Şimdi Ara

Apple İphone 8 Plus 64 Gb Garantili

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
1.536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Siirt İlan Türü #Satılık Apple #Cihaz Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Apple İphone 8 Plus 64 Gb 10 ay Garantili cihazımı ihtiyaç nedeniyle satmaya karar verdim.
    cihaz turkcell den alınmış olup, devam eden 10 ay garantisi mevcuttur. full kutu fatura ve içeriği ile gönderilecektir.
    çok temiz ve titiz kullanılmış olup, herhangi bir sebeple tamir görmemiş servise gitmemiş kurcalanmamıştır.
    pil sağlığı %88 olup kulaklık bulunmamaktadır cihaz sağlıklı ve gayet stabil çalışmaktadır. takas düşünmüyorum.
    Resimler cihaza aittir.

Fiyat:SATILDI

Apple İphone 8 Plus 64 Gb Garantili Apple İphone 8 Plus 64 Gb Garantili Apple İphone 8 Plus 64 Gb Garantili Apple İphone 8 Plus 64 Gb Garantili Apple İphone 8 Plus 64 Gb Garantili Apple İphone 8 Plus 64 Gb Garantili

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SUPPORTCENTER -- 24 Temmuz 2019; 15:26:45 >

• Cihazı ben aldım. Hayırlısı ile elime geçince yorumumu da güncelleyeceğim. Yıllardır elektronik alım-satım işleriyle uğraşmama rağmen teklif ettiğim meblağ sembolik bir düzeyde indirim idi ki Mansur kardeşim de sağ olsun kırmadı. Eminim ki istesem daha düşüğüne de alabilirdim ama zor durumda olanın durumundan faydalanmak değil bilakis destek olmaktır yapmamız gereken. Hülasa 4000 tl gibi teklifler de bulunan arkadaşlara naçizane tavsiyem herhangi bir alışveriş yaparken 'ağlayanın malı gülene yar olmaz' ilkesine bağlı kalmalarıdır.
  • 4000 alabilirim
  • Resimler süper detaylı olmuş,artık böyle ilanları bulmak çok zor emeğinize sağlık.

Hayırlı satışlar dilerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hangi sürüm yüklü acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4050 alabilirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onrevsen

Resimler süper detaylı olmuş,artık böyle ilanları bulmak çok zor emeğinize sağlık.

Hayırlı satışlar dilerim.
    Çok teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ramazan Yıldız MFHUO

4050 alabilirim
    Teşekkür ederim.
    ederinin 4050 olmadığını sizde biliyorsunuzdur, acil demek bedava demek değildir.
    yine de ilginize teşekkür ederim.

Saygılarımla.
  • Cihaz erdemms nickli Erdem Abimize satıldı.
    ödeme alındı, kargo yola çıktı. Hayırlı olması dileklerimle.

ilanım ile ilgilenen tüm forum arkadaşlarıma teşekkür ederim.

Saygılarımla.
  • SUPPORTCENTER kullanıcısına yanıt
    Cihazı ben aldım. Hayırlısı ile elime geçince yorumumu da güncelleyeceğim. Yıllardır elektronik alım-satım işleriyle uğraşmama rağmen teklif ettiğim meblağ sembolik bir düzeyde indirim idi ki Mansur kardeşim de sağ olsun kırmadı. Eminim ki istesem daha düşüğüne de alabilirdim ama zor durumda olanın durumundan faydalanmak değil bilakis destek olmaktır yapmamız gereken. Hülasa 4000 tl gibi teklifler de bulunan arkadaşlara naçizane tavsiyem herhangi bir alışveriş yaparken 'ağlayanın malı gülene yar olmaz' ilkesine bağlı kalmalarıdır.
  • Ürünü aldım, ardından üründe Mansur'un da bilmediği -ki telefonla fazla haşır neşir olmayanların bilmemesi normaldir- bir sorun olduğunu fark ettim ve iade ettim. Mansur'a da ürünü forumdan bir arkadaş satmış zaten. Mansur iade sürecinde bana hiçbir zorluk çıkarmadı. En önemlisi ise önce paramı iade etti akabinde ben ürününü gönderdim. Bunlar küçük ama önemli detaylar. Zira dediğiniz gibi çıkan bir ürün göndermekten daha da önemli olan, dediğinizden farklı bir ürün göndermeniz halinde ürünününüz arkasında durup durmadığınızdır. Mansur bu bağlamda sınavını başarıyla vermiş oldu ve Seriul Hisab sıfatı ile hesapları seri biçimde gören en yetkili merciye (Allah'a) havale olmaktan kurtardı kendisini. Dahası benim de helalliğimi ve duamı aldı. Umarım okuyan herkese ders olur bu durum.

Uzun lafın kısası, içinizde hiçbir kuşku olmasın. Gönül rahatlığıyla yapın alışverişinizi. Hülasa forumda kazandığım güzel bir dostluk baki kalacak geriye.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.