Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (200. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
34.529
Cevap
770
Favori
1.806.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • spigen tough armor kılıf nereden bulabilirim arkadaşlar nette araştırdım kendi sitesin de bile yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • patapon_00 kullanıcısına yanıt
    Aliexpress de vardır oraya bak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onerdiginiz kilif ve ekran koruyucu var mi ?

• Ekran koruyucu için Apple Watch 2 uyumlu bir koruyucu aldım banggood dan sade bi şey umarım sıkıntı olmaz

https://www.banggood.com/Transparent-Clear-Slim-Hard-Snap-On-Case-Cover-Screen-Protector-For-3842mm-Apple-Watch-Series-2-p-1132676.html?rmmds=myorder

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karasahinemre -- 16 Ekim 2017; 23:33:53 >
  • karasahinemre kullanıcısına yanıt
    Bunlar sararıyor zamanla bir de tam oturmuyor ama hiç yoktan iyidir

Haydeee cihaza zarar vermiyor umarım ( gerçi spigen in bile şeffaf kılıfları sararıyor zamanla) bi de dokunmatiği nasıl etkiliyor?
  • karasahinemre kullanıcısına yanıt
    Esas spigen tough armor olacak amazon da buldum ama Türkiye ye göndermiyorlar

O da görünüşü çok bozuyor hocam ya kılıfsız kullanmak lazım aslında da içim el vermiyor hiç
  • quote:

Orijinalden alıntı: rahcak

quote:

Orijinalden alıntı: Burak73

Selamlar,
    samsung telefon kullanıyorum,apple watch alsam iphone olmadan kullanabilirmiyim ?

saati aktive etmek için bir iphone lazım. arkadaşın falan telefonu ile aktive edesen saadece saat olarak kullanabilirsin. başka bir işe yaramaz.

saat iphone'a bağımlı. ayrı bir ürüncden ziyade aksesuvar olarak düşünmek lazım.

Teşekkürler cevap için.
  • Beyler saat sevdigim için baska akilli saatler denedim kw88 ve finow x5 gibi bıktım simdi samsung gear la iwatch s2 düşünüyorum, sorum su iwatch s2 le s3 arasindaki fark ucurum mu simkarti seyi ok türkiye de kullanilmiyor s3 ye sorun değil s2 de su gecirmiyormus sordum. su geçirmez kesinlikle olacak s2 alirsamda keske s3 teki şu özellik veli nimetmis ha keske onu alsaydim dedirtecek birsey varmi? saat hizli acilis vs onemli degil benim için.

yurtdisindan daha ucuza alabilirmiyim alirsam kaca mal olur ve garantisi o zaman 1 yil mi geçerli oluyor telf daki gibi

• Özel Üyelik kullanıcısına yanıt
    Hayır fark yok Watch 2 alabilirsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: patapon_00

spigen tough armor kılıf nereden bulabilirim arkadaşlar nette araştırdım kendi sitesin de bile yok.

Ağustos ayında HB den almıştım 35 tl ye, burada da paylaştım. Ancak deniz tatili haricinde kullanmadım. Çok kaba ve çirkin. Takıp çıkarmak da eziyetli. Başka bir model bakın derim

• 1.Nesil var bende ama çok enteresan şeyler oluyor , daha önce servise gönderdim tekrar yazılım atıldı ancak hala aynı durumda saat.

Herhangi bir baglantı yokken bluetooth kapalı(wifi-hücresel veri dahil) dışarda geziyorum telefon çaldıgında saatte sadece 1 kere çalıyor ve yine hiçbir baglantı yokken mesajlar saate düşüyor.Bunu ara ara yapıyor anlamadım.Başka iphonelardada denedim sonuç yine aynı.
  • Merhaba,

3. nesil GPS versiyonu ile aranıza katıldım saat c.tesi günü geliyor.
    Herkes gibi çizilir mi endişesi ile ekran koruyucu baktım hatta tüm yorumları da okudum ama kararsız kaldım.
    Bu ürünü kesinlikle kullan dediğiniz ürünler var mı ?
  • Ben de series 3 only gps aldim ilk ciktigi gun 1 ay dolunca nedir ne degildir nelerde cok kullanisli gibi inceleme yazmayi dusunuyorum. hala karar verememis arkadaslara yadimci olur belki.
  • hayırlı olsun

• Aliexpressden aldigim cakma milano loop ve miknatisli deri kayis geldi guzel oldu

• Ben bu ürünü aldım aliexpressten, hem hesaplı, hem şık varlığı belli bile değil hem de koruyucu, güvenle alabilirsiniz.

http://s.aliexpress.com/fUbmAVRr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi etokel -- 19 Ekim 2017; 10:1:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: knaak23

Ben de series 3 only gps aldim ilk ciktigi gun 1 ay dolunca nedir ne degildir nelerde cok kullanisli gibi inceleme yazmayi dusunuyorum. hala karar verememis arkadaslara yadimci olur belki.

hayırlı olsun saat ile ilgili yazınızı bekliyoruz. Karar veremeyen arkadaşlara yardımcı olur.
  • Merhaba,

Yaklaşık Series 1 saatimi yaklaşık 2 sene kullandıktan sonra, 3 haftadır series 3 kullanıyorum.

Hız olarak kesinlikle ilk seriye göre fark atmış durumda ve pili geceleri yatarken kapayarak 3 gün rahatlıkla yetiyor.

Series 1 olan kişiler çok gerekli olmamakla geçiş yapabilirler.
    Series 2 olanların hiç geçmesine gerek olmadığını düşünüyorum.

Şu saatle ilgili en sevmediğim olay watch face'lerin cidden çok az olması.

Kayış Aliexpress :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlCuM -- 20 Ekim 2017; 16:2:0 >

• 
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.