Şimdi Ara

Assetto Corsa (2014) [ANA KONU] (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.487
Cevap
75
Favori
315.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • NetcarPro aldım 5 euroya bu oyunu denemek için. Bazı sıkıntılar mevcut gibi araba bariz dönmüyor mesela direksiyonu 360 dereceye ayarlıyorum oyunda kalibrasyon yapıyorum ama nafile araç dönmek istemiyor sanki 900 dereceymiş gibi hissettiriyor oyun ilginç geldi bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hardtouch -- 28 Şubat 2013; 21:23:42 >
  • G25 ile kullanan varmı acaba, benim boşluk olayını hala çözemedim merak ediyorum başka yaşayan varmı bu problemi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzanSRC

Herkesin oynadığı Technology Preview mi yoksa Netkar Pro keyi ile Kapalı Betaya mı giriliyor sadece? Ayrıca bunun içinde Netkar keyi lazım mı??

Tech preview, netkar key'i ile oynuyoruz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ninapersson

vitesi ve hızı gösteren göstergeler nasıl açılıyor acaba?

Arabayı süreceğin ekrana girince fareyi ekranın sağ tarafına doğru sürükle, istediğin seçeneği inceleyip açabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Banzai!

hemen deneyelim

yeni indirebildim birazdan denemiş olurum heralde
  • 15 dk süren eziyetin ardından direksiyon ayarlarını yapabildim. ama yinede tam yapamadım. çünkü direksiyon dönmüyor. 180 derece dönüyor, devamı gelmiyor. sanıyorum bunun bir ayarı yok. yani 900 derece dönebilen bir direksiyon olması şart. netkar pro da böyle değildi. fiat 500, vintage gt gibi araçlarda hiç sorun çıkarmıyordu aynı direksiyon. bu araçlarında direksiyonu 900 derece dönüyordu halbuki.

acaba ben mi bulamadım ayarını?
  • quote:

15 dk süren eziyetin ardından direksiyon ayarlarını yapabildim. ama yinede tam yapamadım. çünkü direksiyon dönmüyor. 180 derece dönüyor, devamı gelmiyor. sanıyorum bunun bir ayarı yok. yani 900 derece dönebilen bir direksiyon olması şart. netkar pro da böyle değildi. fiat 500, vintage gt gibi araçlarda hiç sorun çıkarmıyordu aynı direksiyon. bu araçlarında direksiyonu 900 derece dönüyordu halbuki.

Direksiyon ne marka bende G27 var bir problem olmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: pzero_nero

quote:

15 dk süren eziyetin ardından direksiyon ayarlarını yapabildim. ama yinede tam yapamadım. çünkü direksiyon dönmüyor. 180 derece dönüyor, devamı gelmiyor. sanıyorum bunun bir ayarı yok. yani 900 derece dönebilen bir direksiyon olması şart. netkar pro da böyle değildi. fiat 500, vintage gt gibi araçlarda hiç sorun çıkarmıyordu aynı direksiyon. bu araçlarında direksiyonu 900 derece dönüyordu halbuki.

900 derece direksiyonlarda sorun yok. benim direksiyon 180 derece dönüyor. oyundaki direksiyonda 180 derece dönüyor. bir ayarı olması lazım.
    logitech driving force ex alet.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: pzero_nero

quote:

900 derece direksiyonlarda sorun yok. benim direksiyon 180 derece dönüyor. oyundaki direksiyonda 180 derece dönüyor. bir ayarı olması lazım.
    logitech driving force ex alet.

Hımm bilemiyorum. Tam sürümde mutlaka hallolur bu tip sorunlar sanırım...

• oyun içerisindeki ayarlardan ne ayarlarsanız o kadar dönüyor dreksiyon. Ben g25 ile 900 derece ayarladım. Oyuna girip ordanda 900 yapınca bire bir aynı dönüyor. Eğer g25 900 ayarlı iken oyundaki ayara 180 yaparsam ben 900 çeviririm ama oyunda dreksiyon 180 döner.
    Yani iki yerden ayar yapmak lazım.

Bu arada bu oyunun tam sürümü ne zaman çıkacaksa çıksın nefret ettim lotus dan ve o pistten. Şu güzellim 458 ile bmw leri kullanmak isitiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LETHALDOZE -- 2 Mart 2013; 18:41:14 >
  • Bu arada 0.96 olan betanın0,98 isimli bağzı hataların giderilmiş ve bikaç ek özellik ile yenibetası yayımlandı. Az önce görüp indirdim. bakalım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: LETHALDOZE

Bu arada 0.96 olan betanın0,98 isimli bağzı hataların giderilmiş ve bikaç ek özellik ile yenibetası yayımlandı. Az önce görüp indirdim. bakalım :)

aynı araç ve aynı pist olduğundan gerek yok indirmeye

ayrıca koltuk ayarı eklesinler,önümü göremiyorum
  • böyle saçma iş mi olur ya
  • 0.98 versiyonunu yükleyince optimizasyon biraz daha iyi gibi oldu, sizce de öyle mi?
  • her seferinde 250 mb mi indiricez acaba?

Bir de şöyle bişi yaptım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erulu -- 3 Mart 2013; 21:43:33 >
  • ben en son 1:26ya düştüm ama oda 1:26,996 mı öyle bişey :D sinir oldum şu aşırı önden kayma olayı böyle olacaksa bu mükemmel oyuna gölge düşürür bence. Hiç bir viraj çıkışı gaza oturamıyoruz hatta gazı stabil bile tutamıyoruz aşırı derecede kayıyor önden araba. İnşallah bu lotusdaki incecik ön lastiklerden dolayıdır. Koymadılar betaya adam gibi araba gittiler lotusu koydular. Abart olsaydı ona bile razıydım...
  • ağız tadıyla bi süremedim.viraja girmemle yoldan çıkmam bir oluyor direksiyon dönmediği için
  • quote:

ağız tadıyla bi süremedim.viraja girmemle yoldan çıkmam bir oluyor direksiyon dönmediği için

sizin dreksiyon nedir. Birde nkpro key ilemi oyunu aktive ettiniz
  • quote:

quote:

ağız tadıyla bi süremedim.viraja girmemle yoldan çıkmam bir oluyor direksiyon dönmediği için

sizin dreksiyon nedir. Birde nkpro key ilemi oyunu aktive ettiniz

önceki sayfada yazmıştım logitech driving force ex. evet nKpro keyi ile aktive ettim.
  • quote:

ben en son 1:26ya düştüm ama oda 1:26,996 mı öyle bişey :D sinir oldum şu aşırı önden kayma olayı böyle olacaksa bu mükemmel oyuna gölge düşürür bence. Hiç bir viraj çıkışı gaza oturamıyoruz hatta gazı stabil bile tutamıyoruz aşırı derecede kayıyor önden araba. İnşallah bu lotusdaki incecik ön lastiklerden dolayıdır. Koymadılar betaya adam gibi araba gittiler lotusu koydular. Abart olsaydı ona bile razıydım...

viraj içinde sol ayak fren tavsiye ederim, kıçı güzel dönüyor lotusun o zaman
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.