Şimdi Ara

Asus 15.4' notebook T7700 işlemcili 200tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

duo T7700
    Nvidia 8600m
    2gb ram
    250gb hdd

inidirim için mesaj atmayın

makinenin kasasında problem var, kullananlar bilir asusun bu serisinin kasası çok narindir, özellikle ekran menteşeleri hemen kırılır, bu notebookunkide kırıldı, ekrana giden filmde hasar gördü bu sırada, ekranın renkleri ve görüntüsü bir değişti bu filmden dolayı, tamirci yenisini takarsa bir daha aynı şeyin olacağını, isterseniz kendi yaptığımız metal menteşeleri takabilceğini soyledi, bizde taktırdık, kasas dıştan kırık gözüksede içerde plastik menteşelerin yerine metalleri düzgün çalışmaktalar, şimdi menteşelerde bir problem yok ama ekran filmi o şekilde kaldı, bunun haricinde kasasında gene kenarlardan tutup kaldırırken oluşan 1 çatlak daha var(fotoğraflarde var)

yani lcd takıpi masa üstü PC olarak kullanmak için daha ideal, yada artık eskidiği için ucuza eski bir kasa alıp yenileyebilirsiniz, işlemcisi biraz ram takviyesi ile çok iyi iş çıkaracaktır.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Asus 15.4" notebook T7700 işlemcili 200tlAsus 15.4" notebook T7700 işlemcili 200tlAsus 15.4" notebook T7700 işlemcili 200tlAsus 15.4" notebook T7700 işlemcili 200tlAsus 15.4" notebook T7700 işlemcili 200tlAsus 15.4" notebook T7700 işlemcili 200tlAsus 15.4" notebook T7700 işlemcili 200tlAsus 15.4" notebook T7700 işlemcili 200tlAsus 15.4" notebook T7700 işlemcili 200tlAsus 15.4" notebook T7700 işlemcili 200tlAsus 15.4" notebook T7700 işlemcili 200tlAsus 15.4" notebook T7700 işlemcili 200tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jeofizikci -- 27 Nisan 2017; 18:8:56 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Hocam bence fiyat yüksek. İndirim şart.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: damattween

Hocam bence fiyat yüksek. İndirim şart.

250tl yazıcam oraya sonra bu sefer pazarlık sünnettendir diyip 200tl teklif edilecek, barı bu şekilde 250 teklif ederler. orda 300 yazmaya devam edeceğim.

• 250 teklif veren oldu mu acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: emrah555

250 teklif veren oldu mu acaba?

tabiki notebooka 300-400 verenler var, hergün 250-300e isteyenler varda ben ayrılamıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: jeofizikci

quote:

Orijinalden alıntı: emrah555

250 teklif veren oldu mu acaba?

tabiki notebooka 300-400 verenler var, hergün 250-300e isteyenler varda ben ayrılamıyorum

harikasin hocam valla hayirli alisverisler

• emrah555 kullanıcısına yanıt
    eyvalah hocam, hayırlı alışverişler.

• Ekrana giden filmden olmuyor o ayni model bendede var ayni sorunu yaşadım bende menteşeler kırıldı ekran renkleri karışti yoğunlukla kırmızi olarak görünüyor ekran fakat o filmin anakarta bağlandığı yerde oluyor sorun ben filmi değiştirttim ama sorun ayni devam ediyor anakarttaki soketin değişmesi gerekiyo benim ve ince işçilik olduğu için ben bulunduğum yerde yaptiramadim yapacak yok elimde böyle kaldi makina , anakart arıyorum bende çıkma buna..Seninkinin sorunuda büyük ihtimal böyledir kardeş..

• quote:

Orijinalden alıntı: Renovatio90

Ekrana giden filmden olmuyor o ayni model bendede var ayni sorunu yaşadım bende menteşeler kırıldı ekran renkleri karışti yoğunlukla kırmızi olarak görünüyor ekran fakat o filmin anakarta bağlandığı yerde oluyor sorun ben filmi değiştirttim ama sorun ayni devam ediyor anakarttaki soketin değişmesi gerekiyo benim ve ince işçilik olduğu için ben bulunduğum yerde yaptiramadim yapacak yok elimde böyle kaldi makina , anakart arıyorum bende çıkma buna..Seninkinin sorunuda büyük ihtimal böyledir kardeş..

değil hocam, menteşeleri yapan tamirci soyledi. ama her durumda masa üstü kullanılacak bir notebook durumunda artık.

• Parçaları satsaydiniz şimdiye fazlasını kazanırdinız.

İşlemci 50 lira.

Ekran kartı 70-100 lira

2 GB 1+1 ise toplam 20 lira

Cd sürücü 30 lira.
    HDD 50 lira.

Kılı tüyü yumağı

Vs.vs uzar gider.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyazid84 -- 26 Ekim 2017; 22:15:11 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.