

- Adopt Broadcom Patch5(includes various bug fixes/WiFi stability enhancements).
    -Fix AiProtection UPnP display issue.
    -Now supports PPPoE host-Uniq feature(specifically for some Italy ISP), WAN > Internet Connection > Account Settings > Host-Uniq (Hexadecimal) (but there is one known issue with ADSL WAN PPPoE mode, to be fixed in next beta).
    -Fixed the PS3/PS4 PPPoE passthrough issue when the WAN interface has no VLAN tag.
    -Now supports HTTPS mode(Administration> System > Miscellaneous > Authorization).
    -Fixed Media Server issue.
    -Fixed Firewall > Network Services Filter related issue.
    -Fixed UI related issues.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 9 Şubat 2018; 19:28:41 >

• 527 bende sorun olmadı ancak yavaşlama sorunu yaşayan olmuş.

• Son bir kaç yazılımda download master düzgün çalışmıyor. cep uygulamasından hiç erişilmiyor DM tarafını oturtamadılar ac68u çok güzel çalışıyordu.
  • Bilgisayarım olmadığı için eklentileri pek denemiyorum, bir süre sonra indirme yapmıyor mu ? Yaşadığınız her sorunu dsl geribildirimden gönderin çünkü problemleri özellikleri kullananlar fark ediyor ve geri bildirimler dikkate alınıyor. Hemen düzelmese bile bir süre sonra elbet düzeltirler, önemli olan sorunlardan geliştiricinin haberi olması.

http://router.asus.com/Advanced_Feedback.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: ₯

Bilgisayarım olmadığı için eklentileri pek denemiyorum, bir süre sonra indirme yapmıyor mu ? Yaşadığınız her sorunu dsl geribildirimden gönderin çünkü problemleri özellikleri kullananlar fark ediyor ve geri bildirimler dikkate alınıyor. Hemen düzelmese bile bir süre sonra elbet düzeltirler, önemli olan sorunlardan geliştiricinin haberi olması.

http://router.asus.com/Advanced_Feedback.htm

İndirme seed yapıyor orda sorun yok arayüz girmiyor kaldırıp tekrar yüklüyorum düzeliyor. Geri bildirim yazıcamda ing yok.

• Türkçe ve kelimeleri dikkatli seçerek yaz, onlar çeviriyor.

• 527 de 5 ghz wifi kayboluyordu.versionu kurduktan sonra fabrika ayarlarina almamiştim. alayim belki düzelir dedim. fabrika ayarlarina aldigimda dsl isigi sabitleniyor ama ip alamiyorum. 505 e dusurup oyle internette baglanabildim (iss vodafonenet) bilginize arkadaslar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BuBBa123 -- 15 Şubat 2018; 20:57:4 >
  • BuBBa123 B kullanıcısına yanıt
    Hattınız ADSL mi VDSL mi ?

• Arkadaşlar forum yönetiminin her şeye çıkarı uğruna gereksiz karışmasından kaynaklı donanım haber forumlarında bilgi paylaşımını artık yapmayacağım. İsteyen konuyu devralabilir. Kaliteli başka bir paylaşım sitesinde görüşmek üzere hoşçakalın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 16 Şubat 2018; 2:20:06 >
  • quote:

Arkadaşlar forum yönetiminin her şeye çıkarı uğruna gereksiz karışmasından kaynaklı donanım haber forumlarında bilgi paylaşımını artık yapmayacağım. İsteyen konuyu devralabilir. Kaliteli başka bir paylaşım sitesinde görüşmek üzere hoşçakalın.

Yan artık çıkan yazılımlardan haberimiz olmuyacak bu forum öyle amca yegen arkadaş yönetici yapınca durum bu oluyor malesef, iki afı bir araya getiremeyen adamlar yönetici.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayırdır ne oldu ki uzaklaştırıldı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doggymania

hayırdır ne oldu ki uzaklaştırıldı?

Yönetici bey arkadaş neden uzaklaştırıldı? Ben yaptım oldumu diyorsun yoksa.

• Beyler vodafone fiber'e geçtim. İnternetin kullanıcı ad ve şifresini öğrenirsen ac88'e wan portundan nasıl fiber giricem ? Verdikleri modem takos birşey. Nasıl fiber kullanıcaz ac88'de? Lütfen yardımcı olun.

• Apache Air Fighter kullanıcısına yanıt
    Aynı yerden. Soldaki menüden WAN a girince üstte WAN türü var ya orada ADSL, VDSL ve Ethernet WAN var onu Ethetnet WAN seçeceksin sadece.

Hat doğrudan fiber olarak geliyorsa, arada ONT yoksa bu modeme yada yönlendiricilere takamazsın. Fiber hattı ethernete çevirmen gerekir, öyle WAN portuna takabilirsin. Bir fikrin yoksa eski modemin arkasındaki bağlantılarının fotoğrafını yada model numarasını at

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 22 Şubat 2018; 18:12:35 >
  • Hocam onun için tp link splitter var. Direkt optic kablo uç geldiğinden wan'a takamıyorum. Arayüz ayarlamayı biliyorum. Kablo tipi optik olduğundan cat çevirici lazım. Tp link mc220l iş görürmü hocam. 12mb download alıyorum kabloda sorun yok ama verdikleri modem wifi olarak ac88 ile mukayese edilemez. Bu tplink splitter ping yaparmı. Yapmazsa alıcam heralde. Siz ne diyorsunuz tavsiyeniz nedir hocam ? Net şifresi ve kullanıcı adımı aldım o iş ok.

• Apache Air Fighter kullanıcısına yanıt
    WAN kısmını anlayamadım, bahsettiğiniz TP link cihazı takınca çalışırmı bilmiyorum. O şekilde bir cihazla çalışsa ONT cihazları olmazdı, sanırım fiber altyapıya göre cihazlar değişiyor. Sizde normalde fiber doğrudan modeme mi bağlanıyordu ? Operatöre sorsanız daha iyi olabilir.

• quote:

WAN kısmını anlayamadım, bahsettiğiniz TP link cihazı takınca çalışırmı bilmiyorum. O şekilde bir cihazla çalışsa ONT cihazları olmazdı, sanırım fiber altyapıya göre cihazlar değişiyor. Sizde normalde fiber doğrudan modeme mi bağlanıyordu ? Operatöre sorsanız daha iyi olabilir.

Varmı yeni beta yazılım?
  • Hocam normal ttnet hipernet kullanıyordum. Şimdi fibere geçince optik kablo wan'a girmiyor. Ucu farklı. Cat veya rj45 den farklı ucu var fiber optik kablonun.

Edit: işte heralde verdikleri modemde ont var. Ethernete kendisi çeviriyor. Çünkü uç optik. Digital kablo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apache Air Fighter -- 22 Şubat 2018; 20:58:53 >
  • Çıkınca yazarım, vaz geçtim kendimi banlamaktan.

• 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.