Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (330. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: nimbuzz Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
34.524
Cevap
769
Favori
1.806.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 328329330331332
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Daha öncede yazılmıştı. Bende Şubat ortası aldım Amerika dan getirilen. EKG çalışıyor, bölgeyi değiştirmeye gerek yok. Ama ios 12.2 de Amerika dan alınmış cihazlarda bile eğer Amerika dışındaysa çalışmayacak deniyor. Şu an 12.2 betada kullananlar var ama belli değil sonra nasıl olur. Daha önceden aktif edilmiş ise kullanmaya devam edebilecek ama 12.2 yi yükledikten sonra saati aktif ederken ayarlama kısmında engel gelecek deniyor. Bakalım nasıl olacak.
  • Blackrz kullanıcısına yanıt
    Amerikadan alınan LTE model saatlerin burda çalışacağı garantisi yok orası şuan belirsiz. Adı üstünde "elektronik Sim" önce burda bir altyapısının olması ve saatin burada o hizmeti veren operatöre uygun olması gerekiyor.
    Misal "Wifi calling" özelliği bugün Türkiyde sacece Turkcell ve Vodafone operatörlerinde var. Elinde iphone u, mac i, veya apple watch u olan biri TurkTelekom da bu özellikten mahrum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efesb -- 24 Mart 2019; 22:6:1 >
  • -tayfun- - kullanıcısına yanıt
    Çok mantılı bir açıklama yapmışsınız. Aslında normalde Amerikandan alınmış olsa bile bu özelliğin Amerika dışında çalışmaması gerekiyordu. Apple ın planı buydu özellik açıklamalarına bakarsanız bu şekilde anlaşılyor zaten. Ama özellik çıktığında bence Apple burda yazılımsal bir hata yaptı ve bölge ayırt etmeksizin tüm Amerikadan satın alınmış cihazlarda bu açıldı son sürümde ve gelecek sürümde buna birde bölge kısıtlaması getirecektir.
    Tavsiyem, Amerikadan bu saati almış ve bu özelliğe önem verip kulllanan arkadaşlar yeni sürüm çıkıp ne olduğu anlaşılmadan yüklememeleri. EKG özelliğini kaybedebilirler.
  • efesb kullanıcısına yanıt
    Evet kaybedilebilir. Ama önceden aktif edenlerinki gitmeyebilir belkide gider, bakalım. Kendi adıma 1 buçuk ayda 2 kez deneme amaçlı kullandım. 12.2 yi gitse bile yükleyeceğim. Ama kullananlar beklesin hemen güncellemesin tabi.
  • -tayfun- - kullanıcısına yanıt
    Anlaşılan Türkiye'den alınan cihazda EKG hiçbir şekilde çalışmıyor. Amerikadan almak şart!

O zaman Türkiye'den alıp kendimi sıkıntıya sokmaya gerek yok.

Teşekkür ederim bilgi için arkadaşlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bugün günlerden uzay.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

Bugün günlerden uzay.

hocam loop band kutu içeriğinden çıkan mı yoksa ayrıca mı aldınız? benim kutudan çıkan bant kahverengimsi
  • colaker kullanıcısına yanıt
    Kutu içeriği hocam.

• bende sonunda amerikan LTE aldım. EKG denemesini de yaptım çalışıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakankapyapar -- 25 Mart 2019; 15:4:30 >
  • Walkie Talkie ‘ yi silmiştim, nasıl geri yükleriz?

• Merhabalar, apple watch'umu iphone'a bağladığımda önceden telefonuma gelen mesajlar saatime bildirim olarak geliyor bu durumun bir çözümü var mıdır acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakankapyapar

bende sonunda amerikan LTE aldım. EKG denemesini de yaptım çalışıyor
    hayırlısı olsun nereden ne kadara aldınız hocam
  • Bende dun40mm modelini Vatan nigisayardan 2700 + yedek kol bandı (spor band) hediyesi ile beraber aldım. Gittigidiyor Teknosa magazasında aynı fiyata 44 alabiliyordum ama bilegim 160 mm oldugu icin 40 mm modeli hem bana hem yanımda gelen arkadaslarıma daha uygun gorundu.

Sormak istedigim bir soru var

daha bugun 2,3 kere saga sola carptım. cizilmesin diye ne kullanmamı onerirsiniz?
    bilgili arkadaslardan yorum bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Basarrrr

Bende dun40mm modelini Vatan nigisayardan 2700 + yedek kol bandı (spor band) hediyesi ile beraber aldım. Gittigidiyor Teknosa magazasında aynı fiyata 44 alabiliyordum ama bilegim 160 mm oldugu icin 40 mm modeli hem bana hem yanımda gelen arkadaslarıma daha uygun gorundu.

Sormak istedigim bir soru var

daha bugun 2,3 kere saga sola carptım. cizilmesin diye ne kullanmamı onerirsiniz?
    bilgili arkadaslardan yorum bekliyorum.
    hocam 2700tl olan 44mm olan gittigidiyor link atabilirmisiniz
  • badcrow B kullanıcısına yanıt
    Dun ben alırken vardı. Bugun bitmis.
  • Gold rengi 2799₺ den hala satışta

• quote:

Orijinalden alıntı: redbull35

Gold rengi 2799₺ den hala satışta
    hocam o renk bozar bizi :))
  • karabibeer K kullanıcısına yanıt
    Amaç o zaten hocam :)

• Etkinlik sonrası Apple Watch 4 44mm Space Gray siparişi vererek aranıza katıldım.İlk akıllı saatim.7-8 yıldır saat kullanmıyordum.Dijital saat seviyorum ve bir türlü o iğrenç monokrom ekranlardan kurtulamadım.Apple Watch hem istediğim tasarımı veriyor hem de sağlık takibi,spor takibi,telefon yönetimi vs. tam aradığım şeydi.Ekranı küçük olduğu için soğuktum.Seri 4'ü gördüğümde baya beğendim ve alırım dedim.Kargonun gelmesini bekleyeceğim 2 gün.
  • fenomertcan kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun bende ilk defa akıllı saat aldım seri 4 ve her şeyiyle çok memnunum. Bencede seri 4 ile tam alınabilecek hale geldi.
  • 
Sayfa: önceki 328329330331332
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.