Şimdi Ara

Apple iPhone 13 Pro / iPhone 13 Pro Max [ANA KONU] (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
27.559
Cevap
351
Favori
1.679.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
86 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hayir. Bende normalde cok beceriksizim bu ekran koruyucu takmada. Sadece bu belkini sorunsuz takabiliyorum. Yani esim bile inanamamisti. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkolo88 -- 24 Eylül 2021; 21:32:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • berkolo88 kullanıcısına yanıt
    Arasında toz kalmadan garantili takarım☺️

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkolo88

Hayir. Bende normalde cok beceriksizim bu ekran koruyucu takmada. Sadece bu belkini sorunsuz takabiliyorum. Yani esim bile inanamamisti. 

Haha. Belki denerim 7-8 yıl aradan sonra bi ekran koruyucu :)

• TorukMactoo kullanıcısına yanıt

m1 işlemciden önceki proyu almıştım açıkcası iş görüşmelerinde sunum yapmak amaçlı ve ofis işlerini yapmak için almıştım ama günün sonunda bilgisayar gibi değilde mobil gibi çalıştığı için iş yapmak yorucu olmaya başladı şu anda dışarda autocad projelerini görmek ofis dosyalarını görmek için kullanıyorum, 13 maxden sonra işe yarayacağını hiç sanmıyorum. İpadlerin en azından pronun işletim sistemini acilen macos yapmaları gerektiğini düşünüyorum.

• canibeyaz C kullanıcısına yanıt

Klasik tablet laptop arayüzünde git gel yaşayanlardansınız. Ne yaparsak yapalım istediğimizde tablet istediğimizde laptop olan bir İŞLETİM SİSTEMİ henüz geliştirilmedi. Apple bu konuda diğer seleflerinden daha da geç gelecektir. Evet tanıtımlarda işlemci harika ama o kadar işlemci gücünü kullanan tablet kullanıcısı pek az. Ayrıca tablet pazarı o kadar farklı ki herkesin kullanım senaryosu farklı. Mesela sizin senaryonuz başka benimki bambaşka. Ben ders anlatıyor tablette pdf üzerinde soru çözüyorum. Olay farklı baya.. Cevap için teşekkürler 

• DH’ nin reklam bombardımanından kurtulmak için bir uygulama kullanıyor musunuz ? Sayfa içi reklam yetmezmiş gibi birde alttan üstten reklam çıkıyor.

• TorukMactoo kullanıcısına yanıt

çok haklısınız, tabletten beklentiler çok çeşitli. Ama şöyle de bir gerçek var bu tabletler yeri geliyor kurtarıcı olabiliyor, mesela ben uzun yola çıkınca araca sağlam tutucuyla bağlayıp film vs açıyorum çocuklar için süper oluyor.

• Rwenzori kullanıcısına yanıt

Ublock Origin

• Vay be, 13 Pro nun bataryasi 12 Pr Maxtan bile iyi..

• Hocam kaynağı paylaşabilir misiniz?

Bu arada yeni siparişler Kasım'a sarkmaya başlamış. Satışlar Apple'ın beklentilerini bile aştı galiba.

• Naili N kullanıcısına yanıt
    MacRumorsda bir topic var. Oraya bakabilirsiniz.

• Sierra Mavisi için kadınlara yönelik silikon veya deri kılıf öneriniz var mıdır ?

• Batuhan Apatay kullanıcısına yanıt

bende gene gözükmüyordu çerezleri silip tekrar deneyince oldu 4,5 hafta inşallah en kısa zaman da gelir .

Bilginiz var mı ? Şirket üstüne alacağım faturası aldığım zamana mı yoksa kargolanan zamana göre mi kesiliyor.

• Ben bulamadım. Ama Iphone 13'ün bataryasının 13 Pro'dan daha büyük olduğunu gördüm.

• iPhone 13: 3,227 mAh
    • iPhone 13 Pro: 3,095 mAh

Pro'ya daha az kapasite koymak Apple'ın en büyük saçmalıklar listesinde yerini alır.

• quote:

Orijinalden alıntı: pasifik.

Ben herzaman şöyle yaparım,
    4,5 telefoncu dolanırım bende olan cihazın 2.el fiyatını sorarım vitrinde olan☺️sonra çıkarır al bunu derim ozaman dicek bişey bulamıyorlar ozaman,
    Hanı gidersin oo abii iphonenin ölüsü para eder 2.el böyle valla bizde bişe kazanmıyoruz bende 14500 e aldım 15 bine satıyorum ama bu çok temiz abi☺️☺️bende cebimden cıkarır hemen ozaman bunu da al koy yanına derim☺️😂ya kasada para olmaz o an yada başka birşey der😂
    Onun için elden kendim satıyorum genelde çoğunlukla.☺️
    Ama bende telefonu alır almaz kutudan cıktımı direk her tarafını kaplarım cam asla cıkarmam kılıfıda cıkarmam☺️
    Bantlar cıkınca sıfır telefon gibi oluyor☺️

Alayı üçkağıtçı nolcak telefoncuya hiç telefon vermedim. Kendim sattım hep

• Karqasa kullanıcısına yanıt

var kardeşim nasıl yok ya

• Bu kur böyle devam ederse dokunurlar muhtemelen fiyatlara.

• aria26 kullanıcısına yanıt

Çerezleri temizledikten sonra geldi, şimdi sipariş giriyorum hatta :/ Eyvallah

• sky__walker kullanıcısına yanıt

Yeni vergi de gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: LuqueTr

Silikonda soyuluyor hocam en iyisi şeffaf ama arkasındaki mag safe damga olayını sevmiyorum

Alıntıları Göster

evet bende arkasına ki o saçma sapan kocaman magsafe işaretinden dolayı şeffaf sevmiyorum ama aldık bir kere bakalım

• 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.