Şimdi Ara

Apple AirPods [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (3 Mobil) - 1 Masaüstü3 Mobil
8.271
Cevap
200
Favori
397.978
Tıklama
Giriş
    369 Mesaj

Hocam neden garantin 1 yıl, 2 yıl olması gerekiyor?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Godolphin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5015 Mesaj

Yurtdisinda yasiyorum hocam suan buraya gelen urunler 1 yil garantili. Iphonumda ayni sekilde.

|
    |
    mrmali07 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    369 Mesaj

Hocam kusuruma bakma ben Vatan dan aldın sandım :D hayırlı olsun

|
    |
    Godolphin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5015 Mesaj

Estagfurullah sagolun.

|
    |
    mrmali07 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2322 Mesaj

Merhaba. Kulaklıkları kutuya koyun ve kutuyuda şarja koyup kapağı açarak eşleyin anında o anda güncellemiyor ama güce bağlıyken bir süre sonra güncellemiş oluyor.

|
    |
    matador_mirkhan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    533 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: -tayfun-

Merhaba. Kulaklıkları kutuya koyun ve kutuyuda şarja koyup kapağı açarak eşleyin anında o anda güncellemiyor ama güce bağlıyken bir süre sonra güncellemiş oluyor.
    Yarım saattir bekliyorum güncellemiyor hocam kapağı açık falanmı tutmak lazım

|
    |
    Bahsedilenler: -tayfun-
  • Yarbay
    2322 Mesaj

Onun belli bir şeyi yok tam. Bende dün bekledim kapağı açık olmadı, daha sonra kapağı kapalıyken birden güncellemiş baktığımda. Şarja bağlı olsun yeterli sanırım, güncelliyor.

|
    |
    oguzhan297 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    533 Mesaj

quote:

Onun belli bir şeyi yok tam. Bende dün bekledim kapağı açık olmadı, daha sonra kapağı kapalıyken birden güncellemiş baktığımda. Şarja bağlı olsun yeterli sanırım, güncelliyor.
    Anladım hocam kapak kapalıyken bağlantı kopuyo sizinkide kapak açıkken güncelledi ozaman

|
    |
  • Yarbay
    2322 Mesaj

Evet ilk bi kapağı açıp eşlemek lazım herhalde kapak kapalı olsa bile şarjdayken arada bağlantı kurabiliyor. Bazen şarj olurken kapağı hiç açmasamda örneğin 30 dk sonra telefondan şarj durumu beliriyor çünkü.

|
    |
    oguzhan297 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    533 Mesaj

quote:

Evet ilk bi kapağı açıp eşlemek lazım herhalde kapak kapalı olsa bile şarjdayken arada bağlantı kurabiliyor. Bazen şarj olurken kapağı hiç açmasamda örneğin 30 dk sonra telefondan şarj durumu beliriyor çünkü.
    Ozaman bırakıyım bi süre ellemiyim bakalım güncellicekmi

|
    |
  • Er
    11 Mesaj
    Güncellendiğini nerden anlıyoruz?

Ayarlar hakkında airpods pro kısmından kontrol edebilirsin sürümü.
    |
    |
    icagan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    şu an pro 1.599 TL...

zor tutuyorum kendimi almamak için
    Stereo: Lenco-3808 Turntable - Denon PMA 720 Amp - Denon DCD 720 Cd Player - Onkyo 6130 Network Player - Heco VictaPrime 702 Espresso
    Misc: Cowon D2 - Sony D-EJ1000 discman - Sony WH1000XM3S - Magnat LZR 588 - Apple Airpods Pro
  • Emekli Yönetici
    3946 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: emrahsnr

şu an pro 1.599 TL...

zor tutuyorum kendimi almamak için
    Dostum 1 gün kullandım geri 2. Nesil cihazıma döndüm :) Belki benim kulak yapımdandır ama ciddi şekilde ağrı yaptı Pro’nun kulaklıkları. Artı yönü ne dersen de bass’lar derim. Basslar daha doygun. Fakat ergonomi dersen Pro alma derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Since1903

Dostum 1 gün kullandım geri 2. Nesil cihazıma döndüm :) Belki benim kulak yapımdandır ama ciddi şekilde ağrı yaptı Pro’nun kulaklıkları. Artı yönü ne dersen de bass’lar derim. Basslar daha doygun. Fakat ergonomi dersen Pro alma derim.

Alıntıları Göster
    Airpods 1 ve 2.nin tasarımı, earpods gibi ise, benim kulağımda durmuyor hocam. 3 tane iphone telefonumun orjinal earpodsları olduğu gibi kutusunda duruyor. Hiç kullanmadan sennheiser kablolu kulakiçi kulaklıkları kullandım. bu nedenle pro olan bana uygun olur diye dğşnğyorum.
    tabi airpods 1-2'nin kulağa giren ksımı, earpodslardan farklı ise bişey diyemem.
    Stereo: Lenco-3808 Turntable - Denon PMA 720 Amp - Denon DCD 720 Cd Player - Onkyo 6130 Network Player - Heco VictaPrime 702 Espresso
    Misc: Cowon D2 - Sony D-EJ1000 discman - Sony WH1000XM3S - Magnat LZR 588 - Apple Airpods Pro

• Emekli Yönetici
    3946 Mesaj
    quote:

Airpods 1 ve 2.nin tasarımı, earpods gibi ise, benim kulağımda durmuyor hocam. 3 tane iphone telefonumun orjinal earpodsları olduğu gibi kutusunda duruyor. Hiç kullanmadan sennheiser kablolu kulakiçi kulaklıkları kullandım. bu nedenle pro olan bana uygun olur diye dğşnğyorum.
    tabi airpods 1-2'nin kulağa giren ksımı, earpodslardan farklı ise bişey diyemem.

Alıntıları Göster
    Hayır değil , Airpods bi tık daha büyük , özellikle alt uzun kısım daha kalın. Eğer sporda kullanmak istiyorsanız Pro alın, fakat günlük telefon görüşmeleri ağırlıklı kullanacaksınız kesinlikle 2. Nesili öneririm. Ben 24 saat dayanabildim Pro’ya. Mesela Pro’daki Kuvvet sensörü bence hiç pratik değil. Örnek vermek gerekirse parmakla çift dokunarak telefonu cevaplamakla kulaklığa baskı uygulayarak cevaplamak aynı rahatlık değil. Ben şahsım adına 2. Nesil ile çok daha mutluyum.

• Yarbay
    5835 Mesaj

ben Telefon görüşmesinden ziyade ofiste, yürüyüşte müzik dinlemek için kullanacağım. ses kesme özelliğinin olması beni cezbediyor bir de.
    |
    |
    Since1903 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2651 Mesaj
    AirPods için kılıf arayan varsa Amazon’a baksın.
    Spigen’in kılıfını aldım 2 parça ama çok şık durdu.

|
    |
    quote:

ben Telefon görüşmesinden ziyade ofiste, yürüyüşte müzik dinlemek için kullanacağım. ses kesme özelliğinin olması beni cezbediyor bir de.
    Anladım. Benim tavsiyem Pro’yu (kulaklık içi olduğundan dolayı) iyi araştırıp , hatta deneme şansın olduktan sonra alman. Ben deneyimimi ve fikirlerimi paylaştım , karar sizin :)

sağol uyarın için. ama 2008den beri sennheiserın kulakiçi kulaklıklarını severek kullanıyorum. onlarda bir sıkıntı yaşamadım hiç...ama yine de bir applestorea gidip test edeceğim bu uyarından sonra.
    |
    |
    Since1903 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Sohbet
bankalar.org
Media Sözlük
emek server
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,562
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.