Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (177. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
34.529
Cevap
770
Favori
1.806.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Malesef hayır.
  • efesb kullanıcısına yanıt
    Yeni saat tanıtılmaycak gibi duruyor. Series 2 yi de neredeyse 2 yıl sonra çıkarttılar. Bu teknoloji yeni olduğu için çok güncellemeye gitmiyorlar.
  • gduman G kullanıcısına yanıt
    Denk geldi Birisine ingiltereden gelmiş kullanmıyomuş 370 tlye verdi letgodan buldum saat ve airpod müziğe ilgimi arttırdı😊

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mstfshnksk M kullanıcısına yanıt
    Hakikaten cok iyi fiyat. Sansliymissiniz, satan fiyatindan pek haberdar değilmiş herhalde

• Ekran kırılması ile ilgili ne tavsiye edersiniz dostlar. Yapabilecek bir şey var mıdır acaba?
    (ilk çıkan watch, siyah sport)
  • İnternette dedikodular ve tahminler var ama banada öyle geliyor ki bu sonbahar çıkmayacak sanki. Bu sonuçta saat olduğu için her sene yeni bir donanım ile çıkarırsa bir önceki model elinde olanın saati 1 yılda eski model haline gelecek.
  • Alüminyum, çelik ve seramik kasalar arasındaki fark nedir?

Bir de series 2 kullanan arkadaşlar saat ister istemez sağa sola çarpılıyor kolda dururken. Çok çizik oluyor mu ekran iPhone ekranları gibi narin mi?

• Merhaba! Arkadaşlar ios11 betayı deneyeyim dedim ama çok hata var bende tekrardan ios 10 geri döndüm ama şimdide apple eatch bağlanamıyorum çünkü apple watch beta 4 de kaldı ne yapabilirim bilgisi olan varmı?

• Seri 2 38mm mi yoksa Seri 1 42mm mi tercih ederdiniz siz? Aralarında tam tamına 153tl fark var.

İkisi de sport band.

Buarada artık saatler kutudan çıkmışıyormuş, o apple kutusu güzeldi yahu :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: efesb

İnternette dedikodular ve tahminler var ama banada öyle geliyor ki bu sonbahar çıkmayacak sanki. Bu sonuçta saat olduğu için her sene yeni bir donanım ile çıkarırsa bir önceki model elinde olanın saati 1 yılda eski model haline gelecek.

Bence de çıkmayacak. Ama yeni bantlar, renk tasarımı belki veya sponsorluk antlaşması olacak bana kalırsa. (adidas, under armour vb)

Daha sonraki yıl ise tamamiyle tasarımı değiştirecekler.

Siri'yi vs daha etkin kullanacakları birşeyler yapacaklar. Yeni saatlerin ben yuvarlak geleceğini tahmin ediyorum, daha uzun pil ömürlü, belki always on şeklinde çalışan ve daha ince.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kongor

quote:

Orijinalden alıntı: efesb

İnternette dedikodular ve tahminler var ama banada öyle geliyor ki bu sonbahar çıkmayacak sanki. Bu sonuçta saat olduğu için her sene yeni bir donanım ile çıkarırsa bir önceki model elinde olanın saati 1 yılda eski model haline gelecek.

Bence de çıkmayacak. Ama yeni bantlar, renk tasarımı belki veya sponsorluk antlaşması olacak bana kalırsa. (adidas, under armour vb)

Daha sonraki yıl ise tamamiyle tasarımı değiştirecekler.

Siri'yi vs daha etkin kullanacakları birşeyler yapacaklar. Yeni saatlerin ben yuvarlak geleceğini tahmin ediyorum, daha uzun pil ömürlü, belki always on şeklinde çalışan ve daha ince.

Tahminlerinize katılıyorum pil olayını 2 katına çıkarırlarsa pil rahat rahat 3 zorlayarak 4 gün gidedecek şekilde olması iyi olur. Bu sayede always on özelliği ile piyasadaki rakipleri ile durumu eşitlemiş olurlar.
    Sadece yuvarlar kadran tasarımı konusunda pek emin değilim. bence bu formatta kalır gibime geliyor.
    Onunda dışında yazılımsal gelişmeler illaki olacaktır, mesela Takvim de diğer aylarında görülebilmesi gerekli.
    Hafızada da bir miktar arttırım yapılıp offline harita yükleme imkanı gelmeli.

• Mstfshnksk M kullanıcısına yanıt
    Malesef düşüremezsiniz. Saati kullanmak istiyorsanız 11 e geri döneceksiniz
  • Arkadaşlar, içimde yine bir Apple Watch edinme isteği belirdi. Sıfırına o kadar para vermektense temiz bir ikinci el almanın daha mantıklı olduğunu düşündüğümden alış veriş sitelerine baktım. Mesela bir ay kullanılmış Apple Watch 2 için 1100 lira fiyat biçmiş bir satıcı. Fiyat çok iyi, ama güvenilir mi bilemiyor insan. Sahibinden gibi sitelerden böyle alış veriş yapanlar oldu mu hiç?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aliexpress'ten kayış getirten var mı? Kaliteleri nasıl?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ElPoderoso -- 10 Haziran 2017; 20:34:44 >
  • Samsung Gear S3 ile takas düşünen varsa mesaj atsın.

• Sahibinden.com sitesinde 1100 ve 1150 liraya biri açılmamış, biri de bir aylık iki tane series 2 buldum, ama adamlar önce parayı istiyorlar, ben de güvenemiyorum.

• Apple Watch Sıfır 2.nesil 42mm

İlan No: 448157096

http://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-giyilebilir-teknoloji-apple-watch-sifir-2.nesil-42mm-448157096/detay

• 1 aylık APPLE WATCH 2 / 42mm - TR Garantili

İlan No: 448193471

http://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-giyilebilir-teknoloji-1-aylik-apple-watch-2-42mm-tr-garantili-448193471/detay

• basyigit B kullanıcısına yanıt
    Bu seri 1

• quote:

Orijinalden alıntı: ElPoderoso

Aliexpress'ten kayış getirten var mı? Kaliteleri nasıl?

2

• 
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.