Şimdi Ara

silinsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
21
Favori
6.874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marins -- 3 Ağustos 2018; 15:24:35 >

• ASUS GTX 560 TI ekran kartında driveri yüklendiğinde simsiyah ekran geliyor format atmaktan başka çözüm olmuyor driver ayarlarını kapatırsan çalışıyor ne kadara satın alırsın ?

silinsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TrRD

ASUS GTX 560 TI ekran kartında driveri yüklendiğinde simsiyah ekran geliyor format atmaktan başka çözüm olmuyor driver ayarlarını kapatırsan çalışıyor ne kadara satın alırsın ?

silinsin

pm kullanınız hocam

• selam hocam. 3 adet gtx 760 ekran kartı var elimde. 3ünde de aynı sorun mevcut. yardımcı olmanız mümkünmü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Naga

selam hocam. 3 adet gtx 760 ekran kartı var elimde. 3ünde de aynı sorun mevcut. yardımcı olmanız mümkünmü?

Pm den yanitlandi

• https://forum.donanimhaber.com/ekran-goruntusu-hk--129855363#129855363

Kontrol

• Evga GTX 980 ekran kartım için size PM attım. Dönüş yapmanızı bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The-Gun

Evga GTX 980 ekran kartım için size PM attım. Dönüş yapmanızı bekliyorum.

Yanıtlandı hocam
  • PM
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrBlack

PM

Yanitlandi

• Pm bıraktım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kunglao1

Pm bıraktım

Yanitlandi

• hocam r9 290 referans model var elimde. fakat bilgisayarı kullanırken "amd ekran kartı görüntülemeyi durdurdu" gibi saçma bir hata verip kendine reset atar gibi bi şekle giriyor ekran kartı. dolayısıyla kullanamıyorum. çözümü var mıdır? ne kadara mal olur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: allstarspectre

hocam r9 290 referans model var elimde. fakat bilgisayarı kullanırken "amd ekran kartı görüntülemeyi durdurdu" gibi saçma bir hata verip kendine reset atar gibi bi şekle giriyor ekran kartı. dolayısıyla kullanamıyorum. çözümü var mıdır? ne kadara mal olur?

pm den yanıtlandı
  • Bende de HD 7850 var. Arızadan sonra ekran kartının kendi sürücüsü yüklüyemiyordu bios ekranı ise nokta nokta bozukluklar vardı. Ancak windows açılınca çözünürlük hd kalitesinde çıkamasa da bu nokta nokta bozukluklardan yoktu. Sistemime yeni ekran kartı aldım sorun düzeldi.

Neyse sormak istediğim tamir edilebilir mi?

Bu ekran kartına arızalı olarak ne kadar paraverebilirsiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dangerwrestling -- 15 Aralık 2017; 12:38:37 >
  • Slm arkadasim elinde 7950 icin stencil kalibi varmi ben aliexpress ten iki tane farkli kisilerden aldim kalip tutmuyor yardimin olirsa sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: sabandemir

Slm arkadasim elinde 7950 icin stencil kalibi varmi ben aliexpress ten iki tane farkli kisilerden aldim kalip tutmuyor yardimin olirsa sevinirim

As bizde her cesit stencil var.gonderin yapalim.iletsim pm den lutfen

• hmmm.. güzel konu..lazım olabilir.. takipteyim..
  • Merhabalar,

KFA2 GTX 1080 EXOc kartıma, NvFlash64 ile KFA2 GTX 1080 HOG Bios'u attım. Atarken herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Hatta Subsystem hatası falan bile vermedi. İşin ilginç yanı tamamen farklı tasarıma sahip kartlar(EXOC referans tasarım HOF ise firmanın kendi tasarımı PWM sayıları farklı) Fakat flash işleminden sonra kart görüntü vermedi. iGPU ile giriş yaptım ve nvflash ile tekrar flashlamaya çalıştım. Fakat herhangi bir ekran kartı bulunamadı hatasını verdi. Donanım yöneticisinden GTX1080 gözüküyor ama üzerinde ünlem var. Muhtemelen cihaz kendini sisteme tanıtamıyor. Dos üzerinden başladım fakat NVflash artık dos desteği vermiyor. Anlayacağınız ilginç bir şekilde kart brick oldu. Overclock.net forumunda bir üye pci power pinlerini takmadan tekrar flashlamamı söyledi. Bir kaç kez kendi kartlarını bu şekilde kurtardığı olmuş. Yarın bunu deneyeceğim. Fakat eğer olmazsa tek çare bios chipini değiştirmek midir? Ya da chipe yazan bir cihaz var ise bu cihaza takıp orjinal bios'u yüklemek midir? Soğutucuyu söktüğümde DUAL BIOS yazıyor fakat herhangi bir switch falan yok. Gerçi aynı üye boardu'un başka kartlar tarafından da kullanıldığını ve sadece bir tasarım yapıp gerekli görüldüğü takdirde çift bios ile bios switchi konulduğunu söyledi. Ya da bir bios var ve bir de değiştirlmemek üzere olan default bios var ve bir jumper ile bunu yapabilir miyiz? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: TrRD

ASUS GTX 560 TI ekran kartında driveri yüklendiğinde simsiyah ekran geliyor format atmaktan başka çözüm olmuyor driver ayarlarını kapatırsan çalışıyor ne kadara satın alırsın ?

silinsin

Bendede 1 adet GTX 1070 var driver kurdukdan sonra siyah ekran verıyor wın sesleri geliyor ama ekran siyah neden aceba ?

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.