Şimdi Ara

Assassin's Creed Valhalla (1.1.2__1.2.0.1) Türkçe Yama (- v40_Final -) ~%98 [OpenAI GPT-3 Translate] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.155
Cevap
65
Favori
335.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
240 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bekledigimden çok daha başarılı. ciddi anlamda. eline sağlık. altyazılar da buna yakın olacaksa harikı iş.

• Helal olsun tüm emeklerinize

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ZART deyince yama ZURT deyince yama bu ne hız arkadaş.

Elinize sağlık. Birçok kişi faydalanacaktır sayenizde şüphesiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi black100 -- 19 Kasım 2020; 22:4:18 >
  • Hep dediğim gibi yakında 100 dil çeviren yapay zekalar çıkacak ve bu Türkçe oyun çilemiz bitecek. Otomatik dublaj ve alt yazı ekleyecek tamam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Reis ellerine sağlık. çok teşekkür ederim Açıklamada belirtmişsinya hataları belirtin diye nereden belirtelim sana. *Görev adında ''...'nın yanına dön'' diye değil de ''...ya dönüş'' diye çevirmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: gunduzkerimcan

Reis ellerine sağlık. çok teşekkür ederim Açıklamada belirtmişsinya hataları belirtin diye nereden belirtelim sana. *Görev adında ''...'nın yanına dön'' diye değil de ''...ya dönüş'' diye çevirmiş.

işte hatalı yerlerin resmini çekersen toplu halde rar la özel mesaj olarak bana yolla yardımcı olmak istiyorsan :D sonraki versiyonda o hatalar düzelmiş olur fazlası ile.

• altyazı için beklemedeyizzz....

• Adam yapıyo yaa

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arman09 kullanıcısına yanıt

adam çünkü kardeşim :D

• ADAMSIN SEN LAF ATANLARA ALDANMA REİS

• güzel yapmış cidden. altyazıyı da atsa artık süper olcak beeee

• Vallahi mükemmel hafta sonunu dört gözle bekliyorum arada da sayfayı f5liyorum çıksın ki direk oynayalım :D

• Adaaam. Azərbaycanda yaşadığım üçün bizdə burda hər acv alan adamda oyun rusca olaraq gəldi və bu yama məndə ona görə işləmədi. Ama sağolsun mənim üçün rus versiyaya uyğun hazırladı və atdı. Hətta əvvəldən də subtitles rusca idi və onu da ingiliscə eləməyimə yardım elədi. Adamsın <3

• altyazı gelince kaldığım yerden devam edeceğim beklemedeyiz  

• Teşekkürler

• Emeğinize sağlık.

• hocam altyazı hafta sonuna yetişirmi acaba ?

• 3 tane Valhalla çevirisi yapılıyor dimi şu an, yanlış mıyım?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.