Şimdi Ara

^^Arsenal Fan Club^^ Mikel Arteta (588. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.787
Cevap
35
Favori
359.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 586587588589590
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Cech, Bellerin, Mustafi, Koscielny, Monreal, Coquelin, Xhaka, Oxlade-Chamberlain, Iwobi, Welbeck, Giroud

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D. -- 4 Mart 2017; 19:50:59 >
  • alexis sanchez 11de yok. sakatlığımı vardı sanchezin?
  • Mesut ozil sakatmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • liverpool gol bulmasına rağmen arsenal karşısında atakları var. 1-0 liverpool önde.
  • Monreal, Coquelin, Ox falan bunlar Arsenal'de oynayamaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3-1 oldu.

Organize olmakta zorlanıyor takım çok zayıf kadro.
  • ^^Arsenal Fan Club^^ Mikel Arteta

Sarri gelsin de lig iyice Game of Thrones'a dönsün.

• Xhaka-monreal-coquelin sezon sonu mutlaka yollar ayrılmalı bu kadar vasat oynanmaz haftalardır.Chamberlein yedek olarak durabilir.Giroud da öyle.Bu maç ile ilgili dusuncem Wenger sezon sonu takımdan ayrılacağını bir an önce aciklamali.Zidane sallantıda sayılır,belki Wenger -Real buluşması gerçek olur sezon sonunda.Bizede hırslı ve sözünü dinletebilecek bir teknik adam lazim

• Wenger hocam Sanchezi ilk11e almadiggina gore tura inanio. Loserlotti varken Arsenal turu geçerse, sasirmayin.

MS Tahmini skor; Arsenal 4-0 Munih at fava bekle.
  • Alexis Sanchez, yaz döneminde takımdan ayrılmak istediğini yönetime iletti. (Daily Mirror)
  • PSG, yaz transfer döneminde Alexis Sanchez'le sözleşme imzalayacak. (Sky Sports)
    Kalbim sıkıştı

-----

Wenger, ilk 4 dışında kalma ihtimali hakkında: "Bu durumda bulunma ihtimalimiz var, o yüzden odaklanmamız lazım."

Wenger: "Maçın başında oynamadık, oyuna girmemiz zaman aldı. Basit goller yedik. Bunu beklemiyorduk."

-----

İlk yarı sahada yoktuk. Liverpool da çok da mükemmel bir oyun oynamadan skor avantajını aldı. 2.yarı oyuna Alexis girince takım biraz hareketlendi ama yetmedi. Tabi ben bu hareketliliği sadece Alexis'e bağlamıyorum. O hareketliliğin sebebi merkezin değişmesi. Coquelin - Xhaka düz bir orta saha. Bu ikiliyi Mesut oynadığı zaman kompanse ediyordu. Mesut'da olmayınca çok göze battı. İlk yarıda Coq'un elden verdiği 4 tane top var. 2.yarı Coq çıktı, merkezi Xhaka-Ox yaptık takım top oynamaya başladı. Tesadüf değil bu. Orta sahada 2 tane elma oynarsa baskı yediğinde mala dönersin. Xhaka iyi adam, kumaşı belli ama bu adamın yanında mobil birisi lazım. Xhaka-Santi-Mesut orta sahasında akıyorduk. Santi sakatlandı, yerine oynayacak Ramsey sakatlandı. Kanser başladı. Bu düzende Xhaka da kötü gözüküyor haliyle. Coquelin de sadece yanında Santi varken oynasın lütfen. 75 de Emre Can'ın atılması gerekiyordu ama atılmadı. Hakem atamadı. 3.golde de Origi ofsayttaydı. Tabi genel olarak maçı Liverpool bizden daha çok hak etti. Şu anda kulüpte büyük bir kaos hakim. Ne olacağı belli değil. Bu ayın sonunda bazı şeylerin netleşeceğini düşünüyorum.

-----

Golümüz

2-1 | Welbeck - https://twitter.com/TerjeAFCx/status/838098966654955524

• Ospina, Bellerin, Kostafi, Gibbs, Xhaka, Ramsey, Ox, Welbeck, Lucas, Alexis

Bana göre çıkması gereken kadro bu. En azından heyecanlı bir maç izleriz.
  • UMARİM Akşama güzel bir maç izleriz.En azından 1-0 2-0 kazanalim bari takıma biraz moral olur.Ligde çok tehlikeli bir konumdayız.Kadro güzel umarım Ramsey ekstra bir performans sergiler

• iwobi kadroda yok. lucas perez gene yedek. welbeck in 11 de olması iyi. orta sahanın ortasında xhaka eamsey var o da iyi. çünkü gol gerekiyor arsenale ne kadar tur ihtimali az olsa da.

lucas perez neden 11 de düşünülmüyor merak ederim arsenale bakınca. transfer edildiğinde ne amaçla transfer edildi diye soruyor insan.

ve lucas perez kaliteli oyuncu, oynadığı maçlarda da iyi oynamıştı çoğunlukla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: D.

Ospina, Bellerin, Kostafi, Gibbs, Xhaka, Ramsey, Ox, Welbeck, Lucas, Alexis

Tam 10 kişi yazmışsın diyecektim Kostafi'yi gördüm son anda ayıktım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mAtes52

quote:

Orijinalden alıntı: D.

Ospina, Bellerin, Kostafi, Gibbs, Xhaka, Ramsey, Ox, Welbeck, Lucas, Alexis

Tam 10 kişi yazmışsın diyecektim Kostafi'yi gördüm son anda ayıktım

• 
Sayfa: önceki 586587588589590
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.