Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (268. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ykpumtt , ykpumtt , fly_jack Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 11 Misafir (1 Mobil) - 11 Masaüstü3 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
34.526
Cevap
770
Favori
1.806.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
97. Sırada  bugün en iyi #22
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Saatin tanıtım videosunda kardiyo özelliğinden bahsederken altyazı geçiyor. ECG uygulaması yakında çıkacak diye. Sadece Abd’de geçerli şeklinde bir ibare göremedim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • knaak23 K kullanıcısına yanıt
    Doğru demişsin kardeş.
    Artık lüksden kaçma zamanı geldi.
    Elimizdekini dikkatli kullanıp, gösteriş sevdasından uzaklaşmamızın zamanı da geldi.
    Her müsibette bir nasihat vardır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akemals42 -- 14 Eylül 2018; 19:43:35 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • altugbank kullanıcısına yanıt
    ABD için yakında çıkacak çünkü. Henüz test cihazlarında da açık değil. FDA benzeri bi yerden izin almadan piyasaya süremezler cihazı diğer ülkelerde.
  • Chronotide kullanıcısına yanıt
    Diğer ülkelerde bu özelliğin kullanıma açılması için Amerikan FDA onayı olması yeterli olmuyor mu? neden başka izinler almak durumunda Apple?
    Ozaman bu iş çok uzar.
    sonuçta da bu özelliği olmadan aynı parayı hatta kur farkından dunyaları verip bu saati almak aynı Siri olayına döner. Biliyorsunuz Yurtdışında biri bu saati bizler gibi apple store a gidip satın alıyor Siri ye sesi birşey sorduğunda sesli cevabını alabiliyorken biz sesli yanıt alamıyoruz.
  • efesb kullanıcısına yanıt
    FDA ABD'nin sağlık bakanlığına bağlı bir kurum. Avrupa'daki ülkelerin FDA iznine bakacağını sanmıyorum. Büyük ihtimal oradaki kurumlardan gereken izinlerin alınması gerek.
    Chronotide in de dedigi gibi her ulkeden ayri izin almalari gerekebilir yada avrupada ortak bir kurum varsa oradan. Cok detayli bilmiyorum bende acikcasi ama FDA dan alinan izin diger ulkeler icin yeterli olmiyacaktir (en azindan gelismis ulkeler icin).

Konusan siri olayi tam bir fiyaskoydu. Turkiyedeki Apple calisanlarinin bile biligisni yoktu o ozelligin Turkiyede aktif olmadigindan.
  • Apple Watch Series 4 ile Apple Watch Series 4 Nike+ Edition arasindaki fark(lar) nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakulta8585 -- 15 Eylül 2018; 1:44:12 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sakulta8585 kullanıcısına yanıt
    Fiyatının 3749 TL olması :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RedManetics kullanıcısına yanıt
    Fiyatlar ayni hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakulta8585

Apple Watch Series 4 ile Apple Watch Series 4 Nike+ Edition arasindaki fark(lar) nedir?
    Kayışı farklı, Nike Edition'da Nike'lı saat kadranı var bir de.
  • Carpediem_33 çok teşekkür ederim. Bu vücudun besinleri enerjiye donustururken kg başına kullandığı oksijeni gösterir. Bu şekilde yaptığın sporun ne kadar verimli olup olmadığı anlaşılır.

• knaak23 K kullanıcısına yanıt
    hayır kesinlikle çarpmadım çarpma ile olacak şey değil bu boyada sıkıtı var böyle fay hattı gibi çizilmiş .çizikler birbirini takip ediyorve birleşiyor.
  • engin271 E kullanıcısına yanıt
    bu sorun kullanıcı hatası ile ilgisi olan bir sorun gibi kesinlikle görünmüyor. Bence Apple ın uzatmadan değiştirmesi gerek. Çizikler urunun kendisinde var resmen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efesb -- 15 Eylül 2018; 21:33:23 >
    Benim saatte de küçük de olsa iki yerinde benzer şeyler var nasıl olduğunu bilmiyorum sonucu da paylaşırsan bende ona göre bir yol izlerim saatim 4 aylık 3.seri

bence de seri 2 kullandım aynı kol aynı kullanım alışkanlıkları hiçbir sorun yaşamamıştım lakin daha cihaz 4 aylık genpaya götürdüm kullanıcı hatası dediler.şuan mühendisler inceliyor mail bekliyoruz.ona göre karar alınacak. resmen garanti kılavuzuna bakıyorlar böyle birşey yok garantiye girmez bu deyip başlarından savıyorlar.açıklamada yapamıyorlar belki parfüm sıktınız oraya o boya yapısını bozdunuz biz bilemeyiz gibi açıklama yapıyorlar.inşallah lehime sonuçlanır art niyetli biri değilim ve cihaz yeni böyle bir sıkıntı olduysa 1 yıl sonra başım ağrıyacağı kesin .
  • sinaaan S kullanıcısına yanıt
    fotoğraf paylaşır mısınız acaba ?
    Başınıza gelen durum sıkıcı bir olay dediğiniz gibi inşallah sonuç lehinize olur. Ama ne olursa olsun parfüm yada ter her ne olursa olsun bu paralara alına bir cihazda bu tip bir problemin olmaması gerekiyor.
  • Watchos5 Hala gelmedi mi

• Telefona itunes üzerinden temiz bi kurulum yaptım şimdi saate geldi, 729 mblık güncellemeyi indiriyorum

• 4 saattir indiremedi hala

• 
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.