Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1659. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.504
Cevap
310
Favori
1.290.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16571658165916601661
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cihazim degisti ama hafif sarimsi ton renk var beyaz ekranda belli oluyor

erisebilirlik kismindaki renk tonunu actigimda duzeliyor

sizce cozumu bu mudur yoksa gecici bi sorun mu

cihazda sari ekran sorunu mu var?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MaDLoCK M kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun bu arada tabi 6s eskiyen bir telefon normaldir note 8 çok güçlü bir cihaz özgürlük seviyorsaniz da Android candır

• Arkadaşlar iyi günler. iPhone 6S Plus alarak aranıza katılmış bulunmaktayım. Sorum şu; telefon şu an 10.2.1'de sizce telefonu 11 sürümüne güncellemeli miyim ? Son sürümün artıları eksileri hakkında bilgilendirirseniz sevinirim.

• Arkadaşlar lütfen biri bana bunun şaka olduğunu söylesin. Lütfen biri bana iosun mobil veride iken 150 mb indirme sınırı gibi dünyanın en saçma kısıtlamasını koymadığını söylesin.....

• ARRIGO SACCHI kullanıcısına yanıt
    Sakın yapmayın o sürüm çok iyi ios 11 berbat kimseyi dinlemeyin de en iyi sürüm şuan o ondan iyisini bundan sonra bulamazsiniz

• musaozalp27 M kullanıcısına yanıt
    10.2.1 in nesi iyi hocam ekran döndürmede bile bug var

• Arkadaşlar aliexpressten kılıf alan varsa link alabilir miyim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.youtube.com/watch?v=4pYi42z1v80 şöyle bir çözüm mevcut
  • iOS 11.1.2 sürümüne geçtikten sonra batarya %10 altına düşünce telefon kapanmaya başladı. Adamlar bildiğin çalışan sistemi bozdular. Iphone 6S 32 gb telefonum.
  • 11 yuzunden ios dan sogudum zaten. Boyle giderse eski askim olan Sony ye doncem gibi.

• turkcellden alınma 6s 64 gb cihazım var çiziksiz temiz bataryası mükemmel durumda, ios sürümü 10.2.1, kaç paraya satabilirim bunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi delimavii67 -- 22 Kasım 2017; 13:42:17 >
  • mert6385 kullanıcısına yanıt
    Hayatımda gördüğüm en salak saçma kısıtlama hocam. SÜrekli kullanacağım bir durum değil belki ama neden ? Neden var yani ? Yemin ediyorum böyle salak saçma şeylerin olması beni telefondan soğutuyor. Kendi telefonumda kendi internet paketimi rahat rahat kullanamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blooods

Hayatımda gördüğüm en salak saçma kısıtlama hocam. SÜrekli kullanacağım bir durum değil belki ama neden ? Neden var yani ? Yemin ediyorum böyle salak saçma şeylerin olması beni telefondan soğutuyor. Kendi telefonumda kendi internet paketimi rahat rahat kullanamıyorum

Aslında önlem açısından iyi bir şey. Yanlışlıkla olan yüklemerin önüne geçer. Ancak kullanıcının inisiyatifine bırakılmalı

• Arkadaşlar merhana n11den iade kuponumla 6s almayı planlıyorum 2230tl ye gelecek bana. Şarj ile ilgili birkaç şey soracağım. Genel olarak wifi ile kullaniyorum çoğunlukla internette geziniyorum ve whatsapp ta yazışıyorum. Instagram,youtube video izleme falan 1saati geçmez. Bu halde 6s ile 5-6 saat ekran süresi alıp günü çıkartabilir miyim?

• Ciom92 kullanıcısına yanıt
    alabiliyorsaniz plus alin.

• Ne yazıkki hocam plus bütçemi aşıyor.

• Ciom92 kullanıcısına yanıt
    o zaman dengeli kullanim ile dediginiz sureleri alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem650

1 ay veriyorum

6s plus dan önce note 4 kullandım 2 buçuk sene sonrasında 6s plus ı aldım ve en fazla 7 ay dayanabildim dün gittim vatan bilgisayardan note 8 aldım yanında kablosuz şarj ve ekstra bir yıllık garanti toplamda 3 yıl garantili oldu ilk yılıda kaskolu ve bunlar cihazın yanında hediye olarak verildi sence hala 1 aymı dayanabilirim şimdi bir düşün bakalım

• MaDLoCK M kullanıcısına yanıt
    fiyatı 4 bin tl civarı olan telefona da o kadar kıyak yapsınlar artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaDLoCK

quote:

Orijinalden alıntı: cem650

1 ay veriyorum

6s plus dan önce note 4 kullandım 2 buçuk sene sonrasında 6s plus ı aldım ve en fazla 7 ay dayanabildim dün gittim vatan bilgisayardan note 8 aldım yanında kablosuz şarj ve ekstra bir yıllık garanti toplamda 3 yıl garantili oldu ilk yılıda kaskolu ve bunlar cihazın yanında hediye olarak verildi sence hala 1 aymı dayanabilirim şimdi bir düşün bakalım

telefon yuzunu tanimadikca elin o arkadaki parmak izini acamadikca ve sonunda 10 sene oncenin teknolojisi desen kodunu telefona atayinca anlayacaksin ama caktirmazsin tabi buralara 😂 he nerden mi biliyorum daha yeni aldi kuzenim. iphone dan gecti kamerasi tasarim vs iyi ama daha kilidi acmak icin bir dunya bakis atiyor

• 
Sayfa: önceki 16571658165916601661
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.