Şimdi Ara

Apex Legends [ANA KONU] | Steam'e geldi (80. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.865
Cevap
29
Favori
83.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GüvenlikMurat

inanılmaz hile var oyunda yada herkes shroud gibi oynuyor anlamadım. ben adamı vuruyorum adam ölmüyor 2 sn içinde benim kalkan can dipte kalıyor. bilmediğimiz bir şey mi var anlamadım. bf cod cs go hepsinde genelde hep 1 olarak oynarım. noop bir oyuncuda değilim ama ben bu apex i çözemedim. karşıma kim gelirse inanılmaz vuruyor
    rankınız nedir? apex predator ve ya bir altı ise hile gelme ihtimali var. Değilse muhtemelen iyi oyuncudur. Ben kaydediyorum oyunlarımı. Tuhaflık hissedersem izliyorum. Şuana dek hileye hiç denk gelmedim.
  • Aimim sağlam wraith mainim 2-2.5k saatim var. Sağlam olan varsa oynamaktan zevk duyarım ekip ruhu oluşursa master rahat kasarız. Yaş önemli değil yeter ki mantıklı oynasın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GeçerkenUğradı kullanıcısına yanıt
    ORIGIN ID: AsiCyborgTR

Ekle oynarız hocam bırakmıştım ama yeni harita gelecek diye tekrar başladım. Benimde Main Wraith ama farketmez diğerleri ile de oynuyorum az çok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lion_Army

ORIGIN ID: AsiCyborgTR

Ekle oynarız hocam bırakmıştım ama yeni harita gelecek diye tekrar başladım. Benimde Main Wraith ama farketmez diğerleri ile de oynuyorum az çok.
    Sıkıntı yok hocam her karakterle oynuyorum :) Ekledim
  • Bu oyunun en büyük sorunu mod olmaması, denedikleri modlar ise tam olmamıştı

Görüşüm; Gungame tarzı + evo shield

Birde büyük takım karşılaşmaları lazım team deatmach gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhtakif

Bu oyunun en büyük sorunu mod olmaması, denedikleri modlar ise tam olmamıştı

Görüşüm; Gungame tarzı + evo shield

Birde büyük takım karşılaşmaları lazım team deatmach gibi
    ben de deathmatch çok istiyorum. bazen sadece kapışmak istiyorum loot yapmak yerine. mesela cod mw'de deathmatch var. warzone baydı mı? hop deathmatch. fortniteta bile deathmatchi aratmayan bir dünya mod oluyor ölüp anında aynıda silahla doğma mevzusu felan. valoranta şimdi deathmatch geldi. csde zaten hep vardı. overwatchta da var. pubgye de gelmişti galiba. düşünüyorum düşünüyorum, aklıma gelen bütün fps oyunlarda deathmatch var.
  • Arkadaşlar Apex Steam'da oynanabilir olduğu zaman biz bu origin hesabı aktarabilecek miyiz ? İçindeki o kadar para ile aldığımız coinler ne olacak skinler ? Ben Steam'a gelince Steam'dan oynamak istiyorum. Şuan ki hesabımla Steam'dan oynayabilecek miyim ? Yoksa Steam hesabımda yeni sıfırdan bir apex mi olcak ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drsteteskop

Arkadaşlar Apex Steam'da oynanabilir olduğu zaman biz bu origin hesabı aktarabilecek miyiz ? İçindeki o kadar para ile aldığımız coinler ne olacak skinler ? Ben Steam'a gelince Steam'dan oynamak istiyorum. Şuan ki hesabımla Steam'dan oynayabilecek miyim ? Yoksa Steam hesabımda yeni sıfırdan bir apex mi olcak ?
    bununla ilgili resmi bir açıklama yok ama EA forumlarında bir moderatör "evet aynı hesapla oynayacaksınız" dedi. Pek çok kişi de böyle olacağını düşünüyor çünkü titanfall 2'yi steamde satın alınca origin ilerlemenden devam ediyormuşsun. apexte de aynısı olur muhtemelen. Umarım olur çünkü euro aldı başını gidiyor. EA games'in steamdeki euro kuru 7 şuan.
  • [__Zahid__] kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam cevabınız için. İnşallah öyle olur. Steama gelirse apex türkçe olma ihtimali yükselir mi yoksa aynı mı kalır bide coins fiyatları ucuzlar mı ki
  • quote:

Çok teşekkür ederim hocam cevabınız için. İnşallah öyle olur. Steama gelirse apex türkçe olma ihtimali yükselir mi yoksa aynı mı kalır bide coins fiyatları ucuzlar mı ki
    rica ederim. Türkçe olmaz gene. coin fiyatları aynı kalır. sadece bizim steam kuru euro ile birebir olmadığından biraz ucuza gelir okadar. şuan 8.60 Tl = 1 euro. steamde EA gamesin kabul ettiği kur 7 TL = 1 euro. Ama oyun çıkış yapacağı zaman güncel kurdan sabitleyebilirler belli olmaz. Rocket arena da ea games oyunu ve oyundaki kur 1 euro = 7.5Tl olarak ayarlanmış ki oyun çıktığında kur öyleydi gerçekten de. EA'den herşey beklenir. Yuvarlayıp 10'a sabitlese gene şaşırmam.
  • quote:

Bu oyuna bu saatten sonra para yatırıp kıçlarını kaldırmayın 1.5 seneden beri serverların hali malum. Adam akıllı updateleri yok fps drop, stuttering olayına değinmiyorum bile kısacası çok severek oynadığım oyundan soğuma aşamasındayım. Gelen hileleri söylemiyorum bile.
  • GeçerkenUğradı kullanıcısına yanıt
    Hocam ben pek hile olduğunu düşünmüyorum. Mesela Pubg ve Cs go da sürekli hile gelirken , bu oyunda karşılaşmadım diyebilirim veya farkına varmadım. Daha 3 aydır oynuyorum , çok fazla kez 1.oldum derecelide. Pubg de dereceli bile atılmıyor. Valorant desen ondada tuhaf tuhaf hileler var , fare kafaya geldiği zaman oto ateş felan. Sizce hile nasıl bu oyunda çok var mı ?
  • Drsteteskop kullanıcısına yanıt
    hem de ne biçim, diamond3 olduktan sonra sadece diamond3-predator aralığındakiler ile aynı lobiye düşüyosun. Gerçekten kafayı yedircek kadar hile var bi kere aynı adam 3 oyun üst üste beni vurdu spitfire alıp uzaktan herkesi eritti en son videosunu çektim easy anti cheat e gönderdim öyle banlanmış.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • TheBrandy kullanıcısına yanıt
    Soğudum oyundan hocam siz böyle diyince
  • TheBrandy kullanıcısına yanıt
    Sizce ps 4 te de hile var mı?

• zinedya Z kullanıcısına yanıt
    Bakış açısına göre değişir ama kendimce evet var. Tabiki aim hack, wallhack tarzı değil ama çeşitli cihazlar ile rapid fire,bunny, antirecoil gibi şeyler yapılıyor. Tabiki Klavye mouse da bağlanıyor bildiğiniz gibi.
  • KonT BuraquLa kullanıcısına yanıt
    Pc de hile durumu nasıl hocam
  • Hilenin kralı var apexte neredeyse 1 yıl olacak bıraktım oynamıyorum. Kafam rahat :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunda makro serbest mi yoksa ban sebebi mi ?
  • q9a2 Q kullanıcısına yanıt
    hocam pubg cs:go valoranta göre yoktur yav
  • 
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.