Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (319. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: malahit Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 5 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
34.525
Cevap
769
Favori
1.806.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
94. Sırada  bugün en iyi #22
Sayfa: önceki 317318319320321
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Seri 4 alacağımdan seri 3 42 mm saatim satılıktır 20 ay garantili pm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple Watch 4, 44mm, Nike+, usa cihazı arıyorum

• Arkadaşalar,
    Saatinde "wifi calling" yapabilmiş olan var mı Turlcell veya Vodafone abonesi olupta? telefon üzerideki wifi araması ayarları açık hatta "digerlerinde arama" ksmında MacBook Pro görünüyor.
    Nereye baktıysam apple watch ı eklemeyi beceremedim. Saat app i üzerinde girip wifi araması özelligini gören ve açabilen var mı?
    Turkcell kullanıyorum buarada.
    Resimdeki gibi bir kısım bende görünmüyor.
    Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]

• efesb kullanıcısına yanıt
    Benim turkcell aynen sizdeki gibi herşey açık ama saat app içinde wifi araması yok. Evde az önce denedim. Telefonun bluetooth ve wifi ı tamamen kapatınca, saatten imessage gönderilebiliyor wifi a bağlıyken ama arama yapılamıyor. Telefon lte bağlı olsa bile arama yapılamıyor ama bluetooth kapalıyken telefonu wifi a bağlarsak saat ile arama yapılabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -tayfun- -- 27 Şubat 2019; 17:53:26 >
  • -tayfun- - kullanıcısına yanıt
    Aynı durum bende mevcut şimdi evde denedim sizin yaşadıklarınız ile aynı malesef.
    işin garibi imessage alıp gönderebiliyorum hatta sesli mesaj da gidiyor. Ama sesli facetime yapamıyorum.
    MacBook Pro ile telefon tamamen kapalı iken eşimin ipad ini macBook Pro ile arayabiliyorum telefondan bağımsız olarak. Bunu saat ilede yapabilmemiz lazım.
    Zaten saat app i üstünde resimdeki gibi bir wifi arama iconu neden yok onu anlayamadım. Apple destek sayfasında telefon olmadan yapılabilecekler listesinde arama yapıp alma özelliği var.
    Konu hakkında bilgisi olan yada bunu kullanan var mı arkadaşlar?
  • efesb kullanıcısına yanıt
    Evet olmuyor, sitede apple watch ile arama yapabileceğimiz yazıyor ama belkide Türkiye de apple watch kısmı aktif olmamıştır. Çünkü dediğiniz gibi macbook pro ile vs kullanabiliyorum bende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -tayfun- -- 27 Şubat 2019; 23:56:23 >
  • Bugun ogrendim bu saatlerde uyku takibi bile yokmus zaten pili bu halde 2 gun gidiyor. Alanlara sormak istiyorum bu saati neden aliyorsunuz? Ben tipinide begenmiyorum oyuncak gibi duruyor. Always On ekrani yok, uyku takibi yok pil berbat. Yeni Applewatchi uyku takibi yapiyor diye surerler artik piyasaya.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • _turbo_ kullanıcısına yanıt
    Bence çok güzel bir saat şarjı sorun etmiyorum hep koldayken 2 gün gidiyor, tipinide çok beğeniyorum, kişisel zevk tabiki. Uyku takibi yok evet ama birsürü uygulama var onlar kullanılabilir, benim aradığım birşey değil. Bence çok yararlı kullanması zevkli bir saat. Dediğim gibi kişisel zevk çok beğenende var beğenmeyende.
  • yurtdışı seri 4 44 mm 1850 anlaştık arkadaşlar alınır mı yoksa yurtiçi mi bakayım fiyatlar felanda düşecek diyorlar ne yapmalıyım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -tayfun-

Bence çok güzel bir saat şarjı sorun etmiyorum hep koldayken 2 gün gidiyor, tipinide çok beğeniyorum, kişisel zevk tabiki. Uyku takibi yok evet ama birsürü uygulama var onlar kullanılabilir, benim aradığım birşey değil. Bence çok yararlı kullanması zevkli bir saat. Dediğim gibi kişisel zevk çok beğenende var beğenmeyende.
    Bende beğeniyorum ama bir taraftan küçük iPhone olması da hoşuma gitmiyor, daha yuvarlak daha uygun fiyatlı olsa güzel olurdu, 2 gün batarya süresi iyi değil ya.

• zaferli kullanıcısına yanıt
    Eger 1850 tl ise bedava, normali 2850 dir diye dusunuyorum. 2850 de normaldir.

• quote:

Orijinalden alıntı: aeozbay

Eger 1850 tl ise bedava, normali 2850 dir diye dusunuyorum. 2850 de normaldir.
    katılıyorum çok iyi fiyat buraya göre
  • quote:

Orijinalden alıntı: -tayfun-

Dediklerinize katılıyotum . Tip konusu tamamen kişiden kişiye değişir. Zaten tipini beğenmeyen almaz bu saati. Saat geleneksel saatlerden farklı bir cihaz o yüzden tipininde farklı olması normal. Pil konusu evet 2 gün gidiyor. Diğer piyasadaki akıllı saatlerin pilleride 1 hafta yada 4-5 gün gidiyor. Ben geceleri saati yatarken takmadığım için Şarja koyuyorum yani şarj benim için bir mesele olmuyor. Bazende uyku takibi yapıyorum onun içinde Sleepwatch uygylaması gayet başarılı ve ücretsiz.

• aeozbay A kullanıcısına yanıt
    yurtdışı almanyadan alınma 2 aylık cihaz 1850 anlaştık bugün bakacam
  • quote:

Orijinalden alıntı: JAZZXY

Seri 4 alacağımdan seri 3 42 mm saatim satılıktır 20 ay garantili pm
    hocam saatin rengi nedir? ne kadar istiyorsunuz pm atar mısınız? tarayıcımda bir sıkıntı var sanırım pm atamıyorum.
  • Spigen den şarj standı aldım amazondan.Şarj ederken sadece kabloyla çok iyi olmuyor onun yerine böyle birşey olsun istedim. Kendi şarj kablomuzu takıyoruz o kadar. Yerinden çıkma vs olmuyor. Malzemesi yumuşak saat çizilmez böylece. Ben beğendim ufacık ve kullanışlı masada vs. Amazon linkinide koyuyorum almak isteyenler için, 10 günde geldi. Tavsiye ederim.https://www.amazon.com/Spigen-S350-Designed-Patent-Pending/dp/B0109I9W24?th=1
    Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -tayfun- -- 28 Şubat 2019; 18:45:33 >

• _turbo_ kullanıcısına yanıt
    Uyku takibi var. Sleepwatch kullanıyorum, çok da başarılı.

• egeares kullanıcısına yanıt
    Oyle degil entegre olarak yani kendi sisteminden olan yokmus.

• Merhabalar,

Şuanda Samsung Gear S2 kullanıyorum ama özellikler çok kısıtlı artık ben de Series 3 almayı düşünüyorum. Şarj süresi nasıl kaç günde bir şarj etmemiz gerekiyor? Mevcut saatimi her akşam ya da en iyi 2 günde bir şarj ediyordum. Series 3 de böyleyse sorun yok benim için :)
  • cagatyercan kullanıcısına yanıt
    Spor aktiviteleri kapatılırsa üç gün götürüyor

• 
Sayfa: önceki 317318319320321
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.