Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (499. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
34.529
Cevap
770
Favori
1.806.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 497498499500501
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar sağlık uygulamasın da tansiyon gibi seçenekler var apple watch tansiyon ölçebiliyor mu ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • -tayfun- - kullanıcısına yanıt
    Hocam bu maç skoru gösterme olayı nasıl oluyor. Yani webde arananlara göre mi? Ya da Siri’ye maç skoru sorunca belli aralıklarla bunu öğreniyor mu? Nasıl işliyor süreç tam olarak??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Darklesss D kullanıcısına yanıt
    Merhaba, evet aynen öyle. Ben durmadan fener maçı ne zaman, fener maçı kaç kaç diye sorarım siriye oradan öğreniyor ve siri kadranına ekliyor. Örneğin Barcelona maçınıda ekliyor maç yaklaştığı zaman, onuda soruyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -tayfun- -- 22 Aralık 2019; 21:40:56 >
  • yayhan34 kullanıcısına yanıt
    Hayır ölçmüyor ama harici akıllı tansiyon aleti alınırsa onun uygulaması aracılığıyla sağlığa kaydeder.
    Çok iyiymiş hocam..:) Teşekkür ederim cevap için..

• Darklesss D kullanıcısına yanıt
    Rica ederim, bencede.
  • BABACAN17 kullanıcısına yanıt
    Bende niye çıkmadı :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: -tayfun-

Çok sevdiğim özelliklerden biri sirinin alışkanlık öğrenmesi. Saatten siri kadranında maçı görebiliyorum direk. Tabi forza FotMob gibi uygulamalarda var bildirim alacağımız.

Maç bildirim olayını bende alıyorum Score 365 var , Forza var. Bunlar bildirim olarak skor veriyor ama bu siri de önerme olayını bilmiyorum. Tam olarak nasıl oluyor? Herhangi bir uygulamadan bağımsız sadece Siri ye sorduk diye otamatik maç saatini falan mı hatırlatıcı şeklinde belirtiyor Siri watch face te?
    Bu özellik hoşuma gitti biraz açar mısınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efesb -- 22 Aralık 2019; 23:9:36 >

• efesb kullanıcısına yanıt
    Evet siri watch face te alışkanlıklarımız sıralanıyor gün içinde değişebiliyor. Fenerin maçı ne zaman, fener maçı kaç kaç diye soruyorum mesela durmadan, onu öğreniyor ve maçtan 1-2 gün önce beliriyor ekranda. Maç sırasında da canlı olarak birkaç dk da bir güncelliyor kendini. Örneğin apple haritada ev ve iş arası gidip geldiniz ve navigasyon kullandınız, o ev ve iş arası navigasyon beliriyor başlat diye. Kurduğumuz alarm, hatırlatıcılar vs kısaca günlük alışkanlıklarımızı öğrenip siri kadranına koyuyor. Tabi bunların olması için telefonun kendi ayarlarında siri ve aramada siri önerilerini açık tutmamız gerek.
  • Arkadaşlar merhaba.
    Türkiyede uygun fiyata kordon satışı yapan, önereceğiniz satıcılar var mı?
    N11 ölücülerinden kurtulmak istiyorum artık.
    Ancak yurt dışından sipariş verip aylarca beklemek de istemiyorum. Yurt dışı fiyatının 5-10 lira fazlasını vermeye razıyım o sıkıntı değil.

• rocker35 kullanıcısına yanıt
    Bende seri 4 var herşey her zaman açık ortalama bu konum ve arka plan uygulamaları kapatınca 3 zorlanabilir diye düşünüyorum

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaferli -- 23 Aralık 2019; 1:27:30 >
  • 2500TL ye Amerika dan alınma sıfır jelatinli kutusunda space gray 40mm 5. Seri buldum

1 yıl garantisi varmış ulusalrarası, alıp almama konusunda kararsız kaldım. 40/44mm çok farkedermi?

• Natsukaw.S kullanıcısına yanıt
    40 olanları zaten 2800 e buluyorsunuz bence değmez

• zaferli kullanıcısına yanıt
    4 ün şarjı iyi gidiyor zaten ya 5 te aod kapattığımda benimde 2 gün rahat gider 3 ü bilmiyorum deneyip görmek lazım yarın denerim 😄

• Arkadaşlar şuan watch 3 alınır mı ? 5 ile arasında uçurum fiyat farkı var. 3 serisi 1500 ve civarında bulunabiliyor. Yorumlarınızı bekliyorum

• rocker35 kullanıcısına yanıt
    Kapatıncada bi anlamı kalmaz sırf şarj uzun gitsin diye bence pili daha yüksek koymaları gerekti seri 4e göre diğer markalar bu konuda daha iyiler ,AOD olayı güzel seri 4 ilk çıktığında en büyük eksiklik bu bence diye geri bildirim yapmıştım WatchOS 6 beta sürümünde eklenmesi içinde geri bildirim yaptık ama adamlar seri 5 e koydular maalesef yazılımla halledilebileceği düşüncesindeyim ben samsung gear s3 te bile varken bizde olmaması kötü
    O konuda hemfikiriz 3000 lira seviyesindeki bi cihazın şarjı 2 gün mü dayanır 3 gün mü diye konuşmamalıyız adamlar 4 te 1 parasına 1 hafta şarjı giden cihaz yapıyorlar bu kadar zor olmamalı bunu yapmak hele ki apple için bence tamamen satış stratejisi bu ama yakında bu hatayı görüp vazgeçerler umarım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rocker35 -- 23 Aralık 2019; 9:19:29 >
    Huawei bile 2 hafta süre veriyor pile bir tık daha yüksek olsaydı değerler  birşey kaybetmezdi, nedir bu cihazlarında pili basit tutmak anlamış değilim.

Detaylı açıklamalarınız için teşekkür ederim. Alışkanlıklar hakkında bilgim vardı ama maçları hatırlatabildiğini bilmiyordum.
    Fakat bir sorum var sizin maçların saatini doğru veriyor mu SİRİ? Ben bir deneme yapıp Galatasaray ın maçı nezaman diye sordum. Bana Cumartesi saat 21:00 de cevabını veriyor.
    1 saatlik bir sapma var saat farkı yüzünden. Sizde de öyle mi? Bunu nasıl düzeltebiliriz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efesb -- 23 Aralık 2019; 10:59:19 >
  • 44 mm orijinal product red sport loop bulamıyorum. Apple kendi sitesinde yeni product red sport loop var. kullanan var mı fotoğraf paylaşabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yokyere -- 23 Aralık 2019; 11:3:55 >
  • 
Sayfa: önceki 497498499500501
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.