Şimdi Ara

^^Arsenal Fan Club^^ Mikel Arteta (647. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.787
Cevap
35
Favori
359.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 645646647648649
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

PES 5 zamanları, çılgınlar gibi Arsenal'i alıp oynardım koca gün.

Hey gidi günlerrr.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elric.

artık arsenal in önünde kimse duramaz
    +1

Tutmayin artik Arsenali onumuzdeki 5 yil icinde Sampiyonluk gelir
  • Wenger'den sonra takima ayni sempati ile yaklasabilir miyim emin olamiyorum. Wenger 1000 macina cikti, 6 yedik, agladim, butun hafta sinirli sekilde dolastim.

Wenger Arsenal demekti. Gorevi kulup icinde mutlaka devam edicektir en azindan oyle umuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnsan üzülüyor be...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: QualityDommage

Luis Enrique isteriz
    Ne luis Enrique'si ya.Ya sarri yada simeone gelmeli.Soru işareti olan kimse gelmemeli bu saatten sonra.Bizim direk başarıya ihtiyacımız var.

• Ne demek Wenger gidiyor!

• Wengerle büyüdük bee valla üzülüyorum, icimden bi ses zaten dususteyiz iyice kotu olacagiz diyo

• Jose_Gökhan kullanıcısına yanıt
    Oldu başka bir isteğin? Guardiola gelsin o zaman. Sanki pazardan karpuz alınıyor. Adamların çalıştırdığı takımlar var. Kaldı ki Simeone benim ilk tercihim fakat Arsenalin artık değişik oynamaya tahammülü yok. "Defans yapayım bitane kontradan atarım " bunları çekemeyiz biz. Çatır çatır top oynatacak adam lazım. Tuchel de olmamalı asla. Peter Boscz bile olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Oldu başka bir isteğin? Guardiola gelsin o zaman. Sanki pazardan karpuz alınıyor. Adamların çalıştırdığı takımlar var. Kaldı ki Simeone benim ilk tercihim fakat Arsenalin artık değişik oynamaya tahammülü yok. "Defans yapayım bitane kontradan atarım " bunları çekemeyiz biz. Çatır çatır top oynatacak adam lazım. Tuchel de olmamalı asla. Peter Boscz bile olur
    Şu oyuncu yapısına zaten Simone gelse başarısız olur, sizin mutlaka alman ekolu sahibi bir adama ihtiyacınız var Tuchel zaten kapıldı Boscz bvsde tam bir fiyasko yaşadı en iyi tercih Nagelsmann olacaktır.
  • fluox kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle benim gönlümden geçen Joachim Löw. Zor, istemeyenler de var ama gelirse çok başarılı olur bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Arsenal istikrarlı bir futbol mu oynuyor sanki.Bu takıma futboldan önce ruh lazım.Takımı motive edecek teknik adam lazım.
  • Jose_Gökhan kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle yazdığına katılıyorum dostum. Önce dediğin gibi takıma ruh lazım, hırs lazım, oyuncuların hatta taraftarın adamakıllı motive edilmesi lazım. Bu şartları karşılayabilecek, yerine getirebilecek bir hoca lazım haliyle de.

• Kısa vadede Favre tercihim zaten seneye kimse şampiyonluk beklemesin.
  • Auba Bosz hocamı burada da yer.

• Arsene Wenger: "Karışık duygular içindeyim. Tüm övgüleri duyuyorum. Sonrasında ise kendi cenazemde olmak gibi duygular hissettim. Bundan sonra ölmeye ihtiyacım yok."
  • Arsene Wenger: "Yorulduğum için ayrılmıyorum. Bu kulübün tüm dünyada İngiltere'de olduğundan daha fazla saygı gördüğüne inanıyorum. Taraftarlarımız kulüpte istediğim birlik görüntüsünü vermiyordu. Bu çok acı verici bir durum. Taraftarımızın mutlu olması için acı çekmeye hazırım."

Üzdün be reyiz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: BoJack Horseman

Auba Bosz hocamı burada da yer.

Aynen B0sz çok iyi hocaydı zaten
  • teknik direktorluge mikel arteta soylentileri var.

• Arsene Wenger gitmeden önce son skillerini gösterebilecek mi bakalım.Bu kupayı mutlaka almalıyız,umarım atletico asılmaz maça
  • Arsenal bu maçı kazansa bile Madrid in büyüklüğü tartışılmaz. Sen ne büyük adamsın Simione! Takımın 10 kişi olduğunu ilk 10dk yı izlemeyen anlamaz.
  • 
Sayfa: önceki 645646647648649
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.