Şimdi Ara

Apple iPhone 13 Pro / iPhone 13 Pro Max [ANA KONU] (99. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
27.559
Cevap
351
Favori
1.679.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
86 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

hayırlı olsun simdiden hocam:)

• quote:

Orijinalden alıntı: canibeyaz

İnsan gözü 75hz yenileme ile 150hz yenileme arasındaki farkı anlayamazki. Hassas kişiler 60 ile 75 arasındaki farkı anlayabilirler. Bence 120hz çok fazla. Bence sürekli 75 olması en iyisi. Tüplü monitörler zamanında özellikle 75hz yenileme destekleyen monitör seçerdim o monitörlerde 60ile 75 acaip fark ederdi.

Günümüzde bu yüksek yenileme hızları saçma gelmeye başladı ama hadi hayırlısı bakalım.

Öyle birsey yok. 144hz monitörler var. 60hz-75hz dan geçin bakalım, gece gündüz gibi fark oluyor. Kendi kullandığım monitör 100hz, geçen 144hz denedim onu bile farkettim. Iphone 13 pro alan herkes ekrandaki bu olumlu değişimi, akiciligi anlayacak bir daha da 60hz cihaz kullanamayacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • canibeyaz C kullanıcısına yanıt

iş yerimde 27" 280 hz fhd monitör kullanıyorum. evde de 17.3" 120 hz fhd laptop monitörüm var sanırım belli bi yerden sonra algılamak için çok seçici olmak lazım. ama 60 ile 120 arasında fark olduğunu gözle görülebilir şekilde nasıl tam olarak algılarız görücez. bu ana menüde kaydırma videoları çok açıklayıcı değil bence 12 pro max in ekranı da zaten 60hz olmasına rağmen gayet başarılı.

• zotacing kullanıcısına yanıt
    Tamam sizi mi kıracağım, onu beğenmediyseniz bunu vereyim o zaman.

quote:

İsviçre bankası Credit Suisse servet raporunu açıkladı. Tahminlere göre, Türkiye'de pandemi yılı olan 2020'de dolar milyoneri sayısı 21 bin artışla 115 bine yükseldi.

Ama şunu bilin ki kenara 1 milyon TL mevduat atan birisinin daha fazla parası ve mülkü muhakkak vardır.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • sky__walker kullanıcısına yanıt
    12 pro öax 1tb alacam.nasipse bu konudayim hep.

• aria26 kullanıcısına yanıt

Tesekkurler, hepimize Apple iPhone 13 Pro / iPhone 13 Pro Max [ANA KONU] 

• headhunter kullanıcısına yanıt
    Ne kuyruk acısı var sizde be sanki ben kötü birşey diyorum burda☺️size ne oluyor asıl adamlar test yapıyor bende atıyorum sana ne oldu şimdi☺️

• quote:

Orijinalden alıntı: sky__walker

Öyle birsey yok. 144hz monitörler var. 60hz-75hz dan geçin bakalım, gece gündüz gibi fark oluyor. Kendi kullandığım monitör 100hz, geçen 144hz denedim onu bile farkettim. Iphone 13 pro alan herkes ekrandaki bu olumlu değişimi, akiciligi anlayacak bir daha da 60hz cihaz kullanamayacak.

Alıntıları Göster

Bu konu için bir cümle ''insan gözü...'' şeklinde başlıyorsa sonu belli zaten. Apple iPhone 13 Pro / iPhone 13 Pro Max [ANA KONU] 

Piyasada daha doğru düzgün 100-120Hz monitörler yokken ve kullanıyorken, kullanmayan kişilerin yorumları anlayışla karşılanabiliyordu. Ancak neredeyse 2022'ye girmek üzereyiz ve halen bu gibi açıklamaları görmek ciddi manada şaşırtıcı oluyor.

• pasifik. kullanıcısına yanıt
    Nasıl bir insan olduğun yazından belli anaları ne katıyorsun işin içine yazık sana arkadaş,ne dedimki sana bu kadar sinirlendin?hemen ana lafı yapıyorsun

• sky__walker kullanıcısına yanıt
    Apple iPhone 13 Pro / iPhone 13 Pro Max [ANA KONU]
  • Bu pasifik denen arkadaş almaya karar verince ya da sipariş verince yazsa keşke konuya.Kaç gündür laga luga yapıyor konuyu kirletiyor

• Kemal K. kullanıcısına yanıt
    Özürdilerim bidaha yazmam kusura bakmayın.

• İphone 13 serisi harika olmuş , sipariş geçen arkadaşlara hayırlı olsun .

• mct2002 kullanıcısına yanıt

Hocam Amazon sizden ücreti çekti mi. Benden henüz çekmedi bende 13 pro Max siyah 256 GB aldım. Amazon'un kendi garantisi Apple den daha iyi olduğu için amazondan sipariş verdim.

• toysican kullanıcısına yanıt

Valla en çok sana sevindim hocam 2 senedir konularda emeğin büyük

• scanh kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ederim. Sonunda siparişi verebildim. Kurtuluyorum android belasından. Darısı olmayanlara ins. Herkes için hayırlısı olsun. Yalnız cihaz elimize gecmeden insanlar birbirine girmiş 120 Hz olayından. Hele bir elimize alalım kendi gözümüzle görelim ona göre karar veririz. YouTube da ki videoların çoğu manipülasyon.

• Kamera karşılaştırmasini iphonedo dan sonra en iyi bu YouTube kanalından izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=Nv5JYloVOIo&feature=youtu.be

• quote:

Orijinalden alıntı: Kemal K.

Bu pasifik denen arkadaş almaya karar verince ya da sipariş verince yazsa keşke konuya.Kaç gündür laga luga yapıyor konuyu kirletiyor

ben aynı olaydan patladım 1-2 saat önce kendisine ama laf anlamaz olduğu için banladım geçtim. samsung u falan övmeye başlamıştı troll.

• toysican kullanıcısına yanıt

hayırlı olsun, aramıza hoşgeldin.

• 
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.