Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1561. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.504
Cevap
310
Favori
1.290.760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15591560156115621563
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdi çok değişik bir sorunla karşınızdayım. Telefonun normal mesaj uygulamasından birine mesaj gönderince LTE kesiliyor. Hemde 5-6 kez kısa süreli kesiliyor. Sonra düzeliyor. Yine mesaj atıyorum herhangi birine yine kesiliyor. Daha önce böyle saçma bi problem yaşayan oldu mu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Düşük güç modu ile daha fazla kullandım😂Normal 5 saat veriyor 🤗

• eraya44 E kullanıcısına yanıt
    Şebeke çekim gücüne sürüme bağlı olarak bile değişkenlik gösterir. Ben 4s kullanmıştım bir ara. O ara Vodafone kullanıyordum ve acayip şekilde pil tüketimi vardı. Turkcell'e geçince anormal derecede tüketim azaldı. Bir de 10.3.2 pil tüketimi açısından sorunlu bir sürüm. Final sürümü çıksın normale oturacaktır her şey.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Bende Turkcellliyim oturduğum yerde çekmiyor evde 3G ye bile zor bağlanıyor 😂 Ağustosta baz istasyonu kurcaklar güya evet 10.3.2 sorunlu bi sürümmüş arada bi donma da oluyor bende sizde oluyor mu bilmem😝 10.3.3 gelsin direk yüklücem umarım sorun çözülmüş olur🤓

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

Şebeke çekim gücüne sürüme bağlı olarak bile değişkenlik gösterir. Ben 4s kullanmıştım bir ara. O ara Vodafone kullanıyordum ve acayip şekilde pil tüketimi vardı. Turkcell'e geçince anormal derecede tüketim azaldı. Bir de 10.3.2 pil tüketimi açısından sorunlu bir sürüm. Final sürümü çıksın normale oturacaktır her şey.

Final sürümünün hemen ardından iOS 11 çıksın onu yükleyelim sonra senaryo sil baştan 🤘

• tens T kullanıcısına yanıt
    Valla ben iOS 11 yüklemeyi hemen düşünmüyorum 10.3.3 berbat olmazsa pil performansında artış olursa kalırım biraz iOS 11 hatalı gelir 🤗

• Su ios 10.3.2 yi bi ben beğeniyorum sorun yaşamıyorum galiba

• Hepsi buradadan iPhone 6S (32 GB - Apple Türkiye Garantili) 2.579,00-TL alınır mı?
    2. El temiz, 18 ay+ TR garantili cihazlara 2300-2500 TL istiyorlar.
    Bana HB'den sıfır almak daha mantıklı geldi ama sizlerin fikri nedir ?
  • Neomarin carreforda 1 adet 6s plus 16gb var teşhirde fiyatı 2200 tl. Almak isteyen acele etsin. Apple store türkiye garantisini ekledim resim. 22 ekim 2017

10-15 dk daha burdayım al diyen varsa haber etsin. Çıkacam.

• tunc@y kullanıcısına yanıt
    O fiyata alacaksan ben vereyim 2550 tl kapalı kutu .

• belo3 kullanıcısına yanıt
    Kendime değil, çocuğa karne hediyesi alacaktım. Şuan 5s kullanıyor. Fikrini sorunca, 2018 başında 6s plus yada 7 almamı istedi. Bende kabul ettim. Konu şimdilik kapandı.
    Diğer yandan sizin teklifinizinde HB fiyatı ile pek farkı yok hocam
  • tunc@y kullanıcısına yanıt
    Pazarlık yapardık sonra direk dip fiyat verince onun üstünden pazarlık yapıyorlar

• Arkadaslar iPhone 6s 32GB Turkcell de faturaya ek
    110 TL x 24 Ay yani yaklasik 2600 kusur iste benim puanım da 2600 kusur yani alabiliyorum oradaki gorevli oyle soyledi. almaya deger mi bu saatten sonra götürür mu 3 4 yil? bide iOS 11 alacak ama iOS 12 falan gelir mi guncelleme devam eder mi cihaza?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 1 ay önce satın aldım 2020 yılına kadar sorunsuz gider bu cihaz ;) ama beklentileriniz fazla olduğunda değişim zamanı geldi demektir.

• 1 yıl Apple Türkiye garantili buna dikkat et;) 150₺ daha fazla verebilir isen 2 yıl Apple Türkiye garantili cihaz alabilirsin

• Hocam peki 32GB in kaçı kullanılabilir, boş geliyor 6s 'de?
    Bir de, kullanilabilir herkeste ayni gelir demi bende 27Gb sende 25Gb falan olmaz herkesde tek cevapdir degil mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • çikko kullanıcısına yanıt
    28 GB diye hatırlıyorum ama emin değilim , her cihazda aynıdır değişmez ;)

• çikko kullanıcısına yanıt
    iOS 13'ü bile alacak. Hatta Apple zorlarsa 14'ü bile alır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba. 6S almayı planlıyorum. Normalde LG G3 kullanıyordum ama artık yavaşlamaya başladı sanki. Şimdi merak ettiğim bir kaç şey var IOS ile ilgili.

Mobile Legends tarzı oyunları rahat oynar mıyım kasma yapar mı? Telefonda da oyun oynayan biriyim o yüzden merak ediyorum.

Eski telefonumda çözünürlük 720x.... den küçük olduğu için 720P üstü videoları izleyemiyordum android telefondu. 1080p videolar açılmıyordu yani ekran çözünürlüğü desteklemediği için. Şimdi ben sürekli müzik dinleyen biriyimdir ve müziklerimi 1080p videolar olarak saklarım. 1920x1080 çözünürlüklü videoyu oynatabilir miyim 6S de?

Merak ettiklerim bunlar cevaplarsanız sevinirim. Bir de alırken TEKNOSA dan alayım diyorum. 2699 tl yazılmış ve 270 tl hediye çeki diyor. 2 katı ve telefon hariç herhangi bir kategori de kullanılabilir diyor. Zaten bir tablet alma planım vardı 540 tl üstü bir tablet ve ya notebook alıp bu indirimden de yararlanmış olurum. Mantıklıdır dimi?

• 
Sayfa: önceki 15591560156115621563
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.